Συμμετοχές για το Παλέρμο #27

Που θέλετε να γίνει το μεθεπόμενο Παλέρμο; (το επόμενο θα γίνει Κρήτη)
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)
  • Αθήνα

    Ψήφοι: 10 52.6%
  • Θεσσαλονίκη

    Ψήφοι: 5 26.3%
  • Χαλκιδική

    Ψήφοι: 2 10.5%
  • Κύπρο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ναύπλιο

    Ψήφοι: 2 10.5%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ότι μέσα στο παιχνίδι είναι 2 κακοί :P (αυτό το έγραψα στο κανονικό thread του παλέρμου) και την επόμενη μέρα σε pm ότι έξω είναι ένας δολοφόνος (χωρίς να αποκαλύψω ποια είναι). Το ξέρω δεν βοήθησε πολύ αλλά τα πράγματα κρεμόντουσαν από μια κλωστή

Βασικά αντιθέτως νομίζω ότι βοήθησε πάρα πολύ!!!! Ξεδιάλυναν τα πράγματα!;)
Γιατί αφού ο ένας δολοφόνος είχε φύγει σημαίνει ότι έγινε σε μέρα χωρίς αποκάλυψη, άρα θα ήταν είτε ο Τσαραχάφ ή η Μαρία Λουλού. Ο Τσαραχάφ δεν ήταν, οπότε..;)

Και μετά ξαναδιάβασα όλα τα ποστ από την αρχή και η λύση είχε βρεθεί!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Βασικά αντιθέτως νομίζω ότι βοήθησε πάρα πολύ!!!! Ξεδιάλυναν τα πράγματα!;)
Γιατί αφού ο ένας δολοφόνος είχε φύγει σημαίνει ότι έγινε σε μέρα χωρίς αποκάλυψη, άρα θα ήταν είτε ο Τσαραχάφ ή η Μαρία Λουλού. Ο Τσαραχάφ δεν ήταν, οπότε..;)

Και μετά ξαναδιάβασα όλα τα ποστ από την αρχή και η λύση είχε βρεθεί!:)
μετα το γριφο καταλαβες οτι ημουν δολοφονος??

αυτο ειναι αδικο.. εγω ειχα μεινει μονος απτην αρχη.. εγω επρεπε να παρω την πληροφορια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
μετα το γριφο καταλαβες οτι ημουν δολοφονος??

αυτο ειναι αδικο.. εγω ειχα μεινει μονος απτην αρχη.. εγω επρεπε να παρω την πληροφορια :D

Τι πληροφορία θα έλεγες στο Φόκο να μας πει αν τον έλυνες εσύ???
Μετά από το γρίφο σιγουρεύτηκα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τι πληροφορία θα έλεγες στο Φόκο να μας πει αν τον έλυνες εσύ???
Μετά από το γρίφο σιγουρεύτηκα...;)
Πάω στοίχημα, ότι θα έλεγε, πως υπάρχουν δύο δολοφόνοι και χρειάζεται άλλος ένας πολίτης για να νικήσουν:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ο Μένιος και η Ρήτα ζουν μαζί με τα 12 παιδιά τους. Κάποια από αυτά είναι από τον προηγούμενους γάμους τους. Ο καθένας τους συνδέεται με δεσμούς αίματος με 9 από τα παιδιά αυτά. Πόσα παιδιά απέκτησαν μαζί ο Μένιος και η Ρήτα;

Απάντηση : Μαζί απέκτησαν 6 παιδιά. Τρία είχε ο Μένιος από τον πρώτο γάμο του και τρία η Ρήτα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ο Μένιος και η Ρήτα ζουν μαζί με τα 12 παιδιά τους. Κάποια από αυτά είναι από τον προηγούμενους γάμους τους. Ο καθένας τους συνδέεται με δεσμούς αίματος με 9 από τα παιδιά αυτά. Πόσα παιδιά απέκτησαν μαζί ο Μένιος και η Ρήτα;

Απάντηση : Μαζί απέκτησαν 6 παιδιά. Τρία είχε ο Μένιος από τον πρώτο γάμο του και τρία η Ρήτα. :)
Νομίζω, πως έκανες ο ορθογραφικό λάθος. Είναι Ρίτα και όχι Ρήτα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Τι πληροφορία θα έλεγες στο Φόκο να μας πει αν τον έλυνες εσύ???
Μετά από το γρίφο σιγουρεύτηκα...;)
οτι ειχαν μεινει 2 δολοφονοι και οτι ηταν κοπελες και οι 2 :D
και αμεσως μετα πιστευω θα εβγαινες εσυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Θέλω κι εγώ να συμμετέχω! Δε κατάλαβα πότε τελείωσε το #25 κι έτσι έχασα το #26... Μόνο αν γίνεται να ξεκινήσει Σεπτέμβρη γιατί τέλη Αυγούστου θα ψάχνω για σπίτι εκεί που θα περάσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
οτι ειχαν μεινει 2 δολοφονοι και οτι ηταν κοπελες και οι 2 :D
και αμεσως μετα πιστευω θα εβγαινες εσυ!

Σίγουρα θα έβγαινα εγώ μετά από τέτοια βόμβα!!!
Κακούλη...:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
παιδια ολη την κρητη θα πιασουμε!


Μαλια θα γινει που εχουμε και τους τουριστες και γινεται και κατι ενω στο ηρακλειο ξενερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Το #28 να γίνει Θεσσαλονίκη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το #28 να γίνει Θεσσαλονίκη!!
Στο αεροδρόμιο, σε μεγάλο εμπορικό κέντρο, στο magic park, στη Δ.Ε.Θ., στον πύργο του ΟΤΕ, στο κέντρο, κλπ Μία από τις αγαπημένες μου πόλεις, η Θεσσαλονίκη (κρίμα που δε μένω εκεί:(:().

Λοιπόν, έκλεισε, το #27 θα γίνει Θεσσαλονίκη και το #28 στην Κρήτη:P:P:P Τώρα, αν βγει επίσημη απόφαση, για Κρήτη, πάω πάσο:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
για το 27 το εχομε κλεισει απο πριν αρχισει το 26 (μολις τελιωσε το 27):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Και εγω μεσα!!!Αλλα ως ΣουΕ αν με δεχτει ο fockos!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
για το 27 το εχομε κλεισει απο πριν αρχισει το 26 (μολις τελιωσε το 27):P
Τότε, η Θεσσαλονίκη θα είναι, η palermo city του #28:):D:clapup::clapup:

Και εγω μεσα!!!Αλλα ως ΣουΕ αν με δεχτει ο fockos!!!:D
Θες να παίξεις ή να είσαι μέλος της ΣΕ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Εγω θελω να παιξω κι αυτη την φορα....

Και να μαι κακοοοοοοος... Να μην παιζω παλι κοντρα ρολο δηλαδη... οποτε μετρηστε κι εμενα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
I do!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μέχρι τώρα, έχουμε 8(?) συμμετοχές:

Παίκτες:


  • marialuluf1*
  • MissKit
  • Wild_Boy
  • jj!
  • maria....
  • roseberry
  • elenaki_arnea08
  • tsarachaf
  • aporw
Μέλη, που θέλουν να συμμετέχουν στην Συντονιστική Επιτροπή (ΣΕ)


  • z0itCa
  • marialuluf1*
  • kleop
  • JaneWin
*Παρακαλείται, η marialuluf1, να αποφασίσει, αν θα παίξει στο επόμενο παλέρμο ή αν θα είναι στην ομάδα της ΣΕ

Επίσης, δεν κατάλαβα αν η aporw, θέλει να συμμετέχει:redface: (aporw, εξακρίβωσέ το:redface::redface:)

(ελήφθη εξακρίβωση από την aporw)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Εγω θα ειμαι ΣουΕ!!!!:D
Μιλησα ηδη με τον Φοκο!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Επίσης, δεν κατάλαβα αν η aporw, θέλει να συμμετέχει:redface: (aporw, εξακρίβωσέ το:redface::redface:)

EΙπα I do γλυκε μου!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top