Το αγαπημένο σας τραγούδι; Από ελληνικά και ξένα!

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
προσωπικα εγω ακουω περισσοτερο ξενα ποπ αλλα και τα ελληνικα δεν με χαλανε βεβαια με μετρο οχι σκυλαδικα και δεν συμμαζευεται....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
από τα αγαπημένα μου τον τελευταίο καιρό είναι αυτό: https://www.youtube.com/watch?v=W3x4HvXTyGQ
μου φτιάχνει την διάθεση μαζί με το συγκεκριμένο βίντεο :) Γενικά όμως δεν έχω ένα μόνο συγκεκριμένο αγαπημένο.. είναι πολαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Ποσωπικά μου αρέσουν πολλά, όπως ξένη ροκ (κυρίως παλιά αμερικάνικη) αλλά και αρκετά ελληνικά ποιοτικά μεγάλα κομμάτια από τον χώρο του έντεχνου και λαϊκορεμπέτικου τραγουδιού. Επίσης μου αρέσουν οι Πυξ Λάξ, Παπακων/νου, Τσακνής, Καζούλης, Μαχαιρίτσας διότι με αυτούς πέρασα την εφηβεία μου! :p Γενικά, ακούω διάφορα είδη μουσικής με προσωπική επιλογή, ώστε να έχω μουσική ποικιλομορφία στα «ακούσματα» και στην ψυχαγωγία, αλλά ακούω και ανάλογα την διάθεση, όρεξη, κούραση...κ.α. κατά την διάρκεια της ημέρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Μου αρέσουν Ισπανικά Heavy metal του συκγροτίματος M.A.S.A.C.R.E.:)
Μου αρέσουν μπαλάντες πάλι ισπανικά Laura Paushini,Ricardo Montaner:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nic0le

Νεοφερμένος

Η nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
'Ολοι μας έχουμε ένα αγαπημένο τραγούδι που το'χουμε παίξει 1000 φορές και ακόμα να το βαρεθούμε
'Η έστω ένα κομμάτι που να σας ξυπνάει αναμνήσεις (είτε καλέ είτε κακές)
Εμένα πάντως το αγαπημένο μο κομμάτι είναι το Airplaines του Β.ο.Β
Εσάς;;;;;; :)
https://www.youtube.com/watch?v=7hOIAg2m07w
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=1wYNFfgrXTI αν και μου αρεσουν πολλα αυτο ειναι το αγαπημενο μου (:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
ο Προσκυνητής
Αλκίνοος Ιωαννίδης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

violet9

Νεοφερμένος

Η violet9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Shiver-Coldplay
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Δε θα δακρυσω πια για σενα και Πουλα με...Πυξ λαξ... https://www.youtube.com/watch#!v=TKy39XNb7as&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avenger92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η avenger92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Το ρεφρέν ενός από τα αγαπημένα μου τραγούδια <<Όσα μου'μαθες εσύ,μένουνε για πάντα χαραγμένα,σε βινυλίου χαρακιές,σε ζωγραφιές πάνω σε τρένα..Όσα μου'μαθες εσύ,τώρα που φτάνω τα τριάντα,τα φύλαξα όλα εδώ,σε ενα ρυθμό και μια μπαλάντα..>> αχχ..... (πραγματικα δεν είναι ερωτικό το τραγούδι.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κατά καιρούς πολλά... Από τα Χριστούγεννα πάντως μου έχει κολλήσει ένα άκρως καψούρικο τραγούδι της Χαρούλας, το «Πάρε το δρόμο ξαναγύρισε». Δε θα έλεγα ότι είναι αριστούργημα ούτε όσον αφορά στη μουσική ούτε στους στίχους αλλά έχει κάτι το σπαρακτικό και συνάμα ειλικρινές ώστε για τόσο καιρό με έχει κερδίσει... Φυσικά η Χαρούλα με τη μεγαλειώδη φωνή της το απογειώνει... Ιδίως οι δυο κορώνες στο δεύτερο ρεφρέν είναι όλα τα λεφτά...

Πάρε το δρόμο ξαναγύρισε,
δάκρυα η ζωή πλημμύρισε.
Ρίχνω ξανά την περηφάνεια μου,
Μπρος στην πικρή ορφάνια μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.



I push my seed in her push for life
Its gonna work because I'm pushin' it right
If Mary drops my baby girl tonight
I would name her Rock-N-Roll..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
μου αρεσεθ παρα πολυ το Last Summer!!! https://www.youtube.com/watch?v=mNFn_yejkS4 ;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
ένα από τα αγαπημένα μου https://www.youtube.com/watch?v=vsqfEJr80VU&feature=related !! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

music_is_life

Νεοφερμένος

Η music_is_life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστίνα...

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Έρημα κορμιά απο Μελίνα Κανά σε εκτέλεση Μάρθας Φριντζήλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Εμένα είναι τρεία αλλά δεν φαντάζομαι να πειράζει.
1) Last Summer
2) Το καλοκαίρι μου
3) Beautiful night
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλόνι

Νεοφερμένος

Η Στελλόνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Reamonn-Tonight:inlove::inlove:
https://www.youtube.com/watch?v=jtoncUzV6nA&feature=related Αχ...Το λατρεύω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top