Διακοπές στη φυλακή!!!

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Oxι Μάνια μου γιατί σε αυτές τις χώρες, έξω από τη φυλακή είναι ακόμα καλύτερα από αυτά που περιγράφει ο ειλικρινής, και επιπλέον για αυτούς τους λαούς η φυλακή, είναι ατίμωση, αυτό και μόνο είναι αρκετό για να τους κρατήσει μακριά της.

Θα μπορούσα να προσθέσω ότι κάποιοι άνθρωποι που μεγάλωσαν στην ανέχεια και στο χάος,το να τους μαθαίνεις στη φυλακή ότι υπάρχει και η ζωή της τάξης,της καθαριότητας,της "ομορφιάς",μόνο καλό τους κάνει και τους "σωφρονίζει",αυτό δλδ που πρέπει να κάνουν οι φυλακές!
Τώρα αν Μαρίνα μου,μιλάς για παιδεραστές κ.λπ.,η δική μου γνώμη είναι να μην μπαίνουν καθόλου φυλακή!
Αλλά εγώ είμαι γνωστός ακραίος οπότε τη γνώμη μου μην την παίρνετε και τόσο σοβαρά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τώρα αν Μαρίνα μου,μιλάς για παιδεραστές κ.λπ.,η δική μου γνώμη είναι να μην μπαίνουν καθόλου φυλακή!
Αλλά εγώ είμαι γνωστός ακραίος οπότε τη γνώμη μου μην την παίρνετε και τόσο σοβαρά!:)

Δεν εισαι ακραίος εγώ υπερασπίζω ότι θέλουν θανατική ποινή, εγώ και πάντα εγώ, δεν λέω για κανέναν άλλο τι πιστέυει ειναι δική μου γνώμη πόσο μάλλων να τους πάνε και σε μια τέτοια φυλακή, θα μπώ μέσα και θα το κάνω να φανεί ατίχημα, ακους εκεί που θα τον ταήζω κιόλας:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Απορια..

Oxι Μάνια μου γιατί σε αυτές τις χώρες, έξω από τη φυλακή είναι ακόμα καλύτερα από αυτά που περιγράφει ο ειλικρινής, και επιπλέον για αυτούς τους λαούς η φυλακή, είναι ατίμωση, αυτό και μόνο είναι αρκετό για να τους κρατήσει μακριά της.

Σε ποιες χωρες, ΔΕΝ ειναι? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Απορια..



Σε ποιες χωρες, ΔΕΝ ειναι? :hmm:
Δεν ξέρω πολλές, στη δική μας πάντως σίγουρα δεν είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top