Συμμετοχές για το Παλέρμο #25

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια συγνωμη, αλλα τελικα αποσυρω τη συμμετοχη μου... Δε μπορω με τιποτα να παιξω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Και γω τελικά δεν θα σας προλάβω. Καλό παιχνίδι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Καλά να περάσετε παιδιά!!!!:)
Θα σας κάνουμε περήφανους!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
:shifty:Δεν θα έπρεπε να μας είχε σταλεί πιμί με τον ρόλο μας στο παιχνίδι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
έλα το ξέχασα

ο ζορζ μου είπε να σας πω τους ρόλους σας γιατί είχε μια δουλειά :shifty:

τσιράκι είσαι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΑΑα μάλιστα, επιτέλους και ένας ενδιαφέρον ρόλος στο παιχνίδι..
Μην το πεις όμως πουθενά αλλού, μόνο εσύ και εγώ θα το ξέρουμε...:shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
άκυρο το παιχνίδι τελικά? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα... Λογικά θα έπρεπε να έχουμε πάρει τα πιμιά με το τι είναι ο καθένας και αυτή τη στιγμή να σφαζόμαστε και να κατηγογούμ τον Χρήστο ότι είναι ο δολοφόνος... Συγγνώμη, αλλά εγώ εσένα υποψιάζομαι..:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κανονικα τωρα επρεπε να ειχαμε αρχισει! Τι εγινε?? :hmm::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ο ζορζ συμπάσχει με τον αγώνα και τις κινητοποιήσεις των ελεγκτών εναέριας κυκλοφορίας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Δεν έχω ιδέα... Λογικά θα έπρεπε να έχουμε πάρει τα πιμιά με το τι είναι ο καθένας και αυτή τη στιγμή να σφαζόμαστε και να κατηγογούμ τον Χρήστο ότι είναι ο δολοφόνος... Συγγνώμη, αλλά εγώ εσένα υποψιάζομαι..:P:redface:
...

:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μαλλον τα ατομα δεν εχουν συμπληρωθει επιδη εφυγαν 2;):redface::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.

Τα πειστικά σου επιχειρήματα καλέ μου, τόσο διαφωτιστικά στάθηκαν για την κατανόηση της απόλυτης αλήθειας. Με συγχωρείς, για αυτή μου την τρελή ιδέα ότι εσύ ήσουν τελικά ο δολοφόνος, για την οποία απορώ ακόμη πως μου κατέβηκε...:P:P

μαλλον τα ατομα δεν εχουν συμπληρωθει επιδη εφυγαν 2;):redface::worry:

Μα οκ,τα άτομα δεν έχουν και τόσο μεγάλη σημασία!! Πάλι είμαστε πάνω από 10. Απλά η διάρκεια του παιχνιδιού θα είναι μικρότερη...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αλλα γιατι δεν ξεκιναμε? μηπως λειπει αυτος που δινει τους ρολους???:worry::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Αφού ρώτησα τον αγαπητό κύριο Φόκο, μου απάντησε πως ο αγαπητός κύριος Γιώργος έχει το πρόγραμμα που κατανέμει τους ρόλους. Προφανώς εκείνος είτε θα έχει κάποια υποχρέωση είτε κάποια άλλη ασχολία. Πάντως πιστεύω πως σήμερα το βράδυ το αργότερο θα είμαστε έτοιμοι να αρχίσουμε...
Αλλιώς θα κάνω εγώ κλήρωση, δεν θα παίξω και θα επιβλέπω το παιχνίδι.....:/:
Κάποτε πρέπει να ξεκινήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Count George αν δεν έχεις επιλέξει ρόλους και δεν έχει τελειώσει η περίοδος συμμετοχών ακόμη δηλώνω ότι θα συμμετάσχω. Αν πάλι έχει λήξει η προθεσμία και έχεις ήδη στείλει τους ρόλους μακάρι να σου κλέψουν τις σοκοφρέτες που έχεις κρυμμένες στο τρίτο συρτάρι

(ξύνομαι μέχρι να πάω διακοπές καλά καταλάβατε) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ζορζ άσε τα windows 7 και έλα

αν όχι για εμάς , έλα για τους

  1. CiNeFiL (?)
  2. elenaki_arnea08 (?)
  3. Eupatridis
  4. gianniskeeper
  5. kleop
  6. Κλεοπάτρα
  7. kousouni:) (?)
  8. marialuluf1
  9. mariza_93
  10. Noulou94
  11. Rewial
  12. roseberry
  13. zOitCa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
φαντασμένε δεν έχει μοιράσει τίποτα.....οποτε εχεις ελπιδες......χεχε
ο Γιώργος ή το ξέχασε ή απεργεί όπως είπε κάποιος παραπάνω ή είχε καλύτερες δουλείες.......:/::P
αντε να δούμε......:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Α σόρρυ. ο.0

Ναι, θα σας έχω το συντομότερο δυνατό έτοιμους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top