Συμμετοχές για το Παλέρμο #31

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Δες κανενα παλιο παλερμο για να καταλαβεις πως παει το παιχνιδι:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Πρώτα διάβασε τους κανόνες εδώ. Το να κοιτάς άλλα παιχνίδια, χωρίς να έχεις διαβάσει κανόνες δε νομίζω ότι θα σε βοηθήσει και πολύ. Ρίξε μετά μια ματιά και σε κανένα παλιό Παλέρμο. Τα δυο τελευταία ήταν και μικρά, οπότε δε θα είναι δύσκολο να τα "ξεφυλλίσεις". Αν παρόλα ταύτα έχεις κι άλλες απορίες, msn, εδώ, pm και θα βρούμε άκρη μαζί! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Θέλω να παίξω αλλά θέλω ειδικά μαθήματα καθώς δεν το κατέχω. :baby:
Όπως σου 'παν τα κορίτσια πιο πάνω, δες τους κανόνες και κάνα παλιό παιχνίδι. Πολύ συνοπτικά, στο παλέρμο υπάρχουν δύο ομάδες:

  • Πολίτες, που είναι η συντριπτική πλειοψηφία, αλλά δεν γνωρίζονται μεταξύ τους
  • Δολοφόνοι, που είναι μειοψηφία (1 δολοφόνος ανά 4 παίχτες), αλλά γνωρίζονται μεταξύ τους.
Η μία ομάδα προσπαθεί να ξεπαστρέψει την άλλη. Κάθε μέρα στη 13:00 έχουμε μία δολοφονία - από τους δολοφόνους - και όλοι μαζί ψηφίζουν για την αποχώρηση των 20:00. Αυτό ήταν όλο.

Για τους ειδικούς κανόνες - ρόλους δεν χρειάζεται να αγχωθείς, θα τους δεις στην πορεία. Αν σου τύχει κάποιος ειδικός ρόλος ή ιδιότητα θα πάρεις πλήρη εξήγηση στο προσωπικό μήνυμα που θα λάβεις.

Επί τη ευκαιρία, να αναφέρω πως έχουν ήδη ετοιμαστεί τα προσωπικά μηνύματα που θα πάρετε, τα οποία τα έγραψα συνοπτικά - όσο γινόταν - και περιεκτικά, έτσι ώστε να έχετε πλήρη εικόνα των ρόλων σας. :)


Και για να μην ξεχνιόμαστε ...

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #31
  1. CiNeFiL
  2. Edmund
  3. _elena_
  4. elenaki_arnea08
  5. foreverfreak
  6. JaneWin
  7. jj!
  8. Κατερίνα ***
  9. Κλεοπάτρα
  10. love_angel
  11. lucky_sunray
  12. maria_lulu
  13. Myrtle
  14. theodora
  15. tsarachaf
  16. vaios13
  17. Wild_Boy

Έλα, αν φτάσετε τις 20 συμμετοχές θα έχουμε 5 δολοφόνους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ελπίζω να παίξουμε τίμια. :happy:
Το ψιλοκατάλαβα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
5 δολοφονοι??? Θα σφαχτουμε???

Θα εχει και s.k. ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τσου. :P Είδες να αναφέρεται πουθενά;

Καλημέρα. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εγώ θα έλεγα να βάλουμε και τον Serial Killer..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Μετά θα βαρεθούμε. Έχει ήδη αρκετούς ρόλους το παιχνίδι. Αφήστε να τους αλλάζουμε, ώστε να έχουμε ποικιλία. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Θα ανοιξει το θεμα απο την κυριακη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Το γράφει πολύ ξεκάθαρα ο Γιώργος ότι το θέμα ανοίγει Δευτέρα. Διαβάστε καλύτερα πριν κάνετε μια ερώτηση παρακαλώ πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαμογέλα(:

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Συμμετεχω και εγω:D

Αλλα δεν θα μπορω να μπαινω για πολυ ωρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Και η Devina θα συμμετέχει. :D
Απλά είναι πολύ busy με το μοντεριλίκι αυτή τη στιγμή,και μου είπε να δηλώσω εγώ γι'αυτήν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #31
  1. CiNeFiL
  2. Devina
  3. Edmund
  4. _elena_
  5. elenaki_arnea08
  6. foreverfreak
  7. JaneWin
  8. jj!
  9. Κατερίνα ***
  10. Κλεοπάτρα
  11. love_angel
  12. lucky_sunray
  13. maria_lulu
  14. Myrtle
  15. theodora
  16. tsarachaf
  17. vaios13
  18. Wild_Boy
  19. Χαμογέλα(:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Και η Devina θα συμμετέχει. :D
Απλά είναι πολύ busy με το μοντεριλίκι αυτή τη στιγμή,και μου είπε να δηλώσω εγώ γι'αυτήν. :redface:

Ναι ναι αυτό ακριβώς είπα. :whistle:

Άντε και εγώ μέσα.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
κ εγώ...έχε χάρη :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άρα πέντε (5) δολοφόνοι that is. :D

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #31
  1. CiNeFiL
  2. Devina
  3. Edmund
  4. _elena_
  5. elenaki_arnea08
  6. foreverfreak
  7. Goseithor
  8. JaneWin
  9. jj!
  10. Κατερίνα ***
  11. Κλεοπάτρα
  12. love_angel
  13. lucky_sunray
  14. maria_lulu
  15. Myrtle
  16. theodora
  17. tsarachaf
  18. vaios13
  19. Wild_Boy
  20. Χαμογέλα(:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
δε τις κλεινουμε τώρα στα 20??????να ειναι στρόγγυλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Οσο περισσοτερα ατομα τοσο καλυτερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Οσο περισσοτερα ατομα τοσο καλυτερα:)

Εμένα εννοείς. Όπου πάω είναι όλα καλύτερα.


Cylons θα δεχτείτε μέσα στην παρέα σας ή είναι μόνο για humans το παιχνίδι;:P (count me in κοινώς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top