Τι σας κάνει έξω φρενών;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Όταν κάποιοι το παίζουν ηθικοί.... και είναι οι πιο ανήθικοι άνθρωποι του κόσμου...
αλλά σου αρχίζουν τη χρηστομάθεια και την κριτική για όλο το κόσμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οταν αυτη την μια μερα μου λεει θα ειμαι διπλα σου ηρεμισε και την αλλη δεν σε ξερω δεν με ξερεις. ΗΛΙΘΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Να με πιέζουν οι συγγενείς μου να παντρευτώ και να με επικρίνουν που δεν έχω σχέση. Είμαι κατά του γάμου. Έχω πάρει τις αποφάσεις μου ως προς αυτό το θέμα, δεν ενοχλώ κανένα/μία και νιώθω υπέροχα μόνη μου !Έλεος πια! ..:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
ααααααααααααα,έχω μιά λιστα κάπου καταχωνιασμένη.θα ανεβάσω ότι γράφει αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η έλλειψη κάποιων ορίων.
Ελευθερία ναι, free will ναι, ποικιλία επιλογών ναι, μην τα γαμάμε και όλα όμως επειδή μας δίνονται απλόχερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Η λεκτική βία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το να κάνει ο άλλος το κορόιδο και να φορτώνει τη δουλειά του σε άλλους με δόλιο τρόπο!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Όταν με ειρωνευεται η φιλόλογός μου... Ψόφος!!! :ropalo::verymad::mpinelik::kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ο αδερφός μου:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Το μ@λ@κισμένο στην οικοδομή που βάζει συνέχεια δυνατά μουσική. Αν βάζει και την περίοδο των πανελληνίων, θα πέσει άγρια μπάτσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Όταν κάνεις συνέχεια χάρες σε κάποιον αλλά αν τυχόν θες εσύ μια σύντομη εξυπηρέτηση, "δεν μπορώ, δεν προλαβαίνω, έχω κάλο στον εγκέφαλο"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
το ψέμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ο Ellinas13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Τα δήθεν και σπαστικά κορίτσια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Να μου τη λένε οι συγγενείς γιατί είμαι κατά του γάμου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Το να πετούν σκουπίδια και γόπες απο τσιγάρα στον ακάλυπτο ή στο πεζοδρόμιο αλλά στο σπιτι τους να "θεωρούν" οτι πρέπει όλα να ειναι καθαρα και μαζεμενα...:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Όταν μου λέει ο άλλος ότι θα μου έχει έτοιμη την εργασία μέχρι τα Χριστούγεννα και όταν του τη ζητάω στις 27 του μήνα με ρωτάει τι είχε να κάνει.

TRUST NO ONE.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Να δίνω απλόχερα τις σημειώσεις μου και να μου λένε ότι δεν είναι αναλυτικές.:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
Από που να αρχίσω;;;
1.Με εκνευρίζουν αφάνταστα οι οικογενειακές συζητήσεις περι γάμου και ερωτήσεις του τύπου πότε θα βρεις και εσύ κάποιον ..κανα καλό παιδί! Σε κάτι τέτοιες στιγμές αντί να βρίζω Χριστοπαναγίες αρκούμαι στο απλό χαμόγελο και το σιωπηλό ''θάψιμο''.Μέσα μου θέλω να ανοίξει η γη το στόμα της εκείνη τη στιγμή και να με καταπιεί!
2.Το να μη με σέβονται και να με υποτιμάν μπροστά στα μάτια μου και τα αυτιά μου(κυρίως)....ενώ δεν έχω δώσει αντίστοιχο δικαίωμα!
3.Μου τη σπάει αφάνταστα η ψευτομαγκιά και η καγκουριά ... ειδικά σε άντρες.... ξερνάω εμετό!Εκεί ο εκνευρισμός μου είναι τόσος που στο τέλος μπορεί και να γελάσω δυνατά!
4.Το καλύτερο είναι οι Έλληνες οδηγοί!Δεν οδηγώ(δυστυχώς...το ''όνειρό'' μου είναι να οδηγήσω κάποια στιγμή αμάξι 15ετίας και χωρίς έλεος να αρχίσω να κουτουλάω πάνω σε ανεγκέφαλους οδηγούς... χάρους της ασφάλτου...να γίνω λοιπόν ο δικός τους εφιάλτης..ο χάρος βγήκε παγανιά ένα πράμα!)Μου τη σπάνε όταν κορνάρουν αντί να πατήσουν φρένο τη στιγμή που βλέπουν ένα εμπόδιο στο δρόμο τους..είτε αυτό το εμπόδιο είσαι εσύ είτε μια αδέσποτη βρωμιάρα γάτα. Ο μαλάκ*ς παρόλ 'αυτά και στις δύο περιπτώσεις θα κορνάρει διότι το πεντάλ του φρένου είναι διακοσμητικό..η κόρνα κάνει όλη τη δουλειά.!Σαν να μην έφτανε αυτό τρέχουν με ιλιγγιώδη ταχύτητα σε δρομάκια που περνάνε από κατσίκες μέχρι και μικρά παιδιά...Μου τη σπάνε όταν κάνουν αναστροφή για να μπουν στο αντίθετο ρεύμα ενώ το φανάρι έχει ανάψει πράσινο για εσένα το κακομοίρη τον πεζό και πας να περάσεις ...και τσούπ ο μαλάκ*ς που κάνει αναστροφή έτοιμος να σε πατήσει!Τη στροφή τη παίρνει ακαριαία οπότε και εσένα σου κόβεται ακαριαία η αναπνοή όταν τον βλέπεις μπροστά σου! Το κερασάκι στην όλη υπόθεση είναι που σου κορνάρει κιόλας!Εκεί οι βρισιές που αφορούν τη μανούλα του, τον πατερούλη του και τους λοιπούς συγγενείς απλά δεν είναι αρκετές!
Αυτά τα ολίγα...γενικά είμαι εύκολος άνθρωπος και δεν εξάπτομαι εύκολα! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top