Τι σε χαλαρώωωωνει;;

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Φορμίτσα, κουβερτούλα, καναπές, αγαπημένος :inlove: και γάτοι αγκαλιά....
Η Απόλυτη Χαλάρωση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fallen_Angel

Νεοφερμένος

Η twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Όταν με έχει αγκαλιά το :baby: μου...
:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
το μωρό μου, απαλή μουσικούλα και..σοκολάτα.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
παιδιά μηπώς ξέρετε κάποα μάρκα χαλαρωτικών στικς; όποια πάρω βρωμάνε λυβάνι τι λάθος κάνω;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Βρε mania, δεν χαλαρώνουν τα στικς. Εσύ πρέπει να έχεις διάθεση να χαλαρώσεις κάνοντας αρωματοθεραπια…. οπότε παίρνεις κάποια στικ που προτιμάς (βανίλια, φράουλα, λεβάντα…ό,τι σου αρέσει τέλος πάντων) και μετά με δυο τρία κεράκια, απαλή μουσικούλα, και τα στικ αναμμένα χαλαρώνεις.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Βρε mania, δεν χαλαρώνουν τα στικς. Εσύ πρέπει να έχεις διάθεση να χαλαρώσεις κάνοντας αρωματοθεραπια…. οπότε παίρνεις κάποια στικ που προτιμάς (βανίλια, φράουλα, λεβάντα…ό,τι σου αρέσει τέλος πάντων) και μετά με δυο τρία κεράκια, απαλή μουσικούλα, και τα στικ αναμμένα χαλαρώνεις.:)

ναι το ξέρω απλά το κάκο είναι ότι τα κάνω όλα αυτά και όταν τα ανάψω όλες οι μυρωδιές ειναι ίδιες, δεν ξέρω τι γίνετε και βρομάνε όλα:hmm: λέω μήπως φτέει η μάρκα ή κάτι άλλο γιατί απο αλού που τα μυρίζω βλέπω διαφορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
λέω μήπως φτέει η μάρκα ή κάτι άλλο γιατί απο αλού που τα μυρίζω βλέπω διαφορά.
Άλλη φορά να τους ρωτήσεις από πού το πήρανε…:P

Εγω πάντως κάνω την δουλειά μου με τα αρωματικά κεριά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Άλλη φορά να τους ρωτήσεις από πού το πήρανε…:P

Εγω πάντως κάνω την δουλειά μου με τα αρωματικά κεριά.:)


Συνήθος τα μυρίζω σε μαγαζιά, κεριά έχω άπιρες ποικιλίες τα λατρέυω απλά μου πέταξε μια βλακεία η μάνα μου και ανατρίχιασα(για τα κερια μέσα στο υπνοδομάτιο) και ήθελα κατι που να μην είναι μόνο κεριά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
ναι το ξέρω απλά το κάκο είναι ότι τα κάνω όλα αυτά και όταν τα ανάψω όλες οι μυρωδιές ειναι ίδιες, δεν ξέρω τι γίνετε και βρομάνε όλα:hmm: λέω μήπως φτέει η μάρκα ή κάτι άλλο γιατί απο αλού που τα μυρίζω βλέπω διαφορά.


Καλό θα ήταν να πειραματιστείς με τιςμάρκες ..γιατί και εγώ όταν είχα πάρει , μετά το σβήσιμο , μέχρι την επόμενη μέρα, μύριζε το σπίτι καμένο ξύλο.Μετά βρήκα κάτι πολύ καλά, ινδικά, με συγκεκριμένες ιδιότητες.Πχ γαι θετική ενέργεια, άλλο για χαλάρωση, άλλο για άγριες διαθέσεις ;) κλπ κλπ.
Πάντως τα καλύτερα, χωρίς να ανακατεύονται οι μυρωδιές και για να γλιτώσεις την κάπνα είναι τα λαδάκια που μπαίνουν σε κάτι βάσεις που απο κάτω καίει το ρεσό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το χειμωνα χαλαρωνω συνηθως με μουσικουλα.
Το καλοκαιρι πηγαινω στην παραλια.Σε ηρεμει αφανταστα.Το κανω και στις διακοπες(χριστουγεννα,πασχα) οταν ειμαι ροδο αλλα αμα εχει κρυο μεσα στο αμαξι.(μην αρρωστησουμε κιολλας!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Μπλουμ στην μπανιερα με μουσικουλα η βιβλιο.

Να πηγαινω βολτες με τα σκυλουνια μου.

Η απολυτη ησυχια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
μπανάκι. μουσικούλα και καλή ταινια..
και προπαντώς οχι πολλά φώτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rudess f

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rudess f αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 264 μηνύματα.
μπανιέρα με ζεστό νερό, αφρόλουτρο "μέλι-γάλα", αρωματικά κεράκια αναμμένα, μουσική χαλαρωτική.. και καλή παρέα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
αραζω στον καναπε του σαλονιου και με παιρνει ο υπνος... ειναι πολυ αναπαυτικος αυτος ο καναπες οποτε ξαπλωνω εκει κοιμαμαι...ενα περιεργο πραγμα δλδ... :confused: :confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στην άνετη πολυθρόνα με ένα ποτό (Walker κατα προτίμηση) και ένα τσιγάρο...
Ανάθεμα τις καταχρήσεις μου...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Στην άνετη πολυθρόνα με ένα ποτό (Walker κατα προτίμηση) και ένα τσιγάρο...
Ανάθεμα τις καταχρήσεις μου...:whistle:

Δεν είσαι ο μόνος.... :)
Βέβαια το δικό μου σκηνικό συμπεριλαμβάνει και πολλά κεριά αναμμένα καθώς και την αγαπημένη μου μουσική.....
Αν είναι καλοκαίρι το τοπίο μεταφέρεται στην βεράντα...
μαζί με ένα καλό βιβλίο, σκέψεις, αναμνήσεις, θέλω...
Πολλές φορές και η συζήτηση με την κολλητή μου πριν κοιμηθώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δεν είσαι ο μόνος.... :)
Βέβαια το δικό μου σκηνικό συμπεριλαμβάνει και πολλά κεριά αναμμένα καθώς και την αγαπημένη μου μουσική.....

μαζί με ένα καλό βιβλίο, σκέψεις, αναμνήσεις, θέλω...
Πολλές φορές και η συζήτηση με την κολλητή μου πριν κοιμηθώ :)
Μουσική ναι, αλλά το βιβλίο δε νομίζω πως με χαλαρώνει.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μουσική ναι, αλλά το βιβλίο δε νομίζω πως με χαλαρώνει.:worry:

Εξαρτάται πάντα το βιβλίο... π.χ της κλινικής ψυχολογίας δεν με χαλαρώνει :P αλλά ένα ρομαντικό- κοριτσίστικο βιβλίο νι:redface:

Ναι...ξέρω είσαι αγοράκι...αλλά εγώ μιλάω ως κοριτσάκι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
ένα καλό βιβλίο!

κ η αγκαλιά του.... κάποτε...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στέφανος

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
μπανάκι. μουσικούλα και καλή ταινια..
και προπαντώς οχι πολλά φώτα..

ή μπαίνω εδώ και κάνω αυτό που κάνω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top