Ποιο είναι το χαρακτηριστικό σου γνώρισμα;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Το έψαξα πάντως δεν βρήκα κάτι:)


όλοι εδώ ειμαστε άγνωστοι μεταξύ αγνώστων το θέμα εδώ ειναι να κρίνουμε τον εαυτό μας και να πούμε τι ειναι αυτό που οι φίλοι μας δέχοντε σε μάς, τι χαρακτηριστικό έχουμε πχ άλλοι ειναι αστείοι, άλλοι συμπαραστέκοντε και πολλά άλλα που μπορεί να ειναι κάποιο απο τα χαρακτηριστικά σας, βεβαια ας ειναι και αρνιτικό που θέλετε να αλλάξετε:)
αρχίζω απο μένα;

Λοιπόν εγώ ειμαι πάντα νευρική και ατσούμπαλη ειμαι ο τύπος που πάντα θα τύχει κάτι λόγο νευρικότητας ή λόγο ατσούμπαλων κινήσεων, πάντα θα σπάσω κάτι στο χώρο, ριχνω πράγματα...:redface:
Άλλο χαρακτηριστικό μου ειναι ότι ειμαι καλοπροέρετος τύπος ποτέ δεν φαντάζομαι τον άλλο να λέει κάτι απο κακία και για αυτό πάντα την πατάω με τις φιλίες μου, δεν λέω ποτέ ψέματα θα πώ στον άλλο αυτό που νοιώθω και ξέρω, χωρίς να καταλάβω ότι μπορεί να πληγωθεί κάποιος, άν και θέλω να το κόψω οι δικοί μου με αγαπάνε έτσι γιατί ξέρουν ότι δεν πρόκειτε να φάνε πισώπλατη μαχαιριά και ότι αυτό που θα πώ το λέω σαν το πεντάχρονο που το λέει γιατι αυτό ειναι, δεν υπάρχει άλλη οπτική γωνία στην αλήθεια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ είμαι τύπος πάντα χαλαρός, τίποτα μα τίποτα στον κόσμο δεν μπορεί να με ταράξει, και έχω έτοιμη ήδη μια λύση για όλα τα προβλήματα. Βέβαια οι φίλοι μου λένε οτι είμαι στον κόσμο μου και είμαι μάλλον αναίσθητος, μπορέι να είναι κι έτσι αλλά εμένα μου αρέσει.
Είμαι κοινωνικός, μου αρέσει να έρχονται φίλοι στο σπίτι και να καθόμαστε όλη μέρα και όλη νύχτα και να μαγειρεύουμε μαζί η να παίζουμε επιτραπέζια, ή να βγαίνουμε έξω.
Επίσης αποφεύγω οτιδήποτε μπορεί να μου περιορίσει την ελέυθερία μου, να κάνω ό,τι θέλω, όποτε το θέλω.
Τέλος, δεν τα πάω καλά με την ώρα και τα ωράρια. Δεν υπάρχει τίποτα συγκεκριμένο που να το κάνω στάνταρ ώρα, για μένα όλες οι ώρες και όλες οι μέρες είναι ίδιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
χαζοχαρούμενη
ΚΑΛΟ παιδί
υπομονετική μέχρι αηδίας, και ξαφνικά συνειδητοποιώ ότι καταπιεστικά... ναι, οξύθυμη!!
κυνική
αντικοινωνική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Έχω πολλά χαρακτηριστικά, θα μπορούσα να γράφω σελίδες για την πολυσύνθετη προσωπικότητα μου:P:D
Αυτό που είναι υπεράνω όλων και μου το προσάπτουν οι πολύ δικοί μου άνθρωποι που με ξέρουν καλά,μου το βγάλανε και μου το κολλήσανε είναι πως είμαι:
Σταρχιδίστρια(σόρρυ για την λέξη, ξέρω πως δεν είναι δόκιμος ο όρος αλλά θέλω να το μεταφέρω όπως μου το λένε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Α μπράβο , ταιρίαζουμε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Ειλικρινής...τι άλλο?:D (Α και ψηλός...πολύ ψηλός :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Δεν ξέρω :whistle: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
Ειμαι διχασμενη προσωπικοτητα.


καλά αυτό το πήραμε χαμπάρι. τον άντρα που κρύβεις μέσα σου θέλω να σκίσω!:whistle: :P

βάσει γκάλοπ που έχω κάνει, τα χαρακτηριστικά με σειρά προτεραιότητας:
ευαίσθητη
μελαγχολική
δυναμική
κυκλοθυμική
ανασφαλής
ειληκρινής
ρεαλίστρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
καταρχην τελειομανης...μεχρι αηδιας...θελω ολα να ειναι στην εντελεια ολα τα βαζω στη θεση τους κλπ...
μετα....ευαισθητη...ειλικρινης....κυκλοθυμικη...κοινωνικη(παααααααααρα πολυ)....φιλοτιμη.....πεισματαρα.....ανυπομονη....δεν κραταω κακια σε κανεναν οτι κι αν μου κανει μου περναει πολυ γρηγορα... αυτα...δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο τωρα...και με τοση νυστα πολλα εγραψα...:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ενθουσιώδης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κυκλοθυμική (το ένα λεπτό μπορεί να κλαίω με λυγμούς και το επόμενο να κλαίω από τα γέλια! Θετικό το βρίσκω, επειδή αυτό σημαίνει πως οι στεναχώριες δεν μου κρατάνε πολύ!), αισιόδοξη (αυτό είναι πρόσφατο!), παθιασμένη, γκρινιάρα, κοκέτα, δοτική μέχρι αηδίας, εμπιστεύομαι εύκολα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
χμμμ.... πήγα να γράψω τα δικά μου αλλά άμα πάρεις την kajira, βγάλεις το κοκέτα και αλλάξεις το αισιόδοξη σε απαισιόδοξη...here I am (!) οπότε see above :P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κυκλοθυμικη και εγωιστρια. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χαμογελαστή και αισιόδοξη no matter what....
οργανωτική και μεθοδική...

κοινώς ο εφιάλτης κάθε μουρτζούφλη και μίζερου ακατάστατου ανθρώπου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
χμμμ.... πήγα να γράψω τα δικά μου αλλά άμα πάρεις την kajira, βγάλεις το κοκέτα και αλλάξεις το αισιόδοξη σε απαισιόδοξη...here I am (!) οπότε see above :P:)

Α.. κι εγώ πρόσφατα απέκτησα το χούϊ της αισιοδοξίας.. :P

Και πιστέψε με είμαι σαφώς καλύτερα από τότε που ήμουν απαισιόδοξη σαν και σένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Παρατήρησα ότι κυκλοφορεί ευρέως το επίθετο "ειλικρινής"!
Παρακαλώ λίγα με το nickname μου!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Αισιόδοξη με πολλή υπομονή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
χυμα στο κυμα..........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Κυκλοθιμική,απαισιόδοξη,υπερβολικά αγχώδης,δοτική,αρκετά ανοιχτόμυαλη,φυγόπονη,ακατάστατη (αλλά με πιάνουν κι εξάρσεις σουπερ-καθαριότητας φρομ τάιμς του τάιμς.. :P),γκρινιάρα,αγαπησιάρα,πάντα με το χαμόγελο στο στόμα,ελαφρώς αντικοινωνική....

:blink: ωχχ..καλά,δεν συνεχίζω,γιατί απ' ό,τι βλέπω,μόνο τα αρνητικά γράφω και θα φανώ ότι είμαι υπερτέρας..!! :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top