Παλέρμο #28-The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τώρα είδα τις μαζικές ψήφους. Πολίτες δεν είμαι κανένας χαζός να μην έμπαινα για να σας αποπροσανατολίσω. Ο wild boy από την αρχή ήθελε να με βγάλει ξυπνάτε. Αλλάζω την ψήφο σε wild boy. H προσπάθεια του να με βγάλει είναι προφανής από την αρχή του παιχνιδιού και ως ένα σημείο αδιανόητη. Θα ξαναμπώ το βράδυ δεν έχω χρόνο να υπερασπιστώ τον εαυτό μου, μέχρι τότε ελπίζω να συνέλθετε και να αλλάξετε την ψήφο. Αν όχι θα έχετε κάνει ένα τεράστιο λάθος trust me.
Έχεις δίκιο εδώ, στην αρχή ήθελα να ψηφίσω τον wild_boy, αλλά μετά άλλαξα γνώμη, ειδικά με αυτά του τα post:
ρε παιδια!!3 δολοφόνοι και ένας S.K(Serial Killer)θα μα αποτελειώσουν γρήγορα!!

Ψηφίζω fantasmenos,γιατί ουκ ολίγες φορές ήταν δολοφόνος και βλέπουμε..Άμα χρειαστεί,αλλάζω..
μ' έβαλε σε υποψίες, μπορεί να αλλάξω την ψήφο μου μέσα στην ημέρα:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Τί να κάνουμε καλή μου? Αν στις βλάβες της ΔΕΗ πηγαίνουν 3 άτομα από τα οποία ο ένας πάει για καφέδες και τυρόπιτες, ο άλλος κρατάει τη σκάλα κι ο τρίτος είναι πάνω στη σκάλα και περιμένει πρώτα να φάει, να πιει και μετά να κάνει τη δουλειά του, εμείς δε φταίμε! Δεν είχε μπαταρία και το κινητό, οπότε ανέφικτη η σύνδεση... Επιπλέον μεσολαβούν και οι δουλειές του σπιτιού, διότι πάνω απ' όλα είμαστε και νοικοκυρές!! Άντε και είμαι στενοχωρημένη γιατί με τη διακοπή του ρεύματος μια γνωστή μου δε κατάλαβε ότι άφησε ανοιχτό το μάτι της κουζίνας και όταν ήρθε το ρεύμα πήρε φωτιά η κουζίνα και μετά το σπίτι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
λοιπόν, τώρα που το ξανασκέφτομαι λέω να αλλάξω ψήφο και να εμπιστευτώ τον fantasmeno (μπορεί βέβαια να τα λέει όλα αυτά για να μας πείσει ότι είναι αθώος, αλλά αυτό θα το δούμε στην πορεία)...ψηφίζω τον wild_boy

μπερδεμένα τα πράγματα..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Θα αλλάξω κι εγώ την ψήφο μου σε wilb_boy, αλλά αν δω κάποια ύποπτη κίνηση από κάποιον/α άλλον/η, τότε θα την αλλάξω ξανά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον θα πω elenaki_arnea08 γιατι μολις ειπα οτι δεν μιλησε αμεσως αμεσως (λες και το ηξερε) μπηκε!!
και τωρα βγαινω...μαλλον δεν θα μπορεσω να ξαναμπω σημερα γιατι θα βγω αλλα αν μπορεσω θα μπω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Εγώ ψήφισα φαντασμένο γιατί δεν ήξερα τι άλλο να ψηφίσω!!Και άμα συμβεί κάτι αλλάζω!Ο fantasmenos μόλις είδε πολλές ψήφους στράφηκε προς εμένα για να γλιτώσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
μπορούμε να αλλάζουμε ψήφο όσες φορές θέλουμε, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

9/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα : wildboy
  2. z0itCa:
  3. fantasmenos
  4. marialuluf: fantasmenos
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08:
  7. Wild_boy: fantasmenos
  8. jj!: fantasmenos
  9. CiNeFiL: elenaki_arnea08
  10. athene
  11. foreverfreak:
  12. JaneWin:
  13. rascal_gd fantasmenos
  14. Kelly:)

ψήφοι:
4 fantasmenos
1
wildboy
1 elenaki_arnea08

απουσίες
1fantasmenos
1 jj!
1 kelly:)


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)

Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Φόκε, δεν είναι "jj;" είναι "jj!":P

Αλλάζω πάλι την ψήφο μου σε fantasmenos:P

edit: Φόκε, πού είναι η "Κλεοπάτρα;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:stunned::stunned:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
LOL... Ξεχασανε να κανουν δολοφονια!! Τζιμανια οι δολοφονοι:P:P... Τουλαχιστον μας δινουνε παραταση ζωης!! Λοιπον, εγω θα επιμεινω στο Wild_Boy, γιατι καθε φορα βιαζεται να ψηφισει και δεν αιτιολογει ποτε το λογο για τον οποιο το κανει... Μαλιστα στην πρωτη ψηφοφορια, ενω ειχε ψηφισει fantasmeno, οταν ειδε πως κινδυνευει ψηφισε την καημενη τη Myrtle!! Eπιπλεον, ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ, με το που αρχισε να τον κατηγορει ο fantasmenos, τα post του πηραν αρνητικες ψηφους (αρνητικες ψηφους στο παλερμο παιδια??)... Υποθετω λοιπον, πως το εκανε ο Wild_Boy απο το φοβο του, oποτε παιρνει και την ψηφο μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:hmm::hmm::crazy::crazy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
λοιπον θα πω elenaki_arnea08 γιατι μολις ειπα οτι δεν μιλησε αμεσως αμεσως (λες και το ηξερε) μπηκε!!
και τωρα βγαινω...μαλλον δεν θα μπορεσω να ξαναμπω σημερα γιατι θα βγω αλλα αν μπορεσω θα μπω...

ξέρεις, αγαπητή μου, στη ζωή υπάρχει ένας παράγοντας που ονομάζεται τύχη. Πολλές φορές τυχαίνει να γίνεται κάτι που εμείς το θεωρούμε ότι έγινε επίτηδες, αν και συμβαίνει το αντίθετο... Εγώ λοιπόν κατά τύχη μπήκα εκείνη την ώρα, χωρίς να εχω διαβάσει καν τη σελίδα 9, λόγω της διακοπής ρεύματος όπως προείπα. Τώρα αν θες να παω να βγάλω φωτογραφία το σπίτι που κάηκε, να φέρω αναφορά απ την πυροσβεστική και αναφορά απ τη ΔΕΗ για τη βλάβη στον υποσταθμό, συγγνώμη αλλά μόνο το πρώτο είναι εφικτό... Κι επειδή λόγω των σημερινών γεγονότων τα νεύρα μου δεν είναι και πολύ καλά, δε το συνεχίζω... Απλώς να πω ότι θα ψηφίσω [Β]fantasmenos[\Β] γιατί με βάση όσα έχουν πει και οι προηγούμενοι μου φαίνεται ύποπτος... Τώρα αν υποπτευθώ κάτι άλλο μέχρι τις 8, φυσικά και θα αλλάξω τη ψήφο μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγω ψηφιζω Wild_boy γιατι απο την αρχη ψηφιζει τον φαντασμενο χωρις να δινει καποιον ουσιαστικο λογο γιατι το κανει....και επιμενει κιολας...:blink:


υγ:αχχ τι καλους δολοφονους που εχουμε...ετσι να το πατε παιδια μπας και σωθουμε....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

9/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα : wildboy
  2. z0itCa:
  3. fantasmenos
  4. marialuluf: fantasmenos
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08: fantasmenos
  7. Wild_boy: fantasmenos
  8. jj!: fantasmenos
  9. CiNeFiL: elenaki_arnea08
  10. athene
  11. foreverfreak: wild_boy
  12. JaneWin: wild_boy
  13. rascal_gd: fantasmenos
  14. Kelly:)

ψήφοι:

5 fantasmenos

3
wildboy
1 elenaki_arnea08

απουσίες
1fantasmenos
1 jj!
1 kelly:)


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)

Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
ψηφίζετε ως τις 20:00

9/9/2010
Λίστα για Παλέρμο #28


  1. Κλεοπάτρα : wildboy
  2. z0itCa:
  3. fantasmenos
  4. marialuluf: fantasmenos
  5. tsarachaf:
  6. elenaki_arnea08: fantasmenos
  7. Wild_boy: fantasmenos
  8. jj!: fantasmenos
  9. CiNeFiL: elenaki_arnea08
  10. athene
  11. foreverfreak: wild_boy
  12. JaneWin: wild_boy
  13. rascal_gd: fantasmenos
  14. Kelly:)

ψήφοι:

5 fantasmenos

3
wildboy
1 elenaki_arnea08

απουσίες
1fantasmenos
1 jj!
1 kelly:)


αποχωρήσεις:
Myrtle: (άγνωστη ιδιότητα)
δολοφονια (δεν υπηρχε)

Πέμπτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Παρασκευή θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.

Σημείωση: Αν δείτε κάποιο λάθος ενημερώστε

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μικρή Λουλού, εσύ δε θα σταματήσεις ποτέ, τελικά:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εχω να κανω μια ανακοινωση οσον αφορα το ρολο του serial killer! λοιπον!

Καλό είναι να έχει την δυνατότητα του καμικάζι. Δηλαδή εάν θέλει να βγει μπορεί ταυτοχρονα να δολοφονησει και κάποιον καθως θα βγαινει. Ετσι μπορεί να πει ένα όνομα πριν τις 13.00 σε εμας και με καμικαζι ενεργεια να πεθαινουν και οι 2 στις 8. προυποθεση θα ειναι να μην βγαινει με ψηφοφορια ο σιριαλ κιλλερ εκεινη την ωρα αλλιως θα ηταν αδικο. Αυτο θα γινεται σε περιπτωση που εχουν μεινει 3 παιχτες για να μπορει να κερδίσει με καποιο τροπο αλλιως θα ηταν αδυνατο και για να εχει σασπενς.

συμφωνοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Κολλάει ο server:mad:!!!Το ότι δεν έγραψα μέχρι τώρα δεν σημαίνει ότι έχω να κρύψω κάτι..:angel:

Λοιπόν..Ψηφίζω Wild_boy..Από την αρχή προσπαθεί να ενοχοποιήσει ένα συγκεκριμένο άτομο,στηριζόμενος στο ότι δεν έχει μπει τόσες ώρες..Υποπτόοοο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top