Συμμετοχές για το Παλέρμο #25

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Προφανώς κάνω πλάκα, γιατί να επιβεβαιώσουν χρειάζεται μόνο όσοι έχουν ερωτηματικό....
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πρόλογος Παλέρμο #25
(γράφω το 1ο επεισόδιο- πρόλογο του Παλέρμου #25 εξαιτίας του καλοκαιριού το Παλέρμο έγινε Σαντορίνη).

Ήταν ωραία η Σαντορίνη, πάντα μου άρεσε. Ποτέ δε θα ξεχάσω τα παιδικά καλοκαίρια μου εκεί. Ίσως αυτος ήταν ο λόγος που όταν μεγάλωσα αποφάσισα να ασχοληθώ με την θάλασσα. Έγινα ναυτικός κουρσάρος στα καράβια. Για μόνιμη κατοικία μου διάλεξα το νησί για να μαι κοντά στη θάλασσα . Ζούσα στην Πόλη.
Το καλοκαίρι του Ιουλίου του 2010 μου φάνηκε μαγικό, μετά από ένα κοπιαστικό ταξίδι με το καπετάν Τζίμι ήμουν χαρούμενος που θα περνούσα το καλοκαίρι μου πάλι εκεί σαν να μουνα πάλι μικρός. Γεμάτο μπάνια στην θάλασσα, φαγητό στο ταβερνάκι δίπλα στο λιμανάκι και βόλτες στα βράδια στα σοκάκια του νησιού.
Όλα ήταν ωραία μέχρι που.....




Α, μαζεύτηκε κόσμος βλέπω. Άρα έτσι όπως σας βλέπω .... ξεκινάμε ΔΕΥΤΕΡΑ 26/07.
Ζητείται και 2ο μέλος για ΣουΕ γιατί εγώ τα πρωινά δουλεύω. 8) Φόκε;;;


:) /..... Είμαι και εγώ ΣουΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Για να έχουμε την άνεσή μας, ξεκινάμε από Δευτέρα 26/07! Στους παρακάτω παίχτες με (?) θα σταλθεί πμ επιβεβαίωσης.

  1. CiNeFiL (?)
  2. elenaki_arnea08 (?)
  3. Eupatridis
  4. gianniskeeper
  5. kleop
  6. Κλεοπάτρα
  7. kousouni:) (?)
  8. marialuluf1
  9. mariza_93
  10. Noulou94
  11. Rewial
  12. roseberry
  13. zOitCa
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mariza_93

Δραστήριο μέλος

Η mariza_93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
μεσα και γω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τόσα ερωτηματικά , δεν είχε ούτε το γραπτό μου στα Αρχαία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
εννοειται πως ειμαι μεσα.γινεται να μην παιξω εγω και η zotiCa;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εμα!!! Πες τα kleop μου!!! Μαζί, για ένα καλύτερο Παλέρμο!!!:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Έχω την εξής απορία... Μέχρι τις 5-08 δεν θα χουμε τελειώσει ε?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Επιβεβαιώνω ... Ούγκ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Έχω την εξής απορία... Μέχρι τις 5-08 δεν θα χουμε τελειώσει ε?:worry:

Αν υπολογίσεις και τις πιθανές δολοφονίες όμως δεν θα έχουμε τελειώσει??:hmm:
Από την άλλη αν δούμε ότι κάποιος θέλει να φύγει διακοπές ή κάπου αλλού και θέλετε να τελειώσει γρηγορότερα, κάνουμε μια-δυο διπλές ψηφοφορίες και τέρμα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Αν υπολογίσεις και τις πιθανές δολοφονίες όμως δεν θα έχουμε τελειώσει??:hmm:
Από την άλλη αν δούμε ότι κάποιος θέλει να φύγει διακοπές ή κάπου αλλού και θέλετε να τελειώσει γρηγορότερα, κάνουμε μια-δυο διπλές ψηφοφορίες και τέρμα...:/:
Όχι ρε συ Ζωή. Δεν λέει ν' αλλάξει η ροή όνλι πουρ μουά:redface: Να σαι καλά πάντως κοπέλα μου:P
Αφού έχουμε διωρία μέχρι τη Δευτέρα θα δω τι θα κάνω:whistle: Και χωρίς εμένα μια χαρά θα τα περάσετε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Το είπα σε περίπτωση που είστε πολλοί που θέλετε να φύγετε διακοπούλες...:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Το πήρα πάνω μου το ψώνιο :lol: :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Βασικά καλά έκανες, αφού από εσένα πήρα την αφορμή!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
μεσα μπλιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Βασικα σε δυο μερες ξεκινανε οι διακοπες μου και θα λειπω μεχρι τις 3 Αυγουστου, οποτε δεν ξερω αν θα μπορεσω να παιξω!! Παρολα αυτα επιβεβαιωνω, αλλα αν δεν καταφερω να παρω ενεργα μερος η φυγω απο απουσιες, ζητω προκαταβολικα συγνωμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Βασικα σε δυο μερες ξεκινανε οι διακοπες μου και θα λειπω μεχρι τις 3 Αυγουστου, οποτε δεν ξερω αν θα μπορεσω να παιξω!! Παρολα αυτα επιβεβαιωνω, αλλα αν δεν καταφερω να παρω ενεργα μερος η φυγω απο απουσιες, ζητω προκαταβολικα συγνωμη...

σε συγχωρώ προκαταβολικά

ε χμ , στο θέμα μας

είμαι εδώ ως ανεπίσημος αντιπρόσωπος της Μουνλάιτ και θα ήθελα να γνωστοποιήσω την επιθυμία της να λάβει μέρος στο παιχνίδι - είναι ντροπαλή η καημενούλα

υπολογίστε έναν μήνα να καταλάβει τους κανόνες , άλλο έναν μήνα να αποδεχτεί τις αδικίες στους κανόνες και διάφορα δραματικά του τύπου ότι κυκλοφορούν εκεί έξω δολοφόνοι και τσιράκια και έναν ακόμα μήνα να στείλει μέιλ σε όλους τους συμμετέχοντες με τον ρόλο της και να εξηγήσει σε όσους είναι στην αντίθετη ομάδα ότι δεν εννοεί ότι γράψει αλλά το κάνει για το παιχνίδι και να μην παρεξηγηθούμε γιατί θα στενοχωρηθεί πολύ

οπότε κατά τα χριστούγεννα θα ξεκινήσουμε , καλύτερα , δεν θα έχει και σπαστική ζέστη

ως τότε προσλαμβάνω τον φόκο , πρώτον για να φτιάξει ένα πορτραίτο μου γιατί είμαι λάτρης της ιδιότυπης τεχνικής του και δεύτερον για να φτιάξει κανένα φανερό δείπνο με όλα τα μέλη του στεκιού όπου θα μας τραπεζώνει ο κουτσούκος και ιούδας θα είναι ο δεσμώτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
μεσα και εγω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

έβγαλε δοντάκι μωέ μωέ:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
μεσα ειμαι κ εγω! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top