Τι υπάρχει αυτήν τη στιγμή μέσα στο πορτοφόλι σας;

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Το θέμα είναι αυτό ακριβώς που λέει και ο τίτλος...

Εμένα αυτην τη στιγμή το πορτοφόλι μου έχει:
1 κάρτα καταθετικού λογαριασμού,κάρτες σε διάφορα video club,1 εικονίτσα,1 φωτογραφία τις αδερφής μου και 3 του Κώστα, πάσο-κάρτα σίτησης-καρτα για την βιβλιοθήκη, ένα εισιτήριο-ενθύμιο, ένα σημείωμα απο παλιά,1 χαρτονόμισμα των 10 ευρώ και 46 λεπτα σε κέρματα...

Εσάς???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gdespina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
βασικά.. το έχω αδειάσει από κάρτες (μέλος 2 περιοδικών, γιατρού, σχολή χορού, γυμναστηρίου, προσωπικού computer, ασφαλιστικού γραφείου) γτ χρειά2ομαι καινούργιο!! :whistle:
κ έχω μόνο λεφτά μέσα! 100 Ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
  • χρήματα ( δεν ξερω ποσα ειναι και καλυτερα να μην μαθω )
  • 2 καρτες αναληψης χρηματων
  • φωτογραφιες αγαπημενων
  • 1 σημειοματακι
  • εισιτηρια σινεμα
  • και πολλες παρα πολλες αποδειξεις απο τα παντα:hmm:
Α!!! και επισης ενας ροζ ελεφαντας που τρωει μακαρονια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Τπτ..αν εχω κανα 10λεπτο μεσα,θαυμα θα ναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ το ένα που είχε κάτι φωτογραφίες, την ταυτότητά μου και 60 Ε το έχασα...
Τώρα πήρα ένα άλλο που δεν έχει φωτογραφίες, ούτε ταυτότητα αλλά έχει 40 Ε...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχ εμένα μόνο εμένα δεν έχει μέσα - αφού δεν κλείνει πλέον!
Έχει πολλές αποδείξεις, πολλά ψιλά (αλλά πάρα πολλά ψιλά και πεντάευρα), κάρτες ανάληψης και πιστωτική, εισιτήρια, δίπλωμα, ταυτότητα κι άλλα αναγνωριστικά (:P), μια μικρή φώτο του μπαμπά μου, διάφορες κάρτες επαγγελματικές και ένα σταυρουδάκι της γιαγιάς μου. Πανικός, πρέπει να το αδειάσω λίγο κάποια στιγμή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Ταυτότητα,

3 εισιτήρια για όλα τα μέσα,

1 κάρτα με την διεύθυνση του κομμωτηρίου,

2 χαπάκια για το στομάχι,

Κάρτα εισόδου για Α' & Β' Πλαζ Βούλας.

Και από λεφτά γύρω στα 10
[FONT=&quot]?...[/FONT]​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
15 ευρω (ομιτζι πως το παθα και χω μεσα λεφτα? :P)
μια φωτογραφια αγκαλιτσα με το μωρακι μου, το μικρο μου ξαδερφουλη! :happy:
μια καρτα των dvdclub seven
μια τηλεκαρτα που χει ληξει απο το 2007 :confused:
2 εισητηρια αθηναικα, και 5 της λαρισας
ενα εισητηριο κτελ

χμ... αυτα νομιζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
30 ευρώ (αχ, τι σου κάνουνε οι οικονομίες μια ζωής.:P)
Κάτι ψιλά, βαριέμαι να τα μετράω.:D
Μια φωτό με τις ανιψιές μου. 3 κούκλες να τις χαίρομαι.:D
3 εισιτήρια χρησιμποιημένα.
Και ένα χαρτάκι από τσίχλα. Trident δυόσμο.:D
Α, και την απαίσια ταυτότητα, που έχω σκοπό σε 1 χρόνο να τη χάσω.:whistle: :P
Αυτάα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κάρτα Vodafone και γύρω στα 7 ευρώ :/:

Εχμ... Ρε παιδιά. Πορτοφόλι είπαμε όχι τσάντα. Εμένα το πορτοφόλι δεν έχει πολλά:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deviance

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 152 μηνύματα.
9.50 ευρώ, κάρτα λεωφορείου έχει να ανανεωθεί απτών Μάιο, Πάσο, ένα ματάκι μιας κοπελιάς:redface:, ένα γράμμα, το χαρτί εκδόσεις ΑΦΜ, ένα κλειδάκι, κάτι κουπόνια για 50% σε πίτσες, 3α προφυλακτικά σε περίπτωση ανάγκης:redface:, μια prepaid, μια αναλήψεως, δίπλωμα οδηγήσεις, κάτι άλλα χαρτιά, αυτά νομίζω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
15 ευρώ και κάτι ψίλα, την ταυτότητά μου,3 αποδείξεις, εισητήρια από σινεμά, μια κάρτα από το Αllou, μια φωτογραφία με την αδερφή μου, μία παραμάνα. Έχω κρατήσει και το πρόγραμμα από την 3ημερη στο Ναύπλιο με το σχολείο αλλά και το εισητήριο για Χανιά=>Αθήνα. Αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Το πορτοφολι μου την συγκεκριμενη στιγμη περιεχει τα εξης:

1)Ταυτοτητα
2)Καρτα Cosmote
3)10 ευρω+κατι κοκκινα(παιζει και να ειναι γυρω στα δυο ευρω)
4)Αποδειξεις
5)Εισητηρια ΚΤΕΛ και σινεμα
6)2 φοτογραφιες
7)Κατι τσιμπιδακια και λαστιχακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Λεφτά 2. Εισητήρια 1Ε και 6Ε για το αεροδρόμιο 3. Μια απόδειξη από βενζινάδικο (που πρέπει να καταχωρήσω) 4. Κάρτα μιας κοπελιάς που φτιάχνει καταπληκτικά χειροποίητα κοσμήματα 5. Την κάρτα μου του ΤΕΕ 6. Την κάρτα του ΑΜΚΑ 7. Κάρτες από 2 γιατρούς 8. Απόδειξη από τον οφθαλμίατρο (πάει κι αυτή για καταχώρηση :p) 9. Tις κάρτες με τον αριθμό λογαριασμού από δύο λογαριασμούς 10. Την κάρτα με το userid για το Phone Banking 11. Tις επαγγελματικές κάρτες από την hr manager της εταιρίας που δουλεύω και της hr manager της παλιάς μου εταιρίας Αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ορίστε , κουβαλάει όλα τα άσχετα και μετά αναρωτιέται γιατί δεν βρίσκει την ταυτότητα της ^ ^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
2 ευρω και τιποτα αλλο.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LightOfEärendil

Νεοφερμένος

Η Lady Marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγιάσος (Λέσβος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
1)ταυτοτητα
2)καρτα μελους public και Παπασωτηριου:P
3)15 ευρω και κατι ψιλα
4)ενα εισητηριο σινεμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
1)Ταυτότητα , 2) 4 Ειστητήρια των 0,5Ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Να μια καλή ευκαιρία να αδειάσω λίγο το πορτοφόλι μου :P
-2 αποδείξεις από ATM και μία από κρεοπωλείο
-μια κάρτα Sephora, μια ΕθνοCash, άδεια οδήγησης, κάρτα από πετ-σοπ, κάρτα από κτηνίατρο και δύο mas club cards
-τον αριθμό ενός τραπεζικού λογαριασμού
-123,70E

Αυτά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

harry98

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χάρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Α!..Για να δω τι υπάρχει στο πορτοφόλι...:laugh:
Λοιπόν
1.Ταυτότητα
2.Κάρτα μέλους στη κεντρική βιβλιοθήκη Κέρκυρας
3.Κάρτα με τα τηλέφωνα του αλλεργιολλόγου.
4.Κάρτα με τα τηλέφωνα του οφθαλμίατρου.
5. 25 ευρώ..και κάτι ψηλά.
6.2 εισιτήρια.
7.Κάτι αποδείξεις απο super markets και άλλα μαγαζια..:P
Δεν βλέπω κάτι άλλο.....:hmm::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top