Τι σας κάνει έξω φρενών;

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
η αυξηση του φορου καπνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αυτο που κανει εμενα εξω φρενων ειναι το εξης:

Ειμαστε σε τραπεζι και τρωμε.

Ρωτω: "Εχει coca cola"

Μου απαντουν παντοτε : "Οχι"

Λεω εγω τοτε σε καποιον: " Συρε ρε συ να παρεις coca cola"

Φροντιζω να ξαναρωτησω ομως παλι: "Θα πιει κανενας αλλος coca cola;"

Μου λεει ο καθενας τα δικα του . Ενδεικτικες απαντησεις:

"Μπα οχι! Εγω δεν πινω coca cola"
"Εγω θα πιω νερο. Δε θελω. Ευχαριστω"
"Εγω πινω μπυρα"
"Αντε ρε.Πως το πινεις αυτο το πραγμα;"

Σκεφτομαι: "Καλαααααααααααααα"

Τελικα ερχεται αυτος που τον εστειλα να αγορασει coca cola κρατωντας 1,5L.
Σκεφτομαι: "Ωωωωωχ. Μονο 1,5L;"

Και τελικα επιβεβαιωνομαι.

Και αρχιζουν ολοι:
"Βαλε κι εμενα λιγο..."
"Εμεινε καθολου coca cola;"
"Να πιω λιγο απο το ποτηρι σου;"
"Ποιος εχει τη coca; Βαλε μου λιγο. Πολυ λιγο"

Και τελικα η coca τελειωνει χωρις να εχω παρει τη δοση που μου αναλογει.
Δλδ 1,5L.

Παρατηρηρη 1: Βρε καλε μου ανθρωπε. Γιατι παιρνεις μονο 1,5L. Αφου ειμαστε τοσα ατομα.
Λες να φτασει; (και ασε τα αν χρειαστει θα ξαναπαρω)

Παρατηρηση 2: Γιατι δε λετε οτι πινετε ολοι coca cola να τελειωνουμε;;;;;;
Jesus!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

amy001

Πολύ δραστήριο μέλος

Η amy001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,585 μηνύματα.
το οτι μια μου τα λενε ετσι και αυριο θα μου τα πουν αλλιως...
αποφασισε και μετα πες μου ντε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Τι δεν με κάνει έξω φρενών πρέπει να σκεφτώ μάλλον. :redface:

Με νευριάζουν τα νεύρα, τα ψέματα,η αχαριστία,η αδιαφορία, όταν μου μιλάνε και δεν με κοιτάνε στα μάτια,η κοροιδία, να με διακόπτουν, να βγαίνουν από το δωμάτιο μου και να μην κλείνουν την πόρτα, να μου πειράζουν το λάπτοπ (προσωπικά δεδομένα ρε φίλε) , να μην σε σέβονται, να τραβούν τα μαλλιά μου σαν ναναι απλές τρίχες (όχι,δεν είναι:P θέλω ειδική μεταχείριση) , όταν λέω την γνώμη μου και δεν με ακούν αλλά μόλις πει το ίδιο κάποιος άλλος ,υποκλίνονται -_- να πειράζουν το φαγητό μου, τα κωλ*κούνουπα που με έχουν φάει ...
Αυτά μου έρχονται τώρα αλλά είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν και πολλά άλλα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Άτομα που γίνονται κολλιτσίδες, δεν έχουν την ικανότητα να πάρουν μόνα τους μία απόφαση και συνεχώς μου λένε "ό,τι θες εσυ, όπου θες εσύ".
Όχι, δε θέλω να βγαίνω μαζί σας κάθε μέρα γαμώ τον Πλούτωνα.

Όταν δεν μου αφήνουν χώρο. Νιώθω ότι πνίγομαι και τρελαίνομαι.

Η μιζέρια. Δεν μπορώ, απεχθάνομαι άτομα που είναι όλη μέρα με ένα παράπονο, με μία γκρίνια. Αν δεν σου αρέσει η ζωή σου, η εμφάνιση σου, οτιδήποτε, άλλαξε το. Με το να γκρινιάζεις όλη μέρα σε άλλους δεν θα αλλάξει τίποτα.

(εδώ θα γίνω πολύ κακίστρω)
Κοπελίτσες της ηλικίας μου και μικρότερες που ζυγίζουν όσο ένας ελέφαντας και φοράνε ότι πιο κοντό, μικρό κτλ. βρουν. My eyes, my eyes. Θα μου πεις, ο καθένας ότι φοράει θέλει. Ε, κι εγώ θα σου πω πως κι εγώ ότι θέλω θα λέω όταν δω αυτό το θέαμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Άτομα που γίνονται κολλιτσίδες, δεν έχουν την ικανότητα να πάρουν μόνα τους μία απόφαση και συνεχώς μου λένε "ό,τι θες εσυ, όπου θες εσύ".
Όχι, δε θέλω να βγαίνω μαζί σας κάθε μέρα γαμώ τον Πλούτωνα.

Όταν δεν μου αφήνουν χώρο. Νιώθω ότι πνίγομαι και τρελαίνομαι.

Η μιζέρια. Δεν μπορώ, απεχθάνομαι άτομα που είναι όλη μέρα με ένα παράπονο, με μία γκρίνια. Αν δεν σου αρέσει η ζωή σου, η εμφάνιση σου, οτιδήποτε, άλλαξε το. Με το να γκρινιάζεις όλη μέρα σε άλλους δεν θα αλλάξει τίποτα.

(εδώ θα γίνω πολύ κακίστρω)
Κοπελίτσες της ηλικίας μου και μικρότερες που ζυγίζουν όσο ένας ελέφαντας και φοράνε ότι πιο κοντό, μικρό κτλ. βρουν. My eyes, my eyes. Θα μου πεις, ο καθένας ότι φοράει θέλει. Ε, κι εγώ θα σου πω πως κι εγώ ότι θέλω θα λέω όταν δω αυτό το θέαμα.

yo, vampi global gladiators human targets yo, ξεκινώ yo, 1, 2, 3 yo είμαι από xoryo:


άτομα που γίνονται κολαούζο, βραχμαπούτρες, περδικομάνες ρε αδερφέ,
δεν έχουν την ικανότητα να πάρουν μόνα τους μια απόφαση και τελικά είτε παίρνουν 3 μαζί (:confused:)
είτε τρίβουν το πουλί τους μπας και κατεβάσει καμιά ιδέα ή λες και είναι λυχνάρι
και εμφανιστεί η μις τζινι η βυζαρού κι εγώ τους εξηγώ πως σήμερα δε θέλω μπιφτέκια.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΑΩ ΣΠΑ-ΝΑ-ΚΟ-ΡΥ-ΖΟ.

Κι επίσης δε θέλω ρε brothas & sistas να βγω μαζί σας.
digest this.
θέλω τον έρωτα ενός φτασμένου θηριοδαμαστή, ενός κλόουν,
θέλω τα στιβαρά χέρια ενός ζογκλέρ να με μαλάξουν δυνατά.
θέλω να τριφτώ στη μαξιλαροθήκη μου απόψε.
Αντιθέτως μου σπάτε το μουν@κι σαν πιατάκι του καφε
σε δεκάδες κομμάτια και μετά ξεσπάω στο γατί μου
και βγάζω φωτο τις κουτσουλιές των περιστεριών στη βεράντα. :/:

Βαρέθηκα να με πηδούν. ΝΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ, θέλω κι εγώ να πηδήξω.
Στήσου μωρή κάμπια στα 4 μόλις πάει 4μ.μ. και μετά σήκω και φύγε
πριν να παει 5. Γιατί θα σε φτύσω στη μάπα.

όταν δε μου αφήνουν χώρο θέλω να ρίξω κάτω τους τοίχους
και να χτίσω ένα έξτρα δωμάτιο γιατί είμαι μια αγαθή αρχιτέκτων,
να αρχίσω να κάνω πολύ γρήγορα βαθύ κάθισμα και να πηδάω ψηλά
μέχρι να μυρμηγκιάσουν τα γόνατά μου,
και τέλος από τα νεύρα να κάνω αμμοβολή στην αδερφή μου.
και μετά να τη βγάλω φωτό.



Η μιζέρια. Δεν μπορώ, απεχθάνομαι άτομα που είναι όλη μέρα με ένα παράπονο ρε μαλακα.
με μία γκρίνια. Σαν να είναι από το κάτω χείλος τους περασμένο ένα παραγάδι.
Αει και πετάξου στη θάλασσα να σε φάνε οι σφυροκέφαλοι καρχαρίες, οκ?
Αν δεν σου αρέσει η ζωή σου, η εμφάνιση σου, οτιδήποτε, πήγαινε εδώ ρε φίλε
Με το να γκρινιάζεις όλη μέρα σε άλλους το μόνο που καταφέρνεις
είναι να μου στραβώνεις τα βυζιά και να θέλω να βάλω τα πόδια μου στο στόμα σου
για να το βουλώσεις. (Φετιχίζεσαι?)



(εδώ θα γίνω πολύ αγγούρω, όχι ότι δεν είμαι αλλά τώρα αυξάνεται η οσμή αγγουρίλας)
Κοπελίτσες της ηλικίας μου και μικρότερες που ζυγίζουν
όσο ένα κοπάδι ελέφαντες και φοράνε ό,τι πιο κοντό
ΠΟΥ ΠΑΣ ΜΩΡΗ ΑΡΚΟΥΔΙΑΡΑ, ΤΟ ΝΤΕΦΙ ΞΕΧΑΣΕΣ.

My eyes, my nose and above all my tits. MY T-I-T-S
Θα μου πεις, ο καθένας ότι φοράει θέλει.
Ε, κι εγώ θα σου πω ΌΤΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΟΡΑΩ
ΜΙΑ ΠΑΡΑΛΛΑΓΗ ΜΕ ΣΚΙΣΜΕΝΟ ΤΟ ΥΦΑΣΜΑ ΣΤΙΣ ΡΩΓΕΣ,
ΤΑ ΚΩΛΟΜΕΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ Το εφηβαίο μου,

να δούμε ΜΠΑΖΟΛΑ με τα πλαδαρα μπουτια,
τι θα καταφερεις τωρα?

ποια θα πρωτοκοιταξουν? εμενα η εσενα?

ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΣ: παω να παρω τηλ ΤΗΝ WWF να τους πω
οτι ένα κήτος περπατάει ανέμελα.


ΚΤΗΝΟΣ.


Παρατήστε με λοιπόν μη σας κοπανάω με ένα γουδοχέρι.


Γουδιά ε γουδιά. :mad::mad::mad:3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Θέλω να σε διαολοστείλω, αλλά fuck it, ελιωσα στο γέλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ξανθη Κυπραιου

Νεοφερμένος

Η Ξανθη Κυπραιου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Οι "λατρεμένοι" συγγενείς (του)............

Μαζεμένοι όλοι για να νιώσουν δεμένη οικογένεια.......απαιτούν να τους ταϊζεις, να τους ποτίζεις, να σου κάνουν υποδείξεις και επειδή νομίζουν ότι περνάς....τέλεια(.......!!!!!) να τους κάνεις και τον Καραγκιόζη!!!

Εν κατακλείδι, έξω φρενών με κάνει αυτός που μου τους επιβάλει!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Άνθρωποι που από τη μια διατρανώνουν πως μοναδική λύση για να αλλάξει η οποιαδήποτε κατάσταση είναι η άμεση δράση και από την άλλη τα παρατάνε και το σκάνε με την πρώτη δυσκολία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gata_eisai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η gata_eisai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
οταν καταχραζονται την καλοσυνη σου..και γενικοτερα η αχαριστια και η γαιδουρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Οι "λατρεμένοι" συγγενείς (του)............

Μαζεμένοι όλοι για να νιώσουν δεμένη οικογένεια.......απαιτούν να τους ταϊζεις, να τους ποτίζεις, να σου κάνουν υποδείξεις και επειδή νομίζουν ότι περνάς....τέλεια(.......!!!!!) να τους κάνεις και τον Καραγκιόζη!!!

Εν κατακλείδι, έξω φρενών με κάνει αυτός που μου τους επιβάλει!!!!!!!!

Ξανθη απο οτι εχω καταλαβει δεν εχεις και τις καλυτερες σχεσεις με τα πεθερικα και γενικοτερα με το σοι του ανδρα σου... Εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να μιλησεις στον ανδρα σου που πιστευω οτι θα σε καταλαβει... Να του πεις με τροπο οτι σε ενοχλει η ολη συμπεριφορα τους... Ελπιζω να τα καταφερεις....:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Οταν κολλαει συνεχεια το youtube και βγαζει αυτα τα κυκλακια στη μεση που γυρνανε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
οτι μολις βγηκα απο το αεροπλανο πρεπει σε λιγες μερες να ξανα μπω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Χμμμμ τα πάντα; Είμαι ο γκρινιάρης από τα στρουμφάκια χχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
1. οταν καποιος μου λεει 5 το απογευμα και εμφανιζεται στις 7!
2. Οταν καποιος γλυφει τους καθηγητες
3 οταν καποιος μου λεει ψεματα ενω ξερω την αληθεια!
δεν λεω αλλα γιατι θα φτασω στο 100
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coyote

Νεοφερμένος

Ο coyote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.


:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τα ψέματα και η υποκρισία!!! >.<
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Όταν με αποκαλούν Λυσιστρατουλίνι. :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Με λεμε Μαρια! Οχι Μαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top