Τι σε χαλαρώωωωνει;;

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ψυχήμ',
αυτό κάνει τον διάβολο, διαβολικότερο και τ'αγγελούδια Σατανάδες, κολλητούς του Βελζεβούλι.:D

Αν αυτό σε χαλαρώνει δε θέλω να ξέρω τι σε πορώνει.
Πρέπει να είσαι επίτιμο μέλος της Pfizer πάντως. (βλέπε ponstan) με όλα τα headjumping/banging.

χαχχ:clapup: ξεδίνω απίστευτα... και όταν μαζευόμασταν παρέα που γουστάραμε Black Label Society επειδή είμαι και κάπως μικροκαμωμένη πραγματικά με πετούσαν στον αέρα! Ξεδίνω με βουτιές και "ξύλο" σε thrash συναυλίες και με ουρλιαχτά σε black metal live. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα Δεσμώτημ!

Σ'αυτό το κομμάτι π.χ. έχω μαζέψει με το μαλλί μου από αποτσίγαρα και στάχτες μέχρι και ποτά σε headbanging, ειλικρινά φεύγουν σκοτούρες και άγχος με τη μία!


και μάι φορά είχα ψιλοσουρώσει κιόλας και με πέταξαν πάλι στον αέρα και ξύπνησα με τη μάι απ την τρομάρα μου... αλήτες μεταλλάδες χαχαχ:whistle:

Υ.Γ. Ξεσηκώθηκα τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χαχχ:clapup: ξεδίνω απίστευτα... και όταν μαζευόμασταν παρέα που γουστάραμε Black Label Society επειδή είμαι και κάπως μικροκαμωμένη πραγματικά με πετούσαν στον αέρα! Ξεδίνω με βουτιές και "ξύλο" σε thrash συναυλίες και με ουρλιαχτά σε black metal live. Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα Δεσμώτημ!

Σ'αυτό το κομμάτι π.χ. έχω μαζέψει με το μαλλί μου από αποτσίγαρα και στάχτες μέχρι και ποτά σε headbanging, ειλικρινά φεύγουν σκοτούρες και άγχος με τη μία!

και μάι φορά είχα ψιλοσουρώσει κιόλας και με πέταξαν πάλι στον αέρα και ξύπνησα με τη μάι απ την τρομάρα μου... αλήτες μεταλλάδες χαχαχ:whistle:

Υ.Γ. Ξεσηκώθηκα τώρα

Εσυ ξεσηκωθηκες και εγω ζαλιστηκα με τη σκεψη και μονο ολων αυτων!!!!:D:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εγώ πάλι τρόμαξα λίγο... τι εννοείς "ξύλο" και αποτσίγαρα στο μαλλί βρε Ντραμ- δεν έγινες φλαμπέ; :worry:

Εχμ...Μη μου δίνετε σημασία, μάλλον τελικά είμαι συντηρητικΙΑ :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Εγώ πάλι τρόμαξα λίγο... τι εννοείς "ξύλο" και αποτσίγαρα στο μαλλί βρε Ντραμ- δεν έγινες φλαμπέ; :worry:

Εχμ...Μη μου δίνετε σημασία, μάλλον τελικά είμαι συντηρητικΙΑ :angel:

Μπα... απλά φταίει το ανεξέλεγκτο μήκος του μαλλιού. Το "ξυλο" είναι σχήμα λόγου, γιατί και πάλι "χορεύεται" το thrash , παραλίγο να σπάσω τα πλευρά μου σε μία συναυλία Tankard. Μην τρομάζετε, αν με δείτε από κοντά δεν μου φαίνεται καθόλου τι αγριάνθρωπας είμαι:redface: Τελικά πρέπει να είμαι σάηκο. Δεν εξηγείται αλλιώς. Ή κλασική μουσική ή καφρίλες, ή ησυχία ή να φέρνω το τέλος του κόσμου λες και με πρίζωσαν :redface:

Μηην με παρεξηγάτε μωρεεεεε :redface:

Ατάκα φίλου μετά από headbanging στο αγαπημένο μου (αγαπημενότερο δεν υπάρχει...) κομμάτι : "Όταν γίνεις γιατρός με το καλό, ούτε θερμόμετρο δεν σου εμπιστεύομαι μικρή psycho"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλέ ποιος σε παρεξηγεί; Μίλα ελεύθερα! :D

Και για να μην είμαστε τελείως οφφ, εμένα με χαλαρώνει να κάθομαι σπίτι να βλέπω ταινία, εντελώς μόνη μου κατα προτίμηση :redface:, να ακούω μουσική, να ψάχνω στο νετ από blogs μέχρι νέα για την τέχνη και ειδήσεις και ...φυσικά, μία βόλτα στη θάλασσα ή ένα ωραίο αφρόλουτρο :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Με χαλαρώνει ένα μασαζάκι από τα χεράκια του, ένα ωραίο καυτό μπανάκι, το να απολαμβάνω ένα ποτήρι καλό κρασί χαζεύοντας τις φλόγες στο τζάκι, να διαβάζω ένα καλό βιβλίο χωμένη στον καναπέ, η συζήτηση μαζί του λίγο πριν μας πάρει ο ύπνος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
με χαλαρωνει και με ξεκουράζει παρα πολύ να κάθομαι στον υπολογιστή και αν χαζολογάω αλλά έχω πρόβλημα χρόνου όπως εχετε καταλάβει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
οταν με χαιδευει στα μαλλια ή στιν πλατη,οταν με περνει αγγαλια και μου λεει πως με αγαπαει.... οταν με κοιταζουν ατομα που μεσα στα ματια τους φενεται η αγαπη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Τίποτα.
Πίνω πολλούς καφέδες και δεν μπορώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Αυτό το καιρό ειδικά.... δεν με χαλαρώνει τίποτα άλλο από το κρεβάτι μου...
Θέλω το κρεβάτι μου μόνο να ξαπλώσω και να διαβάσω όπως παλιά.
Δεν θέλω τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο aggelos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 128 μηνύματα.
Η απόλυτη απομόνωση στον εαυτό μου πλέον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Μπανακι με ομορφα αφρολουτρα και μετα body lotions, λαδακια, κτλπ και φυσικα ενα καλο massage... σκεφτομαι να το καθιερωσω μια φορα το μηνα, να πληρωνω αισθητικο (μιας που ειμαι single :D) και να κανω μασαζακι να ηρεμω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Με χαλαρώνει ένα μασαζάκι από τα χεράκια του, ένα ωραίο καυτό μπανάκι, το να απολαμβάνω ένα ποτήρι καλό κρασί χαζεύοντας τις φλόγες στο τζάκι, να διαβάζω ένα καλό βιβλίο χωμένη στον καναπέ, η συζήτηση μαζί του λίγο πριν μας πάρει ο ύπνος.

και εγώ περίπου έτσι , απλά πριν κοιμηθώ τελείως αφήνω το Άρλεκιν στο κομοδίνο:look:


καλά , χιούμορ κάνω - απλά είναι κακό.
Εγώ χαλαρώνω με το ανάβω μια καλή φωτιά στο τζάκι στο εξοχικό μου μετά από πολύωρη δουλειά στον κήπο μου . Για να συμπληρώσω την ρομαντική εικόνα , κοιτάζω πότε θα κάψουνε καλά τα ξύλα για να απλώσω μπριζολάκια να χλαπακιάσω και αναρωτιέμαι πότε ο ηλίθιος κήπος θα με ανταμείψει δίνοντας κάνα φρούτο να μην με γδύνουνε στην λα'ι'κή .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
να κουκουλωνομαι στο κεβατι και να σκεφτομαι εσυχαριστα γεγονοτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
να καθομαι στον καναπε μου να βλεπω εξω απο την μπαλκονοπορτα απεναντι τα δεντρα να μπαινει ο ηλιος μεσα και να κουρνιαζω εκει με το τσαγακι μου και την κουβερτουλα μου.... η απολυτη ησυχια και ηρεμια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
να κουκουλωνομαι στο κεβατι και να σκεφτομαι εσυχαριστα γεγονοτα...
ακούγεται περίεργο.Τι είδους γεγονότα είναι αυτά ;
να καθομαι στον καναπε μου να βλεπω εξω απο την μπαλκονοπορτα απεναντι τα δεντρα να μπαινει ο ηλιος μεσα και να κουρνιαζω εκει με το τσαγακι μου και την κουβερτουλα μου.... η απολυτη ησυχια και ηρεμια..
μια απ τα ίδια . Αλλά τα βρωμόπαιδα που παίζουνε μπάλα , η από πάνω που βάζει ηλεκτρική σκούπα , τα δέντρα που αργοσαπίζουνε και το τσάι που είναι μπαγιάτικο δεν βοηθούνε ιδιαίτερα:fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ακούγεται περίεργο.Τι είδους γεγονότα είναι αυτά ;

μια απ τα ίδια . Αλλά τα βρωμόπαιδα που παίζουνε μπάλα , η από πάνω που βάζει ηλεκτρική σκούπα , τα δέντρα που αργοσαπίζουνε και το τσάι που είναι μπαγιάτικο δεν βοηθούνε ιδιαίτερα:fool:


αρα δεν ειναι απο τα ιδια:P γιατι εμενα δεν εχει βρωμοπαιδα, απο πανω δεν εχω ακομα, τα δεντρα μια χαρα ειναι και το τσαγακι μου ειναι ζεστο παντα:P:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Να χαιδευω τα μωρα μου!! :group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
αν το μαρό σου ήταν 6 κιλά και πηδούσε στην κοιλιά σου όταν παίρνεις έναν ύπνάκο στον καναπέ και άφηνε μύξες, θα σου άρεσε;
αλλά ναι είναι πολύ γλυκός γατούλης:D (εκτός αν έχει κρίσεις τρέλας και δαγκώνει ότι βρει :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
αν το μαρό σου ήταν 6 κιλά και πηδούσε στην κοιλιά σου όταν παίρνεις έναν ύπνάκο στον καναπέ και άφηνε μύξες, θα σου άρεσε;
αλλά ναι είναι πολύ γλυκός γατούλης:D (εκτός αν έχει κρίσεις τρέλας και δαγκώνει ότι βρει :P)
χαχαχαχχαχαχαχ!!! εχω και τετοιον γατο,αλλα οχι μεσα στο σπιτι οποτε δεν αντιμετωπιζω τετοια προβληματα!:P
ο γατουλης της φωτο δεν ειναι δικος μου,τα δικα μου ειναι πιο κουκλια...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top