Είναι ο σεξουαλισμός μας λόγος επίσκεψης τουριστών;

Είναι οι Greek lovers οι καλύτεροι;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
  • Ναι

    Ψήφοι: 14 34.1%
  • Όχι

    Ψήφοι: 15 36.6%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 12 29.3%

zero

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Λογο που το καλοκαιρι ερχεται, και απο προσωπικο γκαλοπ πιστευω οτι ο γυναικειος τουρισμος ερχεται για να απολαυσει τον Ελληνικο ηλιο και τα Ελληνικα αντρηκα κορμια.
Εσεις τι λετε?
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Μήπως είσαι λίγο επηρεασμένος από τις βιντεοταινίες του '80 με Στάθη Ψάλτη και την παρέα του;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Δεν ξέρω για τους άντρες, αλλά οι ελληνίδες είναι όλα τα λεφτά. Στην ιταλίδα είδα ωραίες κοπέλες, αλλά οι Ελληνίδες δεν παίζονται. ΑΑυτές και οι λατίνες είναι. όσο για το σεξ, έχω "δοκιμάσει" (κοίτα πως μιλάει ένας άνθρωπος που αγαπάει και σέβεται τις γυναίκες τόσο) Ελληνίδα Ι(έστω μισή ελληνίδα) και Ισπανίδα, και το ντόπιο είναι κορυφή...

όσο για τη δημοσκόπηση δεν μπορώ να ψηφίσω. Δεν φέρω άποψη επί ταύτου του θέματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
χαχαχαχαχααχ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zero

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μήπως είσαι λίγο επηρεασμένος από τις βιντεοταινίες του '80 με Στάθη Ψάλτη και την παρέα του;

Συγνωμη αν δεν κανο λαθος 2007 δεν εχουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.

zero

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και επαγγέλεται Τεχνίτης. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μήπως είσαι λίγο επηρεασμένος από τις βιντεοταινίες του '80 με Στάθη Ψάλτη και την παρέα του;

τοτε που κωλαει η απαντηση σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Εννοεί ότι αυτές οι απψεις είναι απλά αναχρονιστικές και τόσο μα τόσο 80's
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ναι ναι και πάλι ναι!!! Τα ελληνικά "προϊόντα" είναι τα καλήτερα :D
Ειναι το μεσσογειακο ταπεραμέντο? Η ανατροφή τους που τους κάνει ακαταμάχητους? Δεν ξερω τι αλλά είναι οι καλήτεροι!!:clapup::clapup::clapup:
(οχι οτι πηρα ποτε αμπάριζα τους ξένους για να συγκρίνω :P)
truffinho sorry αν δεν παρακολουθείς τα γκάλοπ της tv αλλα μόνο τις παλιές ελληνικές ταινίες τι νσ πω? Οσο για τα 80's δεν είναι μόνο στις ταινίες, ρώτα τον μπαμπα σου που θα ήταν τότε ελεύθερος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αυτό ακριβώς που είπε ο Τρουφ.
Δεν πιστεύω δα οτι όσο καλοί εραστές κι αν είναι οι έλληνες, τόσος κόσμος θα έκανε τόσα χιλιόμετρα γι' αυτό.
Λες και δεν υπάρχουν κι αλλού άντρες.
Αυτό δεν ήταν παρά ένα εύκολο και χιουμοριστικό σενάριο για μερικές βιντεοταινίες του '80.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ πάλι δεν έχω πλήρη εμπειρία από Έλληνα.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
deadhead νταξ το θέμα τουρισμού ίσως είναι μια μικρή υπερβολή και απλή αφορμή για να ανοίξει θέμα όμως αν όλοι οι έλληνες ένιωθαν πως δεν είναι καλοί εραστές τότε δυστυχώς θα χανόταν και η φήμη αλλά και η χάρη τους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αααα, όχι τόρρυ μου εγώ δεν υπονοώ κάτι τέτοιο. Αλοίμονο. Μια χαρά εραστές είμαστε.
Απλά δεν πιστεύω οτι μόλις καλοκαιριάζει οι ευρωπαίες και άλλες αλλοδαπές θα πάρουν αεροπλάνα τραίνα και βαπόρια για να γευτούν τον έρωτα όπως πουθενά αλλού.

Ας επέμβει ένας μοδεράτορας παρακαλώ πολύ. Το πισί μου τρελάθηκε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Ένα μικρό οφ-τοπικ:

Τόρι να σου ζήσει. Πως και μανούλα τόσο μικρή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αααα, όχι τόρρυ μου εγώ δεν υπονοώ κάτι τέτοιο. Αλοίμονο. Μια χαρά εραστές είμαστε.
Απλά δεν πιστεύω οτι μόλις καλοκαιριάζει οι ευρωπαίες και άλλες αλλοδαπές θα πάρουν αεροπλάνα τραίνα και βαπόρια για να γευτούν τον έρωτα όπως πουθενά αλλού.

Ας επέμβει ένας μοδεράτορας παρακαλώ πολύ. Το πισί μου τρελάθηκε....


Αυτό λέω και παραπάνω οτι οκ μπορεί να μην έρχονται με πρωταρχικό ρόλο αυτό, όμως το 90% όσων έρχονται λυσάνε για καποια εμπειρία με έλληνα απλά και μόνο πολλές φορές για να επιβεβαιώσουν τις φήμες;)

tru ευχαρηστώ! Μικρή μπορεί να είμαι, όμως αρκετά έτοιμη για γάμο και μητρότητα. Πολλές φορές οι εμπειριες ενός ανθρώπου δεν συμβαδίζουν με την ηλικία που αναγράφει η ταυτότητά του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Υπαρχει λαος που να μην πιστευει οτι ειναι ερωτικος;
Αυτη η ερωτηση θα επρεπε να τοποθετηθει σε ξενα fora και να πουν οι αλλοι τι πιστευουν για εμας.Οχι εμεις για εμας.
Οτι ειμαστε ερωτικοι σαν λαος ειμαστε.ΟΚ.
Αλλα δεν ειμαστε οι μονοι.Για αλλους ειμαστε κορυφη και για αλλους πατος.
(π.χ.εγω γιαΙταλιδες μια χαρα γνωμη εχω οσων αφορα τον ερωτισμο τους τοσα χρονια εδω.Για καποιον αλλο ισχυει ακριβως το αντιθετο.Οποτε περι ορεξεως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αυτό δεν έχει να κάνει όμως με το οτι οι έλληνες είναι σούπερ ντούπερ.
Κι εμείς οι ίδιοι όταν πάμε κάπου για διακοπές, το ίδιο θέλουμε.
Είναι η αίσθηση της απόλυτης ελευθερίας και της ξεγνασιάς που σου προσφέρουν οι καλοκαιρινές διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ε οχι και λυσσανε οι ξενες μολις πατησουν Ελλαδα γιατι τρελαινονται οι ορμονες τους απ'τη βαρβατιλα :P Σε νησι καλοκαιρι εχεις ακουσει γκρικ καμακι; Μην τρελαθουμε και τελειως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αυτό δεν έχει να κάνει όμως με το οτι οι έλληνες είναι σούπερ ντούπερ.
Κι εμείς οι ίδιοι όταν πάμε κάπου για διακοπές, το ίδιο θέλουμε.
Είναι η αίσθηση της απόλυτης ελευθερίας και της ξεγνασιάς που σου προσφέρουν οι καλοκαιρινές διακοπές.
Ναι δεν λέω όμως τόσες στατιστηκές που μας έχουν τοπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Υπαρχει λαος που να μην πιστευει οτι ειναι ερωτικος;


Διευκρινηση απο Γερμανο ετων 39:

Κοιτα μωρε, αντι για σεξ, πολλοι προτιμαμε να παμε καμμια βολτα στο βουνο και για ορειβασια.

(Λυθηκα στο γελιο μιλαμε...Το ατομο ειχε μαλλον προβλημα σεχουαλικο)

Disclaimer Εννοειται οτι το παραπανω δεν εκφραζει ολους τους Γερμανους. Μια χαρα παιδια ειναι.



Επισης, οι ελληνες ειναι καλοι εραστες μπικοζ τζατζικι, σουβλακι, γκυρος, μουζακα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top