Παλέρμο #29 - The game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Εγω πάλι πιστεύω πως οι δολοφόνοι κρύβονται στις σκιές, ακόμα .

Θα ψηφίσω την Myrtle την συμπατριώτισσα, όχι γιατί πιστεύω πως είναι δολοφόνος ,αλλα εντελώς στην τύχη ,μιας και δεν εχω σχηματίσει γνώμη ακόμα . :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μα άμα ήμουν το τσιράκι θα ήμουν συνασπισμένη με τους δολοφόνους...θέλοντας να τους καλύψω...και όχι να τους αποκαλύψω....:P
Καλα, το παιζετε χαζες κι εσυ και η Himela, για να με κανετε να τα ξαναλεω??
Ειπα πως μπορεις καλλιστα να εισαι το τσιρακι, καθως με τα τελευταια μου λογια μπορει να πετυχα καποιον δολοφονο που ξερεις!! ΔΗΛΑΔΗ τη JellyFish η τη Himela...

Τεσπα, παω για καφε και δε μπορω να μεινω αλλο online!! Aν θελετε να με βγαλετε καντε το, αλλα οποιος εχει μυαλο μπορει να καταλαβει...

Φιλια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Καλα, το παιζετε χαζες κι εσυ και η Himela, για να με κανετε να τα ξαναλεω??
Ειπα πως μπορεις καλλιστα να εισαι το τσιρακι, καθως με τα τελευταια μου λογια μπορει να πετυχα καποιον δολοφονο που ξερεις!! ΔΗΛΑΔΗ τη JellyFish η τη Himela...

Έχεις λάθος...γιατί εμένα άλλοι μου φαίνονται οι δολοφόνοι γι'αυτό και είπα ότι εμμέσως πας να υπερασπιστείς την maria_lulu που θεωρώ πως μαζί είστε δολοφόνοι... ;)


(Φυσικά όλοι αυτοί οι συλλογισμοί μπορεί να είναι λάθος και να μην έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα αλλά στην τελική κάποιον πρέπει να ψηφίσουμε πρώτη μέρα!) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Έχεις λάθος...γιατί εμένα άλλοι μου φαίνονται οι δολοφόνοι γι'αυτό και είπα ότι εμμέσως πας να υπερασπιστείς την maria_lulu που θεωρώ πως μαζί είστε δολοφόνοι... ;)

Θα με έπειθες αν δεν έλεγες αυτό. Αν ήσουν δολοφόνος θα έλεγες γιουχου, ψηφίστε με; Δε νομίζω. Σενάρια φτιάχνεις όπως όλοι μας. Μόνο που καρφώνεσαι. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους!!!!:D
Ας ψηφίσω και εγ΄'ω με την σειρά μου, παρόλο που δεν έχω διαβάσει όλα τα πόστ...
Μου φάνηκε λιγο περίεργη η Himela αλλα δεν θα την ψηφίσω...:worry:
Ψηφίζω Edmund!!! έτσι μου φαίνονται λίγο ύποπτες οι κινήσεις του!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
(Φυσικά όλοι αυτοί οι συλλογισμοί μπορεί να είναι λάθος και να μην έχουν καμία σχέση με την πραγματικότητα αλλά στην τελική κάποιον πρέπει να ψηφίσουμε πρώτη μέρα!) :)

Θα με έπειθες αν δεν έλεγες αυτό. Αν ήσουν δολοφόνος θα έλεγες γιουχου, ψηφίστε με; Δε νομίζω. Σενάρια φτιάχνεις όπως όλοι μας. Μόνο που καρφώνεσαι. :hmm:

Δεν καρφώνομαι...το λέω ξεκάθαρα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Προλαβαίνω την ώρα και αλλάζω σε Himela.Μου φαίνονται ύποπτοι οι συλλογισμοί της..Και ο foreverfreak είναι πολύ ευέξαπτος βέβαια κι επιθετικός..Ίσως να φοβάται να βγει από το παιχνίδι επειδή είναι ο δολοφόνος!Δεν ξέρω..

Αλλά ψηφίζω Himela!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Να παρει, μόλις τώρα γύρισα και δεν προλαβαίνω να διαβάσω όλες τις σελίδες, γιατί κινδυνεύω να πάρω απουσία! Επίσης, δεν βλέπω μια λίστα με τις ψήφους των άλλων για να πάρω μια ιδέα!

Επειδή όταν έφυγα είχε περισσότερες ψήφους η maria_lulu την ψηφίζω μονο και μόνο για να μην επηρεάσω πολύ το αποτέλεσμα μιας και η πρώτη μου ψήφος είναι δυστυχώς ξεκρέμαστη... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μπηκα και εγω! τι εχει γινει εδω? μπορουμε να ξερουμε ποιος φευγει... ολη μερα δεν μπηκα... διαβαζα! μπηκα μονο να δω ποιος φευγει! απο οτι ειδα αναφερθηκε οτι στο προηγουμενο ειχα περισσοτερη συμμετοχη και σε αυτο οχι... το προηγουμενο δεν ειχαν αρχισει τα σχολεια! αλλα τωρα εχω και σχολειο- αγγλικα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #29 27-09-10
Ψηφίζετε μέχρι τις 20:00
Δεν υπάρχει δολοφονία τη Δευτέρα




  1. [*]aporw - tsarachaf
  2. athene - Himela
  3. bill13 -
  4. CiNeFiL - elenaki_arnea08
    [*]edmund - Himela
  5. elenaki_arnea08 - CiNeFiL
  6. Eupatridis - myrtle
  7. foreverfreak - jellyfish
  8. Himela foreverfreak

  9. [*]jj! - tsarachaf
  10. JellyFish - maria_lulu
  11. Kleop - edmund
  12. Κλεοπάτρα
  13. lacky - edmund
    [*]love_angel - Himela
  14. maria_lulu - tsarachaf
  15. Μάρω - foreverfreak
  16. MissKit
  17. Myrtle
  18. Phoebe - aporw
  19. tsarachaf - edmund
  20. Wild_Boy - edmund
Ψήφοι
4 edmund
3 tsarachaf
3 himela
2 maria_lulu
2 foreverfreak
1 aporw
1 CiNeFiL

1 myrtle
1 jellyfish
1 elenaki_arnea 08

Αποχωρήσεις

Αύριο Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Αν δείτε λάθος ενημερώστε.

TEΛΟΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑΣ (ΚΑΝΩ ΕΛΕΓΧΟ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Σίγουρα μπήκαν παραπάνω ψήφοι..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
και 3 edmund!


ακυρο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προστέθηκε poll. Θα διαρκέσει έως τις 21:10. Ψηφίζετε από τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Προστέθηκε poll. Θα διαρκέσει έως τις 21:10. Ψηφίζετε από τώρα.

Η δημοσκόπηση θα κλείσει την ημέρα 28-09-10 στις 19:10


???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Μέχρι να γίνουν οι προσθέσεις και να μου πείτε αν βγήκα ή όχι πάω να πάρω γαριδάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Πω πω παιδιά έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια... Μέχρι πότε ισχύει το poll τελικά; Το προλαβαίνουμε;

Μέχρι να γίνουν οι προσθέσεις και να μου πείτε αν βγήκα ή όχι πάω να πάρω γαριδάκια

Έκλεισε δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Παιδιά ο edmund φευγει!έχει 4 ενώ ο tsarachaf 3..και η μαρια_λουλου 1 αντί για 2..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #29 27-09-10
Ψηφίζετε μέχρι τις 20:00
Δεν υπάρχει δολοφονία τη Δευτέρα


  1. aporw tsarachaf
  2. athene - himela
  3. bill13
  4. CiNeFiL elenaki_arnea08
  5. Edmund - himela
  6. elenaki_arnea08 - CiNeFiL
  7. Eupatridis myrtle
  8. foreverfreak - jellyfish
  9. Himela foreverfreak
  10. jj! tsarachaf
  11. JellyFish - maria_lulu
  12. Kleop edmun
  13. Κλεοπάτρα
  14. lacky edmun
  15. love_angel himela
  16. maria_lulu tsarachaf
  17. Μάρω foreverfreak
  18. MissKit
  19. Myrtle
  20. Phoebe - aporw
  21. tsarachaf - edmun
  22. Wild_Boy edmun
Ψήφοι
4 edmun
3 tsarachaf
3 himela
1 maria_lulu
2 foreverfreak
1 aporw
1 CiNeFiL

1 myrtle
1 jellyfish
1 elenaki_arnea 08

Αποχωρήσεις

Αύριο Δευτέρα δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τρίτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Αν δείτε λάθος ενημερώστε.

Φευγει ο ΕDMUN
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πας για γαριδάκια και η τύχη σου δουλεύει μου φαίνεται... :P


υγ: EDMUND τον λένε τον άνθρωπο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top