Ποιος/α είσαι πίσω από το νικ σου!!

max

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Είμαι ο Μάκης, αλλοι με λένε τρελό επιστήμονα, άλλοι οτι δεν εχω καμια σχεση με επιστήμες. :confused: Χρόνο ποτε εχω πολύ και πότε καθόλου, και σήμερα που ειχα μπηκα και εδώ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Είμαι η Μαρία (και είμαι καλά...) είμαι 19, σπουδάζω φιλολογία στα Γιάννενα, και μου αρέσουν πολύυυυυυυυυυυυυυυυυ τα σκυλάκια και τα...τα...τα γλυκά...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Το θεματάκι το είδα σε ένα άλλο φόρουμ αλλά μου άρεσε και είπα να ανοίξω κι εδώ ένα (έψαξα να βρω κάτι παρόμοιο αλλά δεν βρήκα...)

Γράψτε ό,τι θέλετε για τον εαυτό σας εδώ! Όνομα, περιοχή, επάγγελμα κλπ κλπ!!


:)

ακούω Poll όταν λείπουν όλοι από το σπίτι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είμαι εποχιακό είδος. Κάθε τέτοια εποχή πέφτω σε θερινή νάρκη. 'Οταν ξυπνήσω θα πεινάω πολύ, φροντίστε να έχετε μαγειρέψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Είμαι ο Γιάννης, δε βγάζω ούτε 600 ευρά το μήνα,
κινούμαι με παπάκι,
πάσχω από σοβαρή συχνοουρία (έχω κατουρήσει πρακτικά όλη την Αθήνα, αν ήμουν σκύλος θα είχα κυριολεκτικά τεράστια περιοχή στην ιδιοκτησία μου),
είμαι πολλά χρόνια στο στέκι,
δε με έχουν διώξει ακόμη,
τους αγαπώ.
:)
ps: α και προσπαθώ να τελειώσω το μαθηματικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
H bOom. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη και αορατη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 3,638 μηνύματα.
Στη ουσία είμαι 18, αλλά whatever.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Eιμαι η Εύη. Είμαι φοιτητρια στο Τ.Ε.Ε.Π.Η (κατι λίγο παραπάνω απο το νηπιαγωγων) στην Αλεξανδρούπολη. Δεν μαρεσει εδω, θελω να τελειώσω να παω Σαλονίκη. Είμαι 20 χρονών και λατρεύω τις σοκολάτες. Α! και είμαι σκορπιός.... Αυτό τα λέει όλα τα υπόλοιπα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.
είμαι η Εύα, είμαι 18 ,τρώω πολλά γλυκά και μια μέρα θα πεθάνω από ζάχαρη :D
α, και σπουδάζω αγγλική φιλολογία .
αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Εγώ είμαι η Τάνια (όπως βλέπετε) είμαι 15 στα 16... Μαθήτρια λυκείου... Ζω στη Θεσσαλονίκη φυσικά...
Αγαπάω πολύ την πόλη μου, αν και έχω σκοπό να φύγω στο εξωτερικό.. Το ξέρω πως είναι δύσκολο αλλά πλέον ντρέπομια για την κατάσταση της Ελλάδας... Είμαι πολύ μπερδεμένη για το τι θα κάνω μετά το σχολείο... Θέλω να ταξιδέψω να γνωρίσω ανθρώπους και να περνάω όμορφα...
Ααααα επίσης θέλω κάποιος να μου πει τι σημαίνουν αυτά κάτω από τα μηνύματα (παρτάθεση, διπλή παράθεση κ.λ.π.) Παρακαλάω μέρες... HELP....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γειά σας :) Εγώ μερικές φορές είμαι σκληρός και μερικές φορές ευαίσθητος, και άλλες φορες είμαι εξωστρεφής και βγαίνω έξω πολύ, ενώ άλλες φορές είμαι κλειστός και δεν βγαίνω... Επίσης έχω χόμπι το να ψάχνω συνεχώς για χόμπι, μου αρέσει πολύ ο αθλητισμός και η μουσική αλλά δεν ασχολούμαι γιατί διαβάζω αυτό τον καιρό, που βασικά δεν διαβάζω και τόσο απλά έχω πολλή δουλειά να κάνω ευτυχώς όμως δεν με κουράζει γιατί είμαι άνεργος εδώ και πολλές μέρες. Α τι άλλο έλεγα, επίσης μου αρέσει να γνωρίζω καινούριους ανθρώπους, μα έχω μικροβιοφοβία και γι' αυτό δεν πλησιάζω τους άλλους για να τους γνωρίσω. Τουλάχιστον μου αρέσουν πολύ τα ταξίδια :D μα το αυτοκίνητο με κουράζει, το πλοίο με αρρωσταίνει, το αεροπλάνο με ανακατεύει :sick: Αυτά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ααααα επίσης θέλω κάποιος να μου πει τι σημαίνουν αυτά κάτω από τα μηνύματα (παρτάθεση, διπλή παράθεση κ.λ.π.) Παρακαλάω μέρες... HELP....

Αναφορά

Παράθεση & Πολλαπλή παράθεση

https://ischool.e-steki.gr/faq.php?faq=faq_read_and_post#faq_faq_multiquote

Γρήγορη απάντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ευχαριστώ... Αν και τα έμαθα.. Μου τα έδειξαν, αλλά σε ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο... Λάρισα?? Είμαι μισή.... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τίποτα! :)

Σπουδάζω Λάρισα...

...αλλά βγαίνουμε off! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Γειά σαααααςςς!!! Με λένε Μαρία...είμαι από Σέρρες,στην ηλικία 15-16... Μου αρέσει ο χορός,η μουσική..μπορώ να χορεύω ατέλειωτες ώρες,δίχως να κουραστώ!!..και κουβαλάω λίγη τρέλα..όπως οι περισσότεροι άνθρωποι δηλαδή!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Abstract07

Νεοφερμένος

Ο Abstract07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
ο Γιαννης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Γεια σας! Είμαι ο Νίκος...και μου αρέσει να σπάω τα νεύρα του κόσμου. Μου αρέσει το έξυπνο χιούμορ και οι γνωριμίες με νέους ανθρώπους ασχέτως αν οδηγήσουν κάπου (φιλία ή σχέση). Πιστεύω ότι κάτι παίρνεις από μια γνωριμία ασχέτως αν έμεινες στο στάδιο Α. Νομίζω ότι γινόμαστε πιο φτωχοί σε κοινωνικά βιώματα όσο κλείνουμε πόρτες γνωριμίας.

Βαριέμαι πολύ εύκολα τα πάντα και έχω περιέργεια για οτιδήποτε. Μου αρέσει να ρίχνω χυλόπιτες σε κοπέλες που νομίζουν ότι είναι όμορφες και ψάχνουν να προσελκύσουν το ανδρικό φύλο με υλικές χαζομάρες. Δεν γουστέρνω τις "γούτσου-γούτσου" υπερβολές. Μου αρέσει το πιθανοθεωρητικό μέτρο. Αντιθέτως λατρεύω το γυναικείο φύλο και το θεωρώ ως ένα από τα τέλεια έργα τέχνης της φύσης.

Πολλές φορές είμαι διαχυτικός στην ομιλία μου χρησιμοποιώντας ένα μείγμα από ελληνικές λέξεις πολιτισμικού επιπέδου με βιολογία σε αργκώ. Επίσης είμαι πεισματάρης και ακόμη αν έχω λάθος, θα προσπαθήσω να το περάσω ως σωστό με επιχειρήματα.

Απεχθάνομαι την σοβαροφάνεια, την ηλιθιότητα και τον καθωσπρεπισμό. Έχω φάτσα τρελοθετικού επιστήμονα κάτι που δένει και με την επιστήμη που σπουδάζω και η οποία μας έβγαλε την πίστη με κάποια μαθήματα.

Απολαμβάνω να κάνω όνειρα για το μέλλον μου και να κάνω αυτοκριτική, πίνοντας καφέ και να διαβάζω ιστορικο-κοινωνικά βιβλία! Γενικά ψάχνω να βρω κάποιο νόημα σε πολλές μαλακίες της καθημερινότητας που μας κατακλύζουν.

Απεχθάνομαι τις επαναστάσεις του φραπέ - κομματικές ταμπέλες και πιστεύω στο δόγμα ότι «ελεύθερος άνθρωπος είναι όποιος σκέφτεται και ζει ελεύθερα χωρίς να γίνεται σκλάβος των αναγκών του»._
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dei Gratia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Dei Gratia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 252 μηνύματα.
Λοιπόν... Είμαι η Αλεξάνδρα. Γεννήθηκα στης 29/12/1997 (μέσα στο κρύο :@).
Έκανα 2 χρόνια κολύμβηση και 3 χρόνια τένις. Αυτή τη χρονιά θα πάω τρίτη γυμνασίου και θα είμαι η μικρότερη στην τάξη. :redface:
Την προηγούμενη χρονιά έχασα το αριστείο για ο.1 βαθμό.:(
Πιστεύω πως όσο μεγαλώνει κανείς τόσο πιο δύσκολα γίνονται τα πράγματα.
Μια ευχή : Να μην γεράσω ποτέ (κάτι αδύνατον δηλαδή δυστυχώς...):confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ονομαζομαι Μαρια. Γεννηθηκα στις 31-8-1999. Ειμαι απο τα Τρικαλα. Τρελενομαι για ξενες γλωσσες και ιδικα για γερμανικα!!!. Το αγαπημενο μου φαγητο ειναι το κοτοποθλο με μουσταρδα ΑΥΤΑ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Θα μπορούσα να είμαι δολοφόνος κατά συρροή and nobody would know.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Η batgirl.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top