Φαγητά που αρέσουν σε όλους - εκτός απο εσάς!

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Πρωτον δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ η πιτσα.

Και δευτερον...

Δεν μου αρεσει η σοκολατα.
Μου αρεσει η πλακα, κι αυτη μονο αν εχει πολλη ζαχαρη, πολυ γαλα και κατα προτιμηση ξηρους καρπους(Λακτα, Ιον αμυγδαλου κλπ) και το ροφημα.
ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ την τουρτα σοκολατα, το παγωτο σοκολατα, τη μους σοκολατα, την παστα σοκολατινα, το κεικ σοκολατα, το σιροπι σοκολατα... ΟΛΑ ΟΛΑ και πιο πολυ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ την σοκολατα υγειας.

πωπωωωωω μου φαινεται απιστευτο οτι δεν τρως σοκολατα...εγω πεθαινω μιλαμε για οτιδηποτε σοκολατενιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Θυμηθηκα.

Μπαμιες.
Πατατες βραστες.
Κρεμμυδι.
Ακτινιδιο.
Ανανας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Το ξερω Βικυ δεν εισαι η μονη που δεν το πιστευει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Συκώτι,μπάμιες,αρακάς,πουρές και όλα τα λευκά γαλακτομικά!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δεν μου αρεσει η σοκολατα.
Μου αρεσει η πλακα, κι αυτη μονο αν εχει πολλη ζαχαρη, πολυ γαλα και κατα προτιμηση ξηρους καρπους(Λακτα, Ιον αμυγδαλου κλπ) και το ροφημα.
ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ την τουρτα σοκολατα, το παγωτο σοκολατα, τη μους σοκολατα, την παστα σοκολατινα, το κεικ σοκολατα, το σιροπι σοκολατα... ΟΛΑ ΟΛΑ και πιο πολυ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ την σοκολατα υγειας.

σε αυτό συμφωνούμε απολύτως :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
σε αυτό συμφωνούμε απολύτως :D:D


ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!! ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ!!!!!!!!!!!!!!

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :jumpy: :jumpy: :jumpy: :alljumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ουστ ρε, σατανίστριες, που απαρνείστε τη σοκολάτα...

ουυυυ, ρε, σιξ σιξ σιξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πρωτον δεν μου αρεσει ΚΑΘΟΛΟΥ η πιτσα.

Και δευτερον...

Δεν μου αρεσει η σοκολατα.
Μου αρεσει η πλακα, κι αυτη μονο αν εχει πολλη ζαχαρη, πολυ γαλα και κατα προτιμηση ξηρους καρπους(Λακτα, Ιον αμυγδαλου κλπ) και το ροφημα.
ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ την τουρτα σοκολατα, το παγωτο σοκολατα, τη μους σοκολατα, την παστα σοκολατινα, το κεικ σοκολατα, το σιροπι σοκολατα... ΟΛΑ ΟΛΑ και πιο πολυ ΑΠΕΧΘΑΝΟΜΑΙ την σοκολατα υγειας.

:knife:
μα καλά... και τι τρως! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ασε... Ολα τα υπολοιπα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ δεν νηστεύω ποτέ.
Είναι μεγάλη κουταμάρα.

Ούτε εγώ.
Τι άλλο δεν τρώω; Φέτα ωμή (ψημένη την τσακίζω), φουντούκια, καρύδια και παστά γενικώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
Δεν μπορω με τιποτα να φαω τουρτα!!!Την σιχαινομαι με οτι κ να εχει μεσα:mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμμ.. :hmm:

δεν τρώω φέτα ωμή (ψητή εννοείται πως ναι..!:P),γάλα,γιαούρτι,φρούτα,σαλάτες (ω ναι..burbuja και υγιεινή διατροφή,σημειώσατε 0..! :/:),σούπες,ψάρια....

βασικά,όλα τα άνωθεν -εκτός της φέτας..- τα τρώω κατ'ανάγκη,αλλά το θρεντ είναι για φαγητά που δεν μας αρέσουν καθόλου εν αντιθέση με τους περισσότερους..!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Η νηστεία σαν "επιθυμία Θεού" είναι όντως κουταμάρα...σαν διατροφική συνήθεια όμως είναι ΤΕΛΕΙΑ!!!;)

Εγώ πάλι χαίρομαι όταν έρχεται η εποχή που νηστεύουν οι χριστιανοί γιατί μου αρέσουν πολά νηστίσιμα φαγητά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Καλά εγώ είμαι πάρα πολύ ιδιότροπη στο φαγητό μου !! Λοιπόοοον δεν τρώω :
- κρέας εκτός αν είναι σε μορφή κιμά ή αλλαντικών
- ψάρια και θαλασσινά

Μου δημιουργεί πρόβλημα αυτή η ιδιοτροπία μου :( αλλά δεν μπορώ να τα φάω καθόλου όχι απλά δε μου αρέσουν !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ δεν τρώω πολύ κόκκινο κρέας (κυρίως αρνί, το απεχθάνομαι). Επίσης παστίτσιο, κανελόνια, μουσακά και ομοειδή και ότι έχει σαντιγύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Όσοι δεν τρώτε σαλιγκάρια,οστρακοειδή,γαρίδες κλπ επειδή και μόνο τα σιχαίνεστε δεν ξέρετε τι χάνετε.Ειδικά αν έχουν και την κατάλληλη σαλτσούλα είναι όνειρο:clapup:

Εγώ δεν τρώω σουβλάκια και γενικότερα χοιρινό και μοσχάρι ενώ απο κρέας τρώω κυρίως αρνί,κατσίκι κι ο,τιδήποτε σε ερίφιο.Για μυαλιά κι άντερα δεν συζητώ ότι τρελαίνομαι.
Κάτι που δεν τρώω και φαίνεται κουλό στους περισσότερους είναι ψωμί.Θα το φάω μόνο αν πάρω σάντουιτς μετά απο ξενύχτι αν και συνήθως προτιμώ να πηγαίνω σε διανυκτερεύοντα εστιατόρια να τρώω πατσά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Όσοι δεν τρώτε σαλιγκάρια,οστρακοειδή,γαρίδες κλπ επειδή και μόνο τα σιχαίνεστε δεν ξέρετε τι χάνετε.Ειδικά αν έχουν και την κατάλληλη σαλτσούλα είναι όνειρο:clapup:

Εγώ δεν τρώω σουβλάκια και γενικότερα χοιρινό και μοσχάρι ενώ απο κρέας τρώω κυρίως αρνί,κατσίκι κι ο,τιδήποτε σε ερίφιο.Για μυαλιά κι άντερα δεν συζητώ ότι τρελαίνομαι.
Κάτι που δεν τρώω και φαίνεται κουλό στους περισσότερους είναι ψωμί.Θα το φάω μόνο αν πάρω σάντουιτς μετά απο ξενύχτι αν και συνήθως προτιμώ να πηγαίνω σε διανυκτερεύοντα εστιατόρια να τρώω πατσά:)

Χωρίζωωωωωωωωωωωω:clapup::clapup:με παντρεύεσαι?:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Χωρίζωωωωωωωωωωωω:clapup::clapup:με παντρεύεσαι?:D:D:D

Eξαρτάται, ξέρεις να δένεις κοκορέτσι;:P
(σιγά μην δεν ξέρεις, όσοι τρώνε τα παραπάνω και σέβονται τον εαυτό τους οφείλουν να γνωρίζουν, εδώ έμαθα εγώ-έχω κρατήσει και το σχετικό βίντεο:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Eξαρτάται, ξέρεις να δένεις κοκορέτσι;:P
(σιγά μην δεν ξέρεις, όσοι τρώνε τα παραπάνω και σέβονται τον εαυτό τους οφείλουν να γνωρίζουν, εδώ έμαθα εγώ-έχω κρατήσει και το σχετικό βίντεο:D)

Δεν απαντώ καν σ'αυτή την ερώτηση!!!:D
Είναι και η σπεσιαλιτέ μου (ανάμεσα σε πολλά άλλα)!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Το ροκφόρ... Μπλιαχ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top