Ευχαριστώ / Συγγνώμη

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τα παιδια στο στέκι είναι πάντα εδώ, όλοι θέλουν να βοηθήσουν όλοι είχαμε μια ψηλοδιαφωνία βγένοντας off topic. Αυτό λοιπόν ειναι θέμα για να πούμε σε αυτούς που μας βοήθησαν σε κάτι να του πούμε ευχαριστώ ή συγνώμη για κάποιο κακό λόγο που είπαμε μεταξύ μας

Είμαστε μια παρέα που περνάει καλά γιατί λοιπόν να μην είμαστε πάντα καλά;
Πείτε στον άλλο μια λέξη για να μειωθούν οι αντιπάθειες και να νοιώσουμε καλύτερα.

Ξεκινάω με ένα ευχαριστώ για τον Αλεξ που με βοήθησε με τα σαιτ για τα Ιωάννινα, η βοήθειά του μπορεί να με κάνει να περάσω καλύτερα σε αυτό το ταξίδι που ετοιμάζω.:flowers: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Ωραίο thread!!!!!:)

Είναι αρκετά τα άτομα που θα ήθελα να ευχαριστήσω και φοβάμαι μήπως αδικήσω κάποιον!Όλοι ειδικά οι παλιοί με κάναν να αισθάνομαι άνετα εδώ από την πρώτη στιγμή εκείνον τον...μακρινό Αύγουστο του 2005 που γράφτηκα!!!

Και μετά την αναγκαστική μου αποχή για έναν χρόνο και βάλε,όταν επέστρεψα ήταν σαν να μην έλειψα μια μέρα!

Ένα ιδιαίτερο ευχαριστώ στην Vkey που έσπευσε να με βάλει στο κλίμα και που δεν χάσαμε επαφή ακόμα και όταν έλειπα από το στέκι!

Τώρα συγνώμη...σε όποιον τον στεναχώρησα ή ειρωνεύτηκα πάνω σε διαφωνία άθελα μου πάντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
α! α! Κι εγώ!!!!!
Ευχαριστώ σε όσους με άκουσαν και με συμβούλευσαν στο θεματάκι που είχα ανοίξει...περι...υιοθεσίας...

Και συγνώμη με όσους ίσως να έχω διαφωνήσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στα παιδιά στο στέκι απο την ημέρα που ήρθα εδώ μέρα με την ημέρα με τρελλένουν με την βοήθεια που μου παρέχουν, ειμαι άσχετη σε φόρουμ και τα ρέστα αλλα εδώ με κάνουν να μαθένω μέρα με την ημέρα

:flowers: :flowers: :flowers: ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :flowers: :flowers: :flowers:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ζηταω ένα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ στον χάντερ και την καγιρα που χτες ειπα κάτι που τους εκανε να νοιώσουν άβολα. το σκεφτομαι συνεχεια απο χτες και δεν ηθελα να κρινω κανεναν φυσικα. δεν ειχα καμια τετοια προθεση...:(
πιστέυω να είναι όλα οκ μεταξύ μας και να μη μου κρατησουν κακια:( https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=5924
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
συγγνώμη πάττυ, ντάφυ και άγγελε που σας χάλασα την έκπληξη που είχατε ετοιμάσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ζηταω ένα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ στον χάντερ και την καγιρα που χτες ειπα κάτι που τους εκανε να νοιώσουν άβολα. το σκεφτομαι συνεχεια απο χτες και δεν ηθελα να κρινω κανεναν φυσικα. δεν ειχα καμια τετοια προθεση...:(
πιστέυω να είναι όλα οκ μεταξύ μας και να μη μου κρατησουν κακια:(

Σου είπα ήδη πως από μένα δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγνώμη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ζηταω ένα μεγάλο ΣΥΓΝΩΜΗ στον χάντερ και την καγιρα που χτες ειπα κάτι που τους εκανε να νοιώσουν άβολα. το σκεφτομαι συνεχεια απο χτες και δεν ηθελα να κρινω κανεναν φυσικα. δεν ειχα καμια τετοια προθεση...:(
πιστέυω να είναι όλα οκ μεταξύ μας και να μη μου κρατησουν κακια:( https://www.e-steki.com/forum/showthread.php?t=5924

Σου είπα ήδη πως από μένα δεν υπάρχει λόγος να ζητάς συγνώμη. :)

και εγω με την σειρα μου θα σου πω οτι το θεμα εληξε, ξεχασε το ;)


και στο θεμα μας τωρα

ευχαριστω το μωρο μου που μου εχει χαρισει αυτο το χαμογελο που φοραω συνεχεια αυτες της μερες, και συγγνωμη σε ολους που εχουμε διαφωνησει στο παρελθον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Να γιατί χέρομαι που άνοιξα αυτό το θέμα, οι αντιλογίες και τοιχών στενοχώριες φέβγουν απο τους φορουμίτες, πολλύ χέρομαι που είμαστε όοοοολοιιιιι καλά παιζάκια:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ευχαριστω τον χαντερ και την καγιρα που τελικα δεν μου κρατανε κακια:)
ανθρωποι ειμαστε ...λαθοι κανουμε...σημασια εχει να τα καταλαβαινουμε και να μαθαινουμε απο αυτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πρέπει να πώ ένα τεράστιο ευχαριστώ στα κορίτσια στο στέκι, χωρίς την φροντήδα και το ένδειαφέρον τους δεν θα έκανα τίποτα, όλες μου στάθηκαν και είπαν μια γνώμη, ύλοποιησα όσα μου είπαν και πραγματικά με έκαναν να νοιώσω υπέροχα :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :group: :group: :group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ γιατί κάποτε στη ζωή τα έβλεπα όλα άσπρα ή μαύρα. Αν θέλετε το πιστεύετε τώρα τα βλέπω ροζ, μπλε, κίτρινα κτλ... (φαγκρί - φαμπέζ... χαχαχα).. Αλήθεια τώρα, το εννοώ.. τόσο ξεροκέφαλη που είμαι !!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ευχαριστώ για σένα κάθε λεπτό.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ευχαριστώ την Εμμα για το πανάκριβο δώρο που μου έστειλε!


wow!!!!!!!!!!!!!!!!


Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ω :bigarmhug




ΥΓ ευχαριστώ και τον Γιώργο που μου βρήκε το θέμα γιατί δεν το έβρισκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ευχαριστώ για την καλή μας υγεία...
...και τον ιχλίμπεντιχ, για την υπομονή του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευχαριστώ τη Λία, που έφτιαξε το Στέκι και είμαστε όλοι μια τόσο ωραία μεγάλη παρέα! :D

Ευχαριστώ τη Δανάη, που πάντα λέει τόσα καλά πράγματα για μένα... :redface: Εγώ μπορεί να μη λέω για εκείνη, αλλά ξέρει ότι τα σκέφτομαι (ακόμα κι αν δεν τα λέω). :)


Και τέλος, ευχαριστώ που έχω αυτόν στη ζωή μου... :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
Ευχαριστώ τη Δανάη, που πάντα λέει τόσα καλά πράγματα για μένα... :redface: Εγώ μπορεί να μη λέω για εκείνη, αλλά ξέρει ότι τα σκέφτομαι (ακόμα κι αν δεν τα λέω). :)

ωχ τώρα το είδα αυτό!:redface: Δε χρειάζεται να με ευχαριστείς για τίποτα, δε λέω εξάλλου τίποτα που να μην το εννοώ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ευχαριστω ολα τα καπως παλια μελη για την συμπαρασταση οπου την ζυτισα και για της αξεχαστες στιγμες!

Σας αγαπω ρε!!!!!

(ναι υπια παλι!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ευχαριστώ τη Λία, που έφτιαξε το Στέκι και είμαστε όλοι μια τόσο ωραία μεγάλη παρέα! :D

Παρακαλώ, αλλά δεν το έφτιαξα μόνη μου :)
Υπάρχει και ο Exposed_Bone, που αν και δεν φαίνεται πολύ, εργάζεται για το στέκι περισσότερο απ'όσο νομίζει η πλειοψηφία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ευχαριστώ τα σκυλάκια μου, για τη συγκινητική τους υποδοχή!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top