Θέλω κάτι να σου πω...

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μισελ..τωρα τελευταια..συμφωνουμε ολο και πιο συχνα...:P
Μηπως...πρεπει να γραφω πιο συχνα μετα απο εξοδο?!?!?!?!?:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
@Babylon Lottery: στα quotes στην υπογραφή σου αναφέρεσαι στον Hugh Laurie ως "House MD"... έτσι λέγεται η σειρά, όχι ο Hugh στη σειρά! Γράψε καλύτερα Dr.House ή Greg House... (no offense ε?)
Εκτός αν ήθελες να πεις ότι ο Hugh είναι όλη η σειρά. Τότε συμφωνώ μαζί σου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καγιράκι, μήπως πήρες τ' αμάξι χθες; Είδα ένα... βαθούλωμα στο φτερό. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ζορζ, χτες με πήγαν βόλτα με άλλο αμάξι. Να πας να κοιτάξεις τα μάτια σου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γιώργο σταμάτα να δειχνεις φωτογραφίες με φαγητα!!!!!! Στο τέλος θα αρχίσω να πεινάω και εγω :P! Και όχι τίποτα άλλο αλλά αργεί η ώρα για να φάω :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ichliebedούλη μου, συγγνώμη! Αλλα θα λείπω στην επέτειο μας... εντάξει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μποράτ, διαρκώς ξεχνάς να αναφέρεις παραλήπτη και τα ποστ σου διαγράφονται.. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βάσω θα ήθελα πολυ να μήνω Αθήνα μετά τις 28 και να έρθεις να με δείς:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μανιαρι μου κι εγω θα ηθελα πολυ να μεινεις αθηνα και να ρθω να σε δω...αλλα θα ερθω ροδο στο υποσχομαι;)
επι της ευκαιριας ηθελα να σου πω οτι το μπλογκ σου μου αρεσε πολυ...εκανες καλη δουλεια. αστερι εισαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
μανιαρι μου κι εγω θα ηθελα πολυ να μεινεις αθηνα και να ρθω να σε δω...αλλα θα ερθω ροδο στο υποσχομαι;)
επι της ευκαιριας ηθελα να σου πω οτι το μπλογκ σου μου αρεσε πολυ...εκανες καλη δουλεια. αστερι εισαι;)

Σε ευχαριστώ πολυ, μου αρέσει που σου άρεσε:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
:Pηθελα απλα να πω οτι μου αρεσε πολυ το ανανεωμενο ε-στεκι, εγινε πιο ζεστο το κλιμα και πολυ καλη επιλογη χρωματων. Μπραβο σας παιδια:thumbsup:
(οποιος-α ειναι υπευθινος-η για αυτο ας σηκωσει το χερι του-της:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βάσω εσύ θα έρθεις Αθήνα? Αν ναι πότε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
@Giovanna! κάθε φορά που βλέπω ποστ σου με τη νέα σου υπογραφή, μπερδεύομαι και νομίζω ότι είσαι η Βίκη απ τη Θεσσαλονίκη! :P


@Καγίρι.... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kissing:


@Βίκη απ τη Θεσσαλονίκη!!! πολύ χάρηκα που είδα ότι όλα καλά τελικά με τις εξετάσεις σου!!!!!!!!


@Τασούλη, περαστικά σου!!!!!


@Νιντζάκι... ΧΑ!


@Λοριεν ..... :P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Giovanna, φέρε μας Brownies να φάμε!


Αναστασία, κλείσε το θερμοσίφωνο.


Νεράιδα, προσοχή στο ντεκαπάζ! :whistle: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ΚΕ, ευχαριστώωωωωωωωωω! :hug:
Phoebe, γιατί λες πως πρέπει να είναι πολύ δύσκολο να είσαι τυφλός; Αν υπάρχει κάτι που θες να μάθεις, ίσως να μπορώ να σε βοηθήσω, γι' αυτό ρωτάω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Phoebe, γιατί λες πως πρέπει να είναι πολύ δύσκολο να είσαι τυφλός; Αν υπάρχει κάτι που θες να μάθεις, ίσως να μπορώ να σε βοηθήσω, γι' αυτό ρωτάω :)

Kajira: Έβλεπα χθες ένα τυφλό προσπαθώντας να προχωρήσει στο πεζοδρόμιο (είχε παντού μηχανάκια) και περνούσε το δρόμο χωρίς να ξέρει αν περνάνε αυτοκίνητα ή όχι :/:! Μου έκανε τρομερή εντύπωση! Τυφλώθηκε και κοντινό μου πρόσωπο... :/:
Ευχαριστώ πάντως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Γιωργακη.. σ' ευχαριστω! :kissing::bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
@ γιωργος
σορι, τελειωσε και αυτο το ταψι.. με την επομενη μαλλον!

@γιδι
τελικα δεν την παλεψαμε τοσο πολυ με τη διοργανωση.. ουτε του μεν ουτε του δε! :( μου τη σπαει που διοργανωνω των αλλων και κολλησα ετσι στο δικο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
@ Giovanna: Ναι, όντως... αλλά για μένα ήταν έτσι κι αλλιώς πλέον χλωμό... γιατί τελικά φεύγω νωρίς. Εκτός αν μέσα στην εβδομάδα...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
@γιδι
χμ.. απο πεμπτη, αν ολα πανε καλα. νωριτερα αποκλειεται.
αλλα δε νομιζω οτι θα μπορουν πολλοι τοτε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top