Τον/την αγαπώ γιατί.....

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
γιατι με νοιαζετε με αγαπαει κ γιατι ειναι παιδαρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
την μαμά, για τα πάντα, κ ας μου έχει κάνει τη ζωή πατίνι!!!!!
τον μικρό, που μου έχει συμπαρασταθεί τόσο πολύ κ ακόμα δεν με έχει μουτζώσει!
τον μπόμπιρα, γιατί είναι ο καλύτερος αδελφούλης του κόσμου!!
την κολλητή, γιατί απλά είναι καταπληκτική!!
αυτόν, γιατί δεν ξέρω πως να τον μισήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
.. εκείνον, γιατί έχει τις πιο όμορφες ματάρες που έχω δει! Και τις πιο εκφραστικές! :)
..την μαμά μου, γιατί είναι τέλεια κι ας με στεναχωρεί συχνά τελευταία :)
..τον μπαμπά μου, γιατί είναι πάντα τρυφερός μαζί μου :)
..τις κολλητές μου, γιατί είναι πάντα εκεί, ακόμα κι όταν είμαι χαμένη (στην αγκαλιά του! :inlove:) :D
..την γιαγιάκα μου, γιατί είναι η ΚΑΛΥΤΕΡΗ γιαγιά του κόσμου! :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αγαπώ ..τη μαμά μου.. μάλλον τη λατρεύω γιατί με έκανε αυτό που είμαι και ήταν και είναι πάντα εκεί.. για να με ακούει.. για να με συμβουλεύει.. για τα πάντα.
Αγαπώ την αδερφή μου... γιατί είναι ο πιο καλοπροαίρετος άνθρωπος του κόσμου..
Αγαπώ εκείνον γιατί με έμαθε να αγαπάω αληθινά, να κάνω κυρίως θετικές σκέψεις και συνειδητοποιήσω ότι τελικά υπάρχει αληθινή αγάπη..
Αγαπώ την καλύτερή μου φίλη.. γιατί είναι και είμαι πάντα δίπλα της σε όλα, γιατί μοιράζομαι τα καλά και τα στραβά.. γιατί έχουν περάσει πολλοί άνθρωποι από "δίπλα" μας και κανένας δεν μας έκανε να σταματήσουμε τη σχέση αυτή που έχουμε..
Αγαπώ εμένα γιατί είμαι περήφανη για τα πιστεύω και τις αρχές μου. Γιατί δεν ζηλεύω, θαυμάζω και κάθε μέρα θέλω να γίνομαι ακόμα καλύτερος άνθρωπος. Γιατί μόνο έτσι μπορώ και αγαπώ όλους αυτούς που ανέφερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Την γιαγιά μου..χωρίς ιδιαίτερο λόγο..Απλά είναι φοβερή και την λατρεύω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Αγαπώ ορισμένα άτομα,έτσι,απλά χωρίς λόγο,και αυτή η κατάσταση τους καθιστά μοναδικούς στην καρδιά μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
αγαπώ την μαμά μου , γιατί με καταλαβαίνει και είναι σαν αδερφή μου για μενα,
αγαπώ τον μπαμπά μου γιατί πολύ απλά τον λατρεύω
αγαπώ το αγόρι μου , γιατί είναι κοντά μου και γιατί είναι ξεχωριστός,
αγαπώ τα σκυλιά μου , γιατί είναι φίλοι μου
αγαπώ την κολλητή μου , γιατί με αντέχει 16 χρόνια
αγαπώ τους φίλους μου, γιατί είναι φίλοι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibos2008

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Ο πρώτος που αγαπώ είναι ο γιός μου.Και θα τον αγαπώ για πάντα...............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Γιατί είναι ο άνθρωπός μου!
Γιατί κοιτιόμαστε στα μάτια κ αυτό μας φτάνει!
Γιατί είναι πάντα δίπλα μου!
Γιατί η αγκαλιά του είναι ο παράδεισος μου!
Γιατί τα θέλω μας τα όνειρα μας είναι ίδια!
Γιατί ξέρω ότι θα είναι ο καλύτερος πατέρας στα παιδιά μας!
Γιατί όταν είμαι λυπημένη, με μια κουβέντα του τα ξεχνάω όλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Τον αγαπώ γιατί είναι αυτός, γιατί ήρθε στην ζωή μου για να με κάνει αυτή που είμαι και να τον αγαπώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
.. τον αγαπαω και λατρευω γιατι μεσα απο αυτον γνωρισα εμενα
γιατι μεσα μονο απο το βλεμα του μου δειχνει το ποσο με αγαπαει.. :huglove::hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
αγαπάω τον κώστα σημίτη απλά και μόνο για τον τρόπο που χαιρετάει


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
τον εαυτό μου που με ανέχεται τόσα χρόνια (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
..γιατί είναι ψηλός κι έχει six pack :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τη μαμά γιατί είναι σκέτη ηρωίδα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
..τον μπαμπά μου,γιατί με έμαθε να μην επαναπαύομαι.
..την Κατερίνα,γιατί μου άλλαξε τον τρόπο σκέψης..
..τον Γιάννη,γιατί μου απέδειξε οτι υπάρχει όντως η τελειότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
...Τον μπαμπα μου γιατι μου έμαθε οτι μπορώ παντα να γίνομαι καλύτερη...
...Τον Κώστα γιατί μου έμαθε τι θα πει να αγαπάς και να σε αγαπούν χωρίς να ζητάνε αντάλλαγμα..Γιατί μέσα απο αυτόν μαθαίνω τον εαυτό μου και μαζί του ξεπερνάω τα πάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
γιατι ειναι ο ανθρωπος μου!!!!!!!!ο συνοδοιπορος της ζωης μου!!!!!!!!!!!ο καλυτερος συντροφος που θα μπορουσε να βρεθει ποτε στο πλαι μου!!!!!!!!!!!!!!τον αγαπω γιατι ειν' αυτος ...το πιο τρυφερο,γλυκο πλασμα της ζωης μου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
γιατι απλα σ'αγαπω!!:-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
γιατί...δεν έχει γιατί, σιγά μην απολογηθώ κιόλας. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top