Τουρνουά Ναρκαλιευτή #2 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Με προκαλεί.. Αλλά επειδή κατίνα δεν είμαι, σας χαιρετώ να ηρεμήσω και θα τα πούμε αργότερα πάλι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Δεν το συνεχίζω..Έχω κι άλλα παιχνίδια να δώσω και με νεύρα δεν γίνεται!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
Παιδιά, αν υπάρξει παρόμοιο, εγώ τουλάχιστον φεύγω. Το είχα γράψει και στο πρώτο τουρνουά, μην παθιάζεστε μερικοί (κυρίως ο Wild). Γιατί δεν ξέρεις να χάνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Έμεινε η μαρίζα. :P
εμενα λειτουργει παντως αλλα επειδη απο οτι φαινεται οι υπολοιποι του γρουπ μου δεν μπορουν να παιξουν θα βγω εγω πρωτη!:D:worry:
Τη Μαρίζα τη δεχόμαστε στο δικό μας group :P
:redface:
Θα παίξει ο φρικ με τη Μαρίζα εννοώ. :P
παιζει και αυτος? :mad:
:console:
ελα θα παιξουμε και θα σε αφησω να νικησεις!
Οκιζ Ορέστη μπορείς να παίξεις κι εσύ με τη Μαρίζα, εκτός τουρνουά. :P
χαχαχα οχι και ορεστη κωτσο τον λενε!
Ρε παιδί, ημέρησε. Πώς κάνεις έτσι; Ομιτζί.
Εμένα χτες ο Valder με βοήθαγε ενώ παίζαμε, το ίδιο και ο Γιώργος όποτε παίζουμε με αφήνει να βρίσκω μερικές σημαίες γιατί δεν το' χω το σπορ, κι εσύ το κάνεις ολόκληρο θέμα επειδή έχασες ένα παιχνίδι;:confused:
Είσαι πολύ υπερβολικός, just χαλάρωσε και διασκέδασέ το παίξε κι εσύ με βόβμες, who cares?.:P
:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
εγω επαιζα με τον κουμ ενα παιχνιδι και εψαχνε να βρει που δεν εχει σημαια για να τις βρω εγω....αλλα τελικα εκανα τοσες βλακειες που νικησε!:P


Υ.Γ. ρε στρατο παιδι μου κουλαρε και διασκεδασε αμα ειναι να νευριαζεις ετσι για ενα παιχνιδι τι θα κανεις σε αλλα πραγματα σοβαροτερα στην ζωη σου? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
είπα αυτό που είπα!δε νευρίασα!απλώς νόμιζα,ότι εφόσον δε τις ήθελε,δε θα τις χρησιμοποιούσε και μου φάνηκε άδικο!δεν παθιάζομαι,αλλά νιώθω,ΝΙΩΘΩ αδικία!!!!Νταξ,΄άμα θέλει τη νίκη ας την έχει!Εγώ για να διασκεδάσω παίζω και για να γνωρίσω καινούρια άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koum

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο koum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Άγιος Πέτρος (Αρκαδία). Έχει γράψει 1,238 μηνύματα.
:console:
ελα θα παιξουμε και θα σε αφησω να νικησεις!

Ναιιιιιιιιιιιι :* :redface:

χαχαχα οχι και ορεστη κωτσο τον λενε!

Κώτσος rulez :clapup:

:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
εγω επαιζα με τον κουμ ενα παιχνιδι και εψαχνε να βρει που δεν εχει σημαια για να τις βρω εγω....αλλα τελικα εκανα τοσες βλακειες που νικησε!:P

Έλα, υπερβάλλεις... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αν παθιάζομαι,εγώ δηλαδή,η μικρή Λουλού,κυρίως στο Παλέρμο,τι κάνει????????????????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λοιπόν για να κλείσει το θέμα:

  • Πουθενά δεν απαγορεύτηκαν οι βόμβες κατά συνέπεια η Άννα έπαιξε νόμιμα.
  • Μην δω κανέναν να ξαναπαθιάζεται τόσο και να χαλάσει το κλίμα, γιατί θα αποβληθεί. Είναι ένα παιχνίδι και τίποτα άλλο. Τελεία και παύλα.
Ελπίζω να έγινα κατανοητός. Το θέμα θεωρείται λήξαν και επόμενες απαντήσεις επ' αυτού θα διαγραφούν, ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Συγγνώμη:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και επιστρέφοντας στην κανονική ροή του προγράμματός μας:




Group Stage


Group-A:
[table 1 3 0]2^=Group A
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^Valder|2|2|0|2
4^gorgonokoritso|1|1|0|1
^prinCess^|3|1|2|1
m.afalda|2|0|2|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
m.afalda|-|-|gorgonokoritso
Valder|26|20|^prinCess^
m.afalda|22|26|^prinCess^
gorgonokoritso|-|-|Valder
m.afalda|5|26|Valder
gorgonokoritso|26|8|^prinCess^[/table]

Group-B:
[table 1 3 0]2^=Group B
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^love_angel|3|2|1|2
4^koum|1|1|0|1
ifi11|1|0|1|0
element skate|1|0|1|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
element skate|-|-|ifi11
love_angel|17|26|koum
element skate|-|-|koum
ifi11|9|26|love_angel
element skate|21|26|love_angel
ifi11|-|-|koum[/table]

Group-C:
[table 1 3 0]2^=Group C
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^MissKit|3|3|0|3
4^Νεφέλη|2|1|1|1
Wild_Boy|1|0|1|0
theodora|2|0|2|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
theodora|-|-|Wild_Boy
MissKit|26|20|Νεφέλη
theodora|11|26|Νεφέλη
Wild_Boy|25|26|MissKit
theodora|6|26|MissKit
Wild_Boy|-|-|Νεφέλη[/table]

Group-D:
[table 1 3 0]2^=Group D
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^maria_lulu|0|0|0|0
4^mariza_93|0|0|0|0
foreverfreak|0|0|0|0
Eupatridis|0|0|0|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
maria_lulu|-|-|mariza_93
foreverfreak|-|-|Eupatridis
maria_lulu|-|-|Eupatridis
mariza_93|-|-|foreverfreak
maria_lulu|-|-|foreverfreak
mariza_93|-|-|Eupatridis[/table]


Pld = Played, W = Wins, L = Losses, Pts = Points




Knockout Stage

[table 1 3 0]2^=Quarterfinals
1.|A1|-|-|B2
2.|B1|-|-|A2
3.|MissKit|-|-|D2
4.|D1|-|-|C2
2^=Semifinals
A.|Winner (1)|-|-|Winner (3)
B.|Winner (2)|-|-|Winner (4)
2^=3rd Place Playoff
|Looser (A)|-|-|Looser (B)
2^=Final
|Winner (A)|-|-|Winner (B)
[/table]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
______________________________________________________________________

εμεις τι να κανουμε που δεν μπορουμε να παιξουμε? και υπαρχει πιθανοτητα να περασουν απο το γκρουπ χωρις να παιξουν! αυτο δεν ειναι αδικια?...

___________________________________________________________________________

γινετε να μου στειλει και η μαριζα το μαιλ της για να δοκιμασω μαζι της αν μπορω να παιξω?

_______________________________________________________________________________

[...]

____________________________________________________________________________

:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
εμεις τι να κανουμε που δεν μπορουμε να παιξουμε? και υπαρχει πιθανοτητα να περασουν απο το γκρουπ χωρις να παιξουν! αυτο δεν ειναι αδικια?...
Ξαναδοκιμάστε πρώτα. Αν έχετε κάποιο firewall δοκιμάστε να το κατεβάσετε, μπορεί να μπλοκάρει το MSN Gaming Service.

Αλλιώς κάτι θα σκεφτώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
γν υξτυη 6τθ.png
:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
mafalda - gorgonokoritso 0-1
3-26
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Αν βγάλεις άκρη Γιώργο,σε παραδέχομαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    433.4 KB · Εμφανίσεις: 122

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Η μη κανονική φόρτωση συνέβαινε, όταν εγώ είχα την έκδοση 14 του messenger(windows live messenger 2009) και τα αδέρφια μου την 8.5.

Αυτό που κάναμε, ήταν να περιμένουμε και ξαφνικά το παιχνίδι άρχιζε από μόνο του:stunned::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ έχετε και την Ελληνική έκδοση και με αυτό το σφάλμα που σας βγάζει στα Ελληνικά δεν μπορώ να βγάλω άκρη. Έχουμε πει 300 φορές να βάζετε τις ΑΓΓΛΙΚΕΣ υπηρεσίες ακριβώς για να βρίσκουμε άκρη όταν κάτι δεν πάει καλά. Με αυτό το Ελληνικό error message δεν μπορώ να βρω άκρη.

Θα παρακαλούσα κάποιον που έχει πρόβλημα (Χρήστος πχ) να βάλει την αγγλική έκδοση και να ξαναδοκιμάσει. Αν δεν πιάσει πες μου τι μήνυμα λάθους σου βγάζει.

Αυτό συνέβαινε, όταν εγώ είχα την έκδοση 14 του messenger(windows live messenger 2009) και τα αδέρφια μου την 8.5.

Αυτό που κάναμε, ήταν να περιμένουμε και ξαφνικά το παιχνίδι άρχιζε από μόνο του:stunned::P
Δεν έχει να κάνει, κι εγώ την 8.5 έχω αλλά παίζω κανονικότατα με όσους έχουν την 14.


Αν βγάλεις άκρη Γιώργο,σε παραδέχομαι!

Από την μεριά της Μαρίας θα ήθελα το screenshot. Σε σένα έχει φορτώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μα ηταν καλα πριν κατι μερες!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βαθμολογία:




Group Stage


Group-A:
[table 1 3 0]2^=Group A
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^gorgonokoritso|2|2|0|2
4^Valder|2|2|0|2
^prinCess^|3|1|2|1
m.afalda|3|0|3|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
m.afalda|3|26|gorgonokoritso
Valder|26|20|^prinCess^
m.afalda|22|26|^prinCess^
gorgonokoritso|-|-|Valder
m.afalda|5|26|Valder
gorgonokoritso|26|8|^prinCess^[/table]

Group-B:
[table 1 3 0]2^=Group B
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^love_angel|3|2|1|2
4^koum|1|1|0|1
ifi11|1|0|1|0
element skate|1|0|1|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
element skate|-|-|ifi11
love_angel|17|26|koum
element skate|-|-|koum
ifi11|9|26|love_angel
element skate|21|26|love_angel
ifi11|-|-|koum[/table]

Group-C:
[table 1 3 0]2^=Group C
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^MissKit|3|3|0|3
4^Νεφέλη|2|1|1|1
Wild_Boy|2|1|1|1
theodora|3|0|3|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
theodora|23|26|Wild_Boy
MissKit|26|20|Νεφέλη
theodora|11|26|Νεφέλη
Wild_Boy|25|26|MissKit
theodora|6|26|MissKit
Wild_Boy|-|-|Νεφέλη[/table]

Group-D:
[table 1 3 0]2^=Group D
3^=Παίχτης|Pld|W|L|Pts
4^maria_lulu|0|0|0|0
4^mariza_93|0|0|0|0
foreverfreak|0|0|0|0
Eupatridis|0|0|0|0
[/table]

[table 1 3 0]2^=Παιχνίδια
maria_lulu|-|-|mariza_93
foreverfreak|-|-|Eupatridis
maria_lulu|-|-|Eupatridis
mariza_93|-|-|foreverfreak
maria_lulu|-|-|foreverfreak
mariza_93|-|-|Eupatridis[/table]


Pld = Played, W = Wins, L = Losses, Pts = Points




Knockout Stage

[table 1 3 0]2^=Quarterfinals
1.|A1|-|-|B2
2.|B1|-|-|A2
3.|MissKit|-|-|D2
4.|D1|-|-|C2
2^=Semifinals
A.|Winner (1)|-|-|Winner (3)
B.|Winner (2)|-|-|Winner (4)
2^=3rd Place Playoff
|Looser (A)|-|-|Looser (B)
2^=Final
|Winner (A)|-|-|Winner (B)
[/table]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Πρώτη μου νίκη επί της Θεοδώρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    501.7 KB · Εμφανίσεις: 96
Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top