Με ποιους διάσημους θα κάνατε σεξ;

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Με τον Vincent D'Onofrio όπως είναι εδώ. Δεν είναι ωραίος αλλά κάτι μου βγάζει :D. Ειδικά όταν έπαιζε στο Νόμος και Τάξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
3.Keira Knightley (κατι προστυχο μου βγαζει αυτη - ειδικα στο Domino)

όταν μου άρεσε η Νάιτλι, όλοι με κορόιδευαν. Ήρθε η δικαιωσή μου. Επίσης δεν θα με χάλαγαν Πόρτμαν και Γουαϊνόνα Ρέιντερ.

:D

Α, και η Γελένα Ισινμπάγιεβα (ειδικεύεται και στο επί κοντώ...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Με την Simone Simons των Epica... Τελικα απο κοντα ειναι πολυ ποιο ομορφη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
να γίνω κλασσική γυναίκα λέγοντας banderas (το τέρας:P) κ johnny depp (ω ναι! η απόλυτη φαντασίωση του "έχει κρύο, καιρός για -διάσημο- τρίο"!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:clapup:
Με την Simone Simons των Epica... Τελικα απο κοντα ειναι πολυ ποιο ομορφη...
Την αναζήτησα και ομολογώ πως ενθουσιάστηκα!:D
Καλη επιλογή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Με την Ατζελίνα Τζολί στάνταρ (και δε με νοιάζει καθοοοοοοοοοολου που ειναι γυναίκα :P) και με τον Αντόνιο Μπαντέρας.
Όχι και τους δύο μαζί... έναν έναν τη φορά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Με την Ατζελίνα Τζολί στάνταρ (και δε με νοιάζει καθοοοοοοοοοολου που ειναι γυναίκα :P) και με τον Αντόνιο Μπαντέρας.
Όχι και τους δύο μαζί... έναν έναν τη φορά :P
Το πιστεύεις ότι με το που είδα που απάντησες εδώ μου'ρθε η Τζολί στο μυαλό; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το πιστεύεις ότι με το που είδα που απάντησες εδώ μου'ρθε η Τζολί στο μυαλό; :P

είναι που έχω τόσα κοινά εμφανισιακά μαζί της βρε :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
είναι που έχω τόσα κοινά εμφανισιακά μαζί της βρε :P:P:P:P
Όχι αυτό βρε (:beating: μη βαράααααααααας, δεν εννοούσα αυτο :P), αλλά ότι στάαααανταρ θα την έλεγες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
:clapup:
Την αναζήτησα και ομολογώ πως ενθουσιάστηκα!:D
Καλη επιλογή...

Και που να την δεις απο κοντα... Απιστευτη κουκλα... Πηρα αυτογραφο και εβγαλα φωτογραφια μαζι της και... ερωτευτηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Και που να την δεις απο κοντα... Απιστευτη κουκλα... Πηρα αυτογραφο και εβγαλα φωτογραφια μαζι της και... ερωτευτηκα!
Αυτά είναι...:D
Να πω και κάτι που ίσως είναι κάπως παρεξηγήσιμο; Με την Μενεγάκη θα έβγαζα εύκολα τα μάτια μου. Όπως και να το κάνουμε είναι πολύ ωραία γυναίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτά είναι...:D
Να πω και κάτι που ίσως είναι κάπως παρεξηγήσιμο; Με την Μενεγάκη θα έβγαζα εύκολα τα μάτια μου. Όπως και να το κάνουμε είναι πολύ ωραία γυναίκα.

Δεν θέλω να στο χαλάσω, ούτε να φανώ ψώνιο ή κάπως, την είδα από κοντά κάποτε και ήταν σαν ..κρεμάστρα. Χάλια. Η Ελεονώρα Μελέτη από την άλλη, που την έχω επίσης δει από κοντά (και για ώρα μιας και είμασταν στον ίδιο γάμο) είναι μια Θεά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δεν θέλω να στο χαλάσω, ούτε να φανώ ψώνιο ή κάπως, την είδα από κοντά κάποτε και ήταν σαν ..κρεμάστρα.
Ναι αλλά... μου το χάλασες.:/:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
gael garcia bernal
Moritz Bleibtreu
mickey rourke:redface:

(καμία σχέση μεταξύ τους)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
  • Αvril Lavigne
    [*]Jenifer Love Hewitt
    [*]Charlize Theron
    [*]Alizee
    [*]Gwen Stefani
    [*]Michele Hunziker
    [*]Lauren Graham
    [*]Fergie
    [*]Aida Yespika
    [*]Anne Hathaway
    [*]Lindsay Lohan
    [*]Nelly Furtado
    [*]Kylie Minogue
Φτανουν...για την ωρα!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
  • Αvril Lavigne - Θα την εσπαγα στα δυο :P
    [*]Jenifer Love Hewitt - κανενα προβλημα
    [*]Charlize Theron - γιατι τριτη ρε φιλαρακι;
    [*]Alizee - δεν την γνωριζω την κυρια
    [*]Gwen Stefani - ditto με την Love Hewitt :D
    [*]Michele Hunziker ditto με την Stefani
    [*]Lauren Graham hmmmmmm
    [*]Fergie πλακα με κανεις ε;
    [*]Aida Yespika - δεν την γνωριζω αλλα υποθετω οτι ειναι ανατολικης προελευσεως
    [*]Anne Hathaway :clapup:
    [*]Lindsay Lohan - τουμπανο το S3!!!
    [*]Nelly Furtado επισης!!
    [*]Kylie Minogue
    πολυ προστυχο μου βγαζει αυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Δεν είμαι φαν του "ας κάνουμε σεξ κι άντε στο καλό", οπότε αφού θα μου έταζαν σοβαρή σχέση και αιώνια αφοσιώση (μην βαράτε:P ) θα διάλεγα:

Gael Garcia Bernal, Zach Braff, Vensan Cassel (αν κι αυτός έχει την Μόνικα, τι να κάνει εμένα), Clive Owen και Rassel Crow (δεν μου αρέσει πολύ αλλά έχει μια προστυχιά).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Light

Νεοφερμένος

Ο Light αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Monica Monica Monica Monica Monica Monica........



Αλήθεια, κυκλοφορούν και νεκρόφιλοι εδώ; "Ξεφυλλίζοντας" το θρεντ απ' την αρχή, είδα κάποια να αναφέρει τον Jim Morrison... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top