Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,729 μέλη και 2,437,764 μηνύματα σε 76,546 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 286 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι νούμερο παπούτσι φοράτε;

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 02:13, 22-07-10:

40-41 και εγώ, αναλόγως τη φόρμα του παππουτσιού.

Στα all star που λέτε στα δικά μου τα μαυρίνια λέει 7 1/2 που μάλλον αυτό θα εννοείτε σαν μισό έτσι; Και αυτό μάλλον μεταφράζεται ως 41...δεν θυμάμαι τι το είχα πάρει.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,854 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 13:23, 22-07-10:

7,5 ;;;;;;;;;;;;;
Εμένα τα μισά είναι 3,5 και τα άλλα μισά 4.
Τι ποδαράκι έχω πια

Όταν είχα πάει Μοναστηράκια μια φορά, να πάρω all star μου' χε δώσει εκεί το παιδί το 4 και μου ήταν μεγάλο
Και γέλαγε ο βλάκας, και μου' δωσε το 3.5 μετά.
Τραύματααα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε: στις 14:14, 22-07-10:

εγω οταν ειχα παει στο μοναστηρακι ηθελα κατι ολ σταρακια και τα ειχε μονο σε 36 και εβριζα ποιος μπορει να φοραει 36 νουμερο παπουτσακι!
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,854 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 14:23, 22-07-10:

Η Λάουρα -.-
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 16:23, 23-07-10:

εγω φοραω δυστυχως 40...σε all star τωρα μου φαινεται φοραω το 6 1/2
Παράθεση

agia93 (:))

Νεοφερμένος

H :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H agia93 έγραψε: στις 18:05, 24-07-10:

38
Παράθεση

Θησεύς

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.

O Θησεύς έγραψε: στις 18:18, 27-07-10:

44...
Παράθεση

Mr strange

Δραστήριο Μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 292 μηνύματα.

O Mr strange έγραψε: στις 11:01, 29-07-10:

43-44...αναλογα με το παπουτσι!!
Παράθεση

MissKit (Bastet 1/3 ΜΕΤΣ)

Επιφανές Μέλος

H Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,160 μηνύματα.

H MissKit έγραψε: στις 12:10, 31-07-10:

36 Πολύ σπάνια 37, συνήθως μου είναι μεγάλο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

avenger92

Δραστήριο Μέλος

H avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 368 μηνύματα.

H avenger92 Άλλος είμαι εγώ και άλλος είσαι εσύ... έγραψε: στις 20:50, 02-08-10:

36
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

O Νίκος 1995 έγραψε: στις 00:06, 06-08-10:

Εγώ φοράω 42-43.
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,951 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 00:24, 06-08-10:

39-49 , ανάλογα με το παπούτσι
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 22:52, 07-08-10:

εγω 45
Παράθεση

maria.... (Μαρία)

Περιβόητο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

H maria.... έγραψε: στις 04:04, 31-08-10:

38-39(ή και 38,5)!
Παράθεση

nic0le

Νεοφερμένος

H nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H nic0le δημοκρατία σου λέει μετά........ έγραψε: στις 13:31, 31-08-10:

εγω φοράω 41-42
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,839 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 00:55, 03-09-10:

46,καμια φορα 45.
Παράθεση

everes

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O everes έγραψε: στις 14:41, 03-09-10:

η ερωτηση απευθυνεται για κοριτσια π.χ. αν σας αρεσουν αγοτα με 45-46??
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 22:42, 11-09-10:

Εγώ φοράω 39-40 έχω έναν συμμαθητή μου που φοράει 47, τον ρωτάω αν βρίσκει σε τέτοιο νούμερο παπούτσια και μου λέει όχι πάντα!
Παράθεση

stathakis (ευσταθιος)

Διακεκριμένο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,528 μηνύματα.

O stathakis έγραψε: στις 13:03, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από ToxicLips
Εγώ φοράω 39-40 έχω έναν συμμαθητή μου που φοράει 47, τον ρωτάω αν βρίσκει σε τέτοιο νούμερο παπούτσια και μου λέει όχι πάντα!
47!!!!!!!!!!!!!!!!πως γινεται αυτο???θα θελει ειδικη παραγγελια καθε φορα!
Παράθεση

ToxicLips (Άννα)

Δραστήριο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 291 μηνύματα.

H ToxicLips is thinking of her sins... έγραψε: στις 13:39, 12-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από stathakis
47!!!!!!!!!!!!!!!!πως γινεται αυτο???θα θελει ειδικη παραγγελια καθε φορα!
47 και είναι μόνο 16 χρονών του λέω που θα φτάσεις και στο 50??
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια