Μπουζούκια

Τι γνώμη έχετε για τα μπουζούκια;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 32)
  • Δεν κάνω αν δεν πάω έστω μια φορά το μήνα.

    Ψήφοι: 2 6.3%
  • Ε!! Άμα τύχει με παρέα πάω.

    Ψήφοι: 8 25.0%
  • Δεν μπορώ να πώ ότι τρελένομαι.

    Ψήφοι: 2 6.3%
  • Δεν μου αρέσει αυτού του ίδους η διασκέδαση.

    Ψήφοι: 8 25.0%
  • Δεν έχω πάει και δεν θέλω.

    Ψήφοι: 8 25.0%
  • Κουμπάκιας είμαι, κάνω ότι μου γουστάρει.

    Ψήφοι: 4 12.5%

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το θέμα εδώ αφορά τα μπουζούκια και γενικότερα τα σκυλάδικα:P


Τι γνώμη έχετε για αυτά; πόσο συχνά πάτε; Ποιες οι εντυπώσεις για τα σκυλάδικά και πότε ειναι η κατάλληλη στιγμή;

Εγώ πάντως μπορώ να πώ με σιγουριά ότι συχένομαι :)

Δεν μπορώ να ανεχτώ το χάος το κακό πιοτό και καμιά φορά τους κακόφωνους τραγουδιστές πυ νομίζουν ότι ειναι στάρ επιδή έπιασαν ένα μικρόφωνο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν τα μπορω καθολου.Πηγαινω παρα πολυ σπανια και πρεπει να ειναι πολυ ειδικη περισταση για να παω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Τα σκυλάδικα είναι η πειρατεία των "τραγουδιστών" των εταιριών τους και των φραγκοφονιάδων ιδιοκτητών τους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
E, άμα θέλει η παρέα, πάω, γενικά πάντως δεν τα επιλέγω επειδή βασικά τα θεωρώ πεταμένα λεφτά (για συνέχεια εννοώ..). Συνήθως παίζω στη μία φορά κάθε ένα ή δύο χρόνια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
E, άμα θέλει η παρέα, πάω, γενικά πάντως δεν τα επιλέγω επειδή βασικά τα θεωρώ πεταμένα λεφτά (για συνέχεια εννοώ..). Συνήθως παίζω στη μία φορά κάθε ένα ή δύο χρόνια..


Aυτό... Για να πάω πιο συχνά πρέπει να τύχει major event... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Δεν ειναι καλύτερα να πάς με παρέα π.χ σε ένα ρεμπετάδικο με κιθαρίτσα και μπουζούκι και ένα μικρό πιστάκι; εγώ πιστέυω ότι ειναι καλύτερα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Βαριέμαι πολύ, την άλλη μέρα νιώθω άρρωστη, πονάνε τα αυτιά μου, το χειρότερό μου. :down: Το συμπέρασμα το έβγαλα μετά απο 3 φορές που βρέθηκα εκεί, αναγκαστηκά και μόνο για την παρέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Και παω, και τα σπαω, και πεταω και λουλουδια αμα λαχει. Αμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Σιχαίνομαι τα μπουζούκια, αλλά αισθάνομαι λίγο κομπλεξική όταν το παραδέχομαι.:redface: Όσες φορές έχω πάει έχω ξενερώσει και έχω περάσει χάλια.:/: Πάντως προτιμάω να πάω σε κανά παρακμιακό σκυλάδικο από μαγαζιά με Κιάμους, Μακρήδες και Μακρόπουλους που θα πληρώσω τα κέρατά μου για να ακούσω τις ελεεινές καινούριες τους επιτυχίες και να δω άτομα από αυτά που δεν συμπαθώ καθόλου μέσα στην κυρίλα να "δείχνονται" με τρόπο που δεν μου αρέσει.:sick:

Αν θέλω να κάνω κέφι θα πάω σε ρεμπετάδικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Σαν event, μουσική, και τρόπος διασκέδασης μου κάνει πολύ καρακιτς και underground.
Οταν όμως έχεις τρελά κέφια, όπου και να πας θα περάσεις σούπερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Mεσα σε καθε ειδους διασκεδαση!!!:D :D :D :D
Και σε μπουζουκια παω και σε μεγαλα clubz πηγαινω, και σε μικροτερα κλαμπακια, και σε "τρυπες".
Απλως για να παω στα μπουζουκια ειναι απαραιτητο να ειμαι σε πολυ ανεβασμενη ψυχολογικη κατασταση.
Oπως και να εχει δεν αποκελιω καμια μορφη διασκεδασης.Αναλογα τα κεφια, την παρεα κτλ κτλ, πηγαινω και στα αναλογα μερη.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
και εγώ μια δυο φορές το χρόνο θα πάω και μόνο σε ειδικές περιστάσεις.
Δεν τα προτιμώ πλέον για πολλούς λόγους
αλλά όταν θα πάω δε θα το παίξω ψόφιος κοριός θα διασκεδάσω, θα τραγουδήσω θα χορέψω. :clapup:

στα μπουζούκια πήγαινα πολύ συχνά ως φοιτήτρια γιατί στην Κομοτηνή δεν είχαμε πολλές επιλογές αλλά κυρίως επειδή κάθε Πέμπτη είχε φοιτητική βραδιά με 15.οοο δρχ το μπουκάλι και μαζευόντουσαν όλοι οι φοιτητές και είχε χαβαλέ.

Γενικά έχω διασκεδάσει πολύ σε τέτοια μαγαζιά.

μια φορά θυμάμαι είχαμε πάει από περιέργεια στο stork για όσους το ξέρουν που είναι η προσωποποίηση της παρακμής των μπουζουκιών με παρατεταγμένα τα αγροτικά στο πάρκινγκ.
Το γέλιο που έπεσε εκείνο το βράδυ παραμένει ανεπανάληπτο.

όταν πας μπουζούκια θέλει ανοιχτό μυαλό και καλή διάθεση...μια χαρά θα περάσεις :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
παλια πηγαινα συχνα...εχω χρονια να παω ομως. εγινα καλο κοριτσι...:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Και παω, και τα σπαω, και πεταω και λουλουδια αμα λαχει. Αμε. :P

Μια απο τα ίδια, μόνο που φροντίζω να λάχει:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Εγώ τά'χω χτίσει αυτά τα μαγαζιά βρε!:D
Ασχετα αν τώρα δεν πολυπηγαίνω πια!(κουραστικό):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ τι να πω....;;; :D


Και παω, και τα σπαω, και πεταω και λουλουδια αμα λαχει. Αμε. :P
Αυτό ακριβώς. :clapup:



Νταξ, δεν πηγαίνω και κάθε μήνα. Όταν τυγχαίνει όμως είμαι μέσα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Δε είναι το είδος της διασκέδασης που προτιμώ, αλλά όταν πάω -αραιά και που-φροντίζω να περνάω καλά... Είμαι γλεντζού, τι να κάνουμε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Δεν παω ποτε, δεν μου αρεσουν καθολου. Δεν ειμαι κολλημενος ανθρωπος, δεν παω μονο σε μερη που με εκφραζουν γενικα, μπορω να παω οπουδηποτε, αλλα αν υπαρχει κατι που σιχαινομαι οπως ο διαολος το λιβανι, ειναι η δημοφιλης μουσικη και τα μαγαζια που εκφραζουν την trendy κενο-νοοτροπια. Εκει δεν συμβιβαζομαι με τιποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
με την σωστή παρέα πάω παντού ;)

ΤΕΕΕΕΕΕΕΡΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top