Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,724 μέλη και 2,437,574 μηνύματα σε 76,532 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 131 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι νούμερο παπούτσι φοράτε;

everes

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O everes έγραψε: στις 17:20, 06-02-10:

λοιπον θα ηθελα να μαθω τι νουμερο παπουτσι φορατε..κι αν υπαρχει κανεις με 47 -48 (ποθ να κανει την διαφορα)
-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

/\/@t@|1@...!!! (Ναταλία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

H /\/@t@|1@...!!! έγραψε: στις 17:27, 06-02-10:

εγώ φοράω 37-38....δεν νομίζω να κάνω τη διαφορά..!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aeneas

Διάσημο Μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 823 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε: στις 17:29, 06-02-10:

Εγώ, 43,5... επομένως ούτε εγώ κάνω τη διαφορά.!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

4kR!bn:) (Ακριβή)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

H 4kR!bn:) έγραψε: στις 17:54, 06-02-10:

Εγώ για κοπέλα την κάνω τη διαφορά:41
Παράθεση

Ioanna ? (Dunno)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Ioanna ? έγραψε: στις 22:06, 06-02-10:

38
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Διακεκριμένο μέλος

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 22:39, 06-02-10:

40-41
Παράθεση

Giannis17 (Γιάννης)

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Giannis17 έγραψε: στις 22:48, 06-02-10:

45-46 ανάλογα με το παπούτσι
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,854 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 22:50, 06-02-10:

53-54 =/
Παράθεση

everes

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο everes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O everes έγραψε: στις 12:42, 07-02-10:

Αρχική Δημοσίευση από Giannis17
45-46 ανάλογα με το παπούτσι
WOW!!!
-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,018 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε: στις 12:51, 07-02-10:

what?
Παράθεση

Georgia94

Νεοφερμένος

H Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Georgia94 έγραψε: στις 12:52, 07-02-10:

39..ουτε εγω κανω τι διαφορα
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dk13

Δραστήριο Μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O dk13 έγραψε: στις 12:53, 07-02-10:

ναι εχω αρκετα μεγαλα
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aeneas

Διάσημο Μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 823 μηνύματα.

O Aeneas απελπισμένος έγραψε: στις 13:39, 07-02-10:

χλαρούτσα..!!!
Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 943 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε: στις 14:30, 07-02-10:

45
Παράθεση

Γιαππαπινα

Νεοφερμένος

H Γιαππαπινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Γιαππαπινα έγραψε: στις 14:39, 07-02-10:

39-40
Παράθεση

enriqoula

Νεοφερμένος

H enriqoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 12 μηνύματα.

H enriqoula έγραψε: στις 15:38, 07-02-10:

42-43...πιστεύω πως για κορίτσι αξίζει να κάνει τη διαφορά
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 07-02-10 στις 15:49. Αιτία: Greeklish
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 15:40, 07-02-10:

46-47
Παράθεση

Archimidis

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Archimidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O Archimidis έγραψε: στις 15:44, 07-02-10:

47
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,854 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 15:47, 07-02-10:

Προηγούμαι???
Ο νικητής τι κερδίζει για να ξερω??
Παράθεση

edweimaste

Διάσημο Μέλος

H edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 721 μηνύματα.

H edweimaste έγραψε: στις 16:04, 07-02-10:

38
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια