Παλέρμο #26

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
απο αυριο που θα μιλησουν και οι αλλοι θα μπορεσω να καταλαβω κατι......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Ι – Η ΑΦΙΞΗ
Είχε σχεδόν νυχτώσει όταν το αεροπλάνο μας προσγειώθηκε στο Διαγόρας και κανείς δεν υπήρχε να μας προΰπαντήσει . Κανείς δεν εκπλήκτηκε από την ομάδα – η άφιξη ήταν προγραμματισμένη για το μεσημέρι . Παραπατώντας στην σκάλα και βρίζοντας τις απεργίες , τον συνδικαλισμό και όλο το σόι του καρλ μαρξ , ο ΚαπετάνΦαντ πάτησε πρώτος το πόδι του στο φημισμένο νησί .

<<Νόμιζα ότι ήσουν αριστερός >>, ακούστηκε η γοητευτική φωνή της Ρούμι . Ήταν ο σύνδεσμος μας στην αποστολή καθώς ήξερε το νησί και μάλλον ακατάλληλη επιλογή για πράκτορα , αφού ήταν αδύνατον να περάσει απαρατήρητη . Και είχε και την όρεξη να πειράζει τον Φαντ μετά από μία κουραστική πτήση που του είχε στοιχίσει τον εγωισμό του όταν έτρεμε σε κάθε κενό αέρος .


<<Φυσικά και ήμουν αριστερός – δεν θα άφηνα κανέναν άλλο να καθίσει δίπλα στο παράθυρο>> , απάντησε , νιώθοντας ήδη καλύτερα , αφημένος στην γνώριμη ζαλάδα του : τον καπνό ενός κουβανέζικου πούρου από αυτά που φτιάχνονται στην κίνα .
<<Ας τα αφήσουμε αυτά τώρα , δεν είναι ώρα για αστεία – αν αγαπάτε την ζωή σας , μείνετε ήσυχοι και αθόρυβοι>> . Η δυνατή φωνή του Χάουλα δεν άφηνε περιθώριο για αντίρρηση και κανείς δεν τόλμησε να αντιδράσει όταν άρπαξε και έτριψε καταγής το πούρο του ΚαπετάνΦαντ .

Οι συρόμενες πόρτες των 3 παρκαρισμένων μίνι βαν άνοιξαν διάπλατα και η αποστολή χωρίστηκε όπως ήταν από την αρχή σχεδιασμένο : στο ένα μπήκαν οι misskit , rewial , marialuluf1 , mariza93 , Janewin , Κλεοπάτρα , roseberry , janewin , aporw και athene . Μετά προσπάθησε να μπει και ο Συνταγματάρχης Μπόρατ αλλά ο Φόκος τον εμπόδισε , θυμίζοντας του την ρήτρα του συμβολαίου του : μακρυά από γυναικείες τουαλέτες , πλαζ γυμνιστών και μεθυσμένες τουρίστριες στην Παλιά Πόλη . Τελευταία μπήκε η Ζωίτσα , απειλώντας τον Μπόρατ ότι έχει μαύρη ζώνη , ενώ δεν πάει με τα υπόλοιπα ρούχα της .
Ο Φόκος δεν ήταν από τα άτομα με τα οποία θα ήθελες ακριβώς να διαφωνήσεις , ακόμα και αν η απαίτηση του ήταν παράλογη . Στα νιάτα του ήταν χούλιγκαν , μετά μπαχαλάκιας σε πορείες , ειδικός φρουρός στα εξάρχεια , οδηγός του Χριστόδουλου και στο τέλος έγινε κομμωτής . Όμως ήταν ακόμα ο άνθρωπος για όλες τις δουλειές και αλίμονο αν τύχαινε να είσαι <<δουλειά>> του . Αυτός , ο yozerehs και ο tsarachaf μπήκαν στο δεύτερο βαν και ήταν στα αλήθεια πολύ πιο στριμωγμένοι από τα κορίτσια , αφού 10 κιλά πυρομαχικών , 30 καραμπίνες , 5 καλάσνικοφ , 10 ούζι και 20 κιλά πεπόνια και καρπούζι πιάνουν στα αλήθεια πολύ χώρο .
Στο βαν που τέθηκε επικεφαλής , μπήκε μια δεμένη από τα παλιά ομάδα : ο φόβος και ο τρόμος αυτού που είχε εδώ και καιρό κρυφτεί στο νησί και τώρα είχε έρθει ο καιρός να ξεριζωθεί βίαια . Ο Όττο , ο λεγόμενος χασάπης αν και χορτοφάγος , Ο Καπετάν Φαντ – ο άνθρωπος που επί 20 χρόνια κουρσάρευε πλοία σε μια περιοχή που ονομάστηκε αργότερα το μυστήριο τρίγωνο των βερμούδων , η Πράκτορας 0074893000 Ρούμι που είχε κρυμμένα μαχαίρια ακόμα και στα συρτάρια της κουζίνας της , ο Μποράτιος που είχε αναλάβει σεφ της ομάδας με αδυναμία στον χαβιάρι που φτιάχνεται με βάση χοιρινό γύρο , ο Σερ Μπαγγς που κάλυπτε δημοσιογραφικά την αποστολή , παλαιός συνεργάτης του Χαρδαβέλλα και του Μαστοράκη και ο σοφέρ Αντωνάκης ο οποίος με το καπελάκι της δουλειάς έμοιαζε με την Αλίκη στο Ναυτικό αλλά επέμενε ότι μοιάζει με τον Συλβέστερ Σταλόνε - ράμπο . Κάθισα στην θέση του συνοδηγού και έκανα νόημα στον Αντωνάκη να φύγουμε . Με αγνόησε επιδεικτικά μετά το <<τράβα μπρος>> που τραγουδούσα σε όλο το αεροπλάνο . Ένιωσα ένα βαρύ χέρι στον ώμο μου – ο Μπόρατ μας κοίταξε αγριεμένα και τους δύο και είπε :
<<Δεν έχω σκοπό να χάσω με τις ανοησίες σας , τον μπουφέ στο ξενοδοχείο>>

<<Ίσως σε ζάλισε το ταξίδι>> , ψέλλισε ο Μπαγγς , <<αλλά θα κατασκηνώσουμε στο δάσος και εσύ θα μας μαγειρέψεις>>

Τα 3 βαν σπινιάρισαν το ένα πίσω από το άλλο , ενώ το μισθωμένο αεροπλάνο είχε γίνει πια μια κουκκίδα στον ουρανό . Είχε βραδιάσει για τα καλά .


Two beer continued................
ΙΙ - ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΙΜΑ
<<Έχεις ξαναδεί τόσο πολύ ασήμι μικρέ ; Πάω στοίχημα πως ήταν η πρώτη φορά που αυτό το αμούστακο παιδί είδε τόσο πολύ ασήμι>> , ψιθύρισε ο Φόκος .


<<Όπως και να έχει , σίγουρα ήταν η τελευταία του>> , είπε η Ρούμι και σκέπασε το πτώμα με ένα πανί από την βιτρίνα . Το μαγαζί ήταν ανάκατο : ένα συνηθισμένο τουριστικό μαγαζί στην Παλιά Πόλη με άσεμνες καρτ ποστάλ και μπλούζες welcome to Greece . Κάποιος ή μάλλον κάποιοι – αν κρίνουμε από την άψογη εκτέλεση – καταχράστηκαν την φιλοξενία του νεαρού υπαλλήλου . Το μαρτυρούσαν το διάτρητο πτώμα αλλά και το ανοιγμένο χρηματοκιβώτιο .
<<Τι διάολο χρειάζεται ένα ακριβό χρηματοκιβώτιο σε ένα τέτοιο μαγαζί ;>> , αναρωτήθηκα φωναχτά και πριν προλάβει να απαντήσει κάποιος , μπήκε ο ΚαπετάνΦαντ .
<<Το όνομά του είναι foreverfreakλιβανέζος , υπήκοος Κύπρου , ήρθε στο νησί φέτος για διακοπές και για δουλειά>>

<<είναι πρόβατο ;>>
<<δεν ξέρουμε ακόμα , μπορεί να είναι δικός τους και να τον φάγανε επειδή θα μιλούσε>>
Η Ρούμι γέλασε
<<Εδώ δεν είναι Παλέρμο , οι δολοφόνοι είναι πολύ λίγοι και αδύναμοι, για να φάγανε δικό τους . Ο Μπαγγς γύρισε το πρωί στην Αθήνα, η είδηση ότι είμαστε στο νησί είναι σε όλες τις εφημερίδες – μάλλον θα θέλανε να μας φοβίσουν>>
<<Δημοσιογράφοι , λέρες , εργατοπατέρες>>
<<Φαντ , βγάλε το σκασμό >> , μίλησε ο Μπόρατ . Ο Μπαγγς είχε εντολές να δράσει έτσι . Δεν τα ξέρεις όλα και ούτε και εγώ τα ξέρω . Αλλά ένα είναι σίγουρο : δεν είμαστε εδώ για να σκεφτούμε ή να κρίνουμε αλλά για να προλάβουμε τα χειρότερα . Κάνοντας το χειρότερο : σκοτώνοντας πριν ξανασκοτώσουν . Τώρα πάμ..>>
<<Δεν έχετε να πάτε πουθενά . Εδώ είναι τόπος εγκλήματος , γκαντ ντέμοντ >> , είπε ο αστυνομικός που τόση ώρα περίμενε σε μια γωνιά . Τώρα είχαν φτάσει ενισχύσεις από το τμήμα του και ξεσπάθωσε : <<Ποιοι σκατάδες είστε εσείς ; Δεν γουστάρω ομοσπονδιακούς στα χωράφια μου . Η Ρόδος έχει την δική της αστυνομία και μπορούμε να βρούμε μόνοι μας τους σίριαλ κίλερς>>
<<Μέχρι να γίνει αυτό , η υπόθεση θα έχει γίνει σίριαλ>> , ακούστηκε μια φωνή . Ήταν ο Όττο – κουρασμένος , ξάγρυπνος με κηλίδες αίμα στο χαβανέζικο πουκάμισό του , αλλά πάντα στην κατάλληλη στιγμή έτοιμος να τραβήξει σκανδάλη . Έτριψε ένα χαρτί στα μούτρα του μπάτσου και άναψε τσιγάρο τρίβοντας ένα σπίρτο στο καουμπόικο τζιν του . <<Κοίτα και την υπογραφή , αρχιφύλακα>>
<<Κάρολος Παπούλιας ;>>
<<τώρα , πάρε τους άντρες σου και τραβάτε να φάτε κάνα ντόνατ>>
Τα περιπολικά έβαλαν όπισθεν , και ο Όττο ακούμπησε στο καπό της νοικιασμένης Σπάιντερ του .
<<θέλω να σταματήσετε να παίζετε με τα μπιμπελό και να δοκιμάζετε τις μπλούζες και να έρθετε όλοι μαζί εδώ έξω . Αντωνάκη , βγάλε αυτό το καπέλο που να πάρει ο διάολος . Ο foreverfreak είναι νεκρός περίπου από τις 12 το μεσημέρι . Ήταν μάρτυρας στην υπόθεση του μεγαλοέμπορα που κρύβεται στην Λίνδο . Οι misskit , ζωίτσα , kleop , rewial , marialuluf1 , mariza93 , Janewin , Κλεοπάτρα , roseberry , aporw και athene είναι σε ασφαλές κρησφύγετο στην Κοιλάδα των Πεταλούδων . Ο
yozerehs μεταμφιέστηκε σε οδηγό άμαξας , ο gianniskeeper βρήκε δουλειά στο ενυδρείο , ο Morelo δουλεύει ως φιλιππινέζος μασέρ σε παραλία , ο tsarachaf του κουβαλάει τον εξοπλισμό και ο Goseithor είναι τόση ώρα πίσω σας στο δοκιμαστήριο και δοκιμάζει μπλούζες .
<<Λοιπόν , αυτήν θα την πάρω>>
<<Φαντ , ρίξτου μια καρπαζιά και σκασμός , χτυπάει το κινητό μου>>
Απομακρύνθηκε για λίγο και γύρισε πάλι δίπλα μας ανήσυχος .
<<Ποιος ήταν>> , ρώτησα ανυπόμονα .
<< Η πρώην μου - θέλει να βγούμε για καφέ . Α ξέχασα , πριν λίγο με πήραν από το αρχηγείο . Το χρηματοκιβώτιο είχε τον φάκελο της roseberry – ξέρετε όλοι τι σημαίνει αυτό>>
<<με ποιον είναι ;>>
<<δεν έχει σημασία – ότι ξεσκεπάζεται , πρέπει να σκεπάζεται – Ρούμι κανόνισε το . Και χρησιμοποίησε σιγαστήρα>>
Έπεσε σιωπή και δεν ακουγόταν παρά μόνο η βροχή να σφυρίζει και
ο Goseithor να στοιβάζει τα ρούχα που του αρέσουνε .
Πλησίασα τον Όττο .
<<έχουμε να φάμε 1 μέρα>>
<<θα συνηθίσεις , μικρέ , και εμένα μου κοβόταν η όρεξη στις πρώτες αποστολές>>
<<άκουσα για ένα καλό ταβερνάκι στην παραλία>>

Οι άλλοι μπήκαν στα μίνι βαν , ο Όττο έβαλε το πτώμα στο πορτμπαγκάζ του και εγώ καβάλησα την ducati του νεκρού υπαλλήλου – ο χάρος δεν έχει χώρο για χιλιάρες στην βάρκα του .

<<Αύριο το μεσημέρι>> , είπε ο ΚαπετάνΦαντ , <<θα σκοτώσουν έναν ακόμα. Εκτός και αν αύριο το πρωί , σταθούμε τυχεροί>>
Ο Όττο , φύσηξε αργά τον καπνό του : <<η τύχη , καπετάνιο , γοητεύεται συνήθως από τους κακούς>>
Ενώ έβαζα μπρος , κοίταξα για τελευταία φορά την ταμπέλα του μαγαζιού με τα μελαγχολικά φώτα νέον :
<<Εκπτώσεις – εδώ θα γίνει χαλασμός>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Janewin , Κλεοπάτρα , roseberry , janewin


Yeah okay.....Μια ειμαι!!!:mad::wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παιδιά!!!
Καλησπέραααα!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι γίνεται??
Δεν βλέπω και μεγάλη συμμετοχή!
Όλοι περιμένουν λογικά να δουν τι γίνεται!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Επειδή ο πρώτος γύρος είναι πάντα αναγνωριστικός και δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι για κάποιον...

Ψηφίζω Janewin

έτσι για να ανάψουν τα αίματα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Θέλετε να ψηφίσουμε για Δήμαρχο????
Σε άλλα Παλέρμο βγάλανε και μιας και είμαστε τόσο πολλοί θα έχει πλάκα!!!!
Τι λέτε??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Εγω δεν ψηφιζω κανεναν προς το παρον!

π.σ το κειμενο που εγραψε ο σιδ το λαλμβανουμε υποψιν? γιατι το αλλο που ειχε γραψει στις συμμετοχες ειπατε οτι ηταν οφφ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
:hehe::hehe::hehe:

τουλαχιστον αυτο δεν ειναι κανονες....:P

Μμμ ουτε εγω ψηφιζω καποιον προς το παρον θα δουμε αυριο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Θέλετε να ψηφίσουμε για Δήμαρχο????
Σε άλλα Παλέρμο βγάλανε και μιας και είμαστε τόσο πολλοί θα έχει πλάκα!!!!
Τι λέτε??:D
μισο να ετοιμασω τα ψηφοδελτια! :P

np απο μενα βαλτεεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
[Λίστα για Τρίτη 9/07/2010 :( (πω είναι πάρα πολλοι)

1 misskit: mariza_93, marialuluf1
2 rewial
3 yozerehs
4 foreverfreak
5 marialuluf1 aporw
6 gianniskeeper
7 mariza93
8 kleop
9 Janewin rewial
10 Morelo
11 Zoitca
12 Κλεοπάτρα
13 roseberry
14 Goseithor

15 aporw
16
athene
17 tsarachaf


Ψήφοι:
2 misskit
1 ψήφος marialuluf1
1 ψήφος janewin
Aύριο Τρίτη δεν θα μάθετε καμία ιδιότητα, έτσι για να σκάσετε. :P
Τετάρτη
θα μάθετε την ταυτότητα του M.V.P.
Πέμπτη θα μάθετε την ταυτότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Μηπως εννοουσε Ν(εα)Δ(ημοκρατια)??:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα...
Αν και δεν είναι διόλου απίθανο αν λάβουμε υπ' όψιν και το χρωματάκι που έχει!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
μετα απο την δουλεια ηρθα και εγω στα διαλα!
λοιπον ετσι για να ''ανεβουμε'' λιγο θα ψηφισω τον gianniskeeper xaxaxxaxa
ειχα και καιρο να γελασω οποτε λεω ας το ψηφισω το πατημενο σκουληκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
μετα απο την δουλεια ηρθα και εγω στα διαλα!
λοιπον ετσι για να ''ανεβουμε'' λιγο θα ψηφισω τον gianniskeeper xaxaxxaxa
ειχα και καιρο να γελασω οποτε λεω ας το ψηφισω το πατημενο σκουληκι :P
xaxaxaxaρε εισαι ελεος!Μπηκα για να σε ψηφιζα,αλλα ημουν σε διλημμα αχαχα μεσα στο μυαλο μου εισαι δεν το πιστευω!Ψηφιζω ROSEBERRY γιατι ετσι στα διαλααααααααααααααααααα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
xaxaxaxaρε εισαι ελεος!Μπηκα για να σε ψηφιζα,αλλα ημουν σε διλημμα αχαχα μεσα στο μυαλο μου εισαι δεν το πιστευω!Ψηφιζω ROSEBERRY γιατι ετσι στα διαλααααααααααααααααααα:clapup:


πολλοι το λενε αυτο :whistle:
αφου ξερω οτι εισαι ρε :whistle:....και εσυ ειδικα ξερεις το ενστικτο μου δουλευει μια χαρα χαχαχχαχα:P

τεσπα σε ψηφισα για να μην εχουμε μπλεξιματα παλι.... επισης μου φαινεσαι πολυ υποπτος νεαρε μου :whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω...
Έχω φυσικά τις υπέροχες θεωρίες μου τις οποίες θα αναπτύξω εκτενέστερα αργότερα....
Για την ώρα ψηφίζω την mariza_93 γιατί μου είχε πει ότι δεν έχει και τρελή όρεξη τελικά και έχει και μαθήματα...
Βασικά την ψήφο μου μάλλον θα την αλλάξω, αλλά θέλω να κοιμηθώ ήσυχη το βράδυ και μην πάω σαν το σκυλί στ' αμπέλι...:knife:


Υ.Γ: Μαίρη... Ξέχασες το "Αστυνόμος Μπέκας"!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
Εγώ δεν ξέρω ποιον να ψηφίσω...
Έχω φυσικά τις υπέροχες θεωρίες μου τις οποίες θα αναπτύξω εκτενέστερα αργότερα....
Για την ώρα ψηφίζω την mariza_93 γιατί μου είχε πει ότι δεν έχει και τρελή όρεξη τελικά και έχει και μαθήματα...
Βασικά την ψήφο μου μάλλον θα την αλλάξω, αλλά θέλω να κοιμηθώ ήσυχη το βράδυ και μην πάω σαν το σκυλί στ' αμπέλι...:knife:


Υ.Γ: Μαίρη... Ξέχασες το "Αστυνόμος Μπέκας"!!!:redface:


xaxaxaxaxxaxaxaxxaxaxxaxax
δικιο εχεις αλλα αλλαξαμε ονομα απο εδω και περα ειμαι ο ροζ πανθηρας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλά πλάκα μου κάνετε????
Αρνητική στο Παλέρμο????:confused:

Αχα,.... σου πάει...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
χαχαχχαχαα
πατησα καταλαθος εγω -1 μετα πατησα παλι +1 χαχαχ δεν ξερω τι εγινε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top