Τι σε χαλαρώωωωνει;;

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μικρά μου παιζάκια, μετά απο πολύ δουλειά και σχολή, τροχάδι στο καυσαέριο και άγχος, που μαζέυετε στο κορμί μας, στο τέλος της μέρας, πέιτε μου:

Πώς χαλαρώνετε;;
Πώς ξεκουράζεστε στο τέλος της μέρας
Με πιό χόρο ή έπιπλο του σπιτιου ηρεμήτε;

:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οταν ερθει με το καλο το τελος της ημερας, ξαπλα στον καναπε πανω στα ποδια της καλης μου....μεχρι που με παιρνει ο υπνος αλλα δεν με ξυπναει, με αφηνει εκει μεχρι που παγωνω και παω στο κρεβατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Καλα μιλαμε...εκει που ρωτας mania "πως χαλαρωνετε"...
Εγω διαβασα "πως ζευγαρωνετε"...:redface: :whistle: :oops:
Αιντε....μας πηραν χαμπαρι τα κουμπιουτερ και τα πισια!!!!:P
(αφηστε κατω τις ντοματες και ξεχαστε τα γνωστα οτι ο "πεινασμενος καρβελια ονειρευεται"!Δεν ονειρευτηκα ποτε καρβελια!:P)

Λοιπον προσωπικα με χαλαρωνει πολυ η μουσικη.Οχι αναγκαστικα καποιο συγκεκριμενο ειδος, αλλα αναλογα την ψυχολογικη μου κατασταση,αναλογο ειδος.

Μετα με χαλαρωνει πολυ ο γατος μου.Χωρις αστεια δρα σαν απιστευτο "ηρεμιστικο" μετα απο μια εντονη-κουραστικη μερα.

Τελος χαλαρωνω απιστευτα με τις σκεψεις μου σ συνδιασμος με καποιο απο τα παραπανω π.χ. ή με ενα μπανιο...Να σκεφτομαι ευχαριστες στιγμες απο το παρελθον,αγαπημενα μου προσωπα,να κανω μελλοντικες -θετικες- σκεψεις...

Απο δωματια σπιτιου,δεν εχω καποιο ιδιατερο.


Και φυσικα ο "Ιακωβος" ετσι;Με παγο κατα προτιμηση!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
παω στο δωματιάκι μου και ανοίγω την τηλεόραση.....
ή στο σαλώνι ξάπλα με τηλεόραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
μπάνιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bisbirikos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και επαγγέλεται Μουσικός. Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Αγκαλια ενα δεντρο...:)
Το δοκιμασατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Η ταβανοσκόπηση με συνοδεία μουσικής...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αράζω στην καρέκλα μου μπροστά στο πισι, ακούω μουσική ή βλέπω τηλεόραση ή βλπέω καμιά ταινία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Με χαλαρώνει πολύ ένα ζεστό μπάνιο και μια κούρα ομορφιάς (ανάλογα με το πόσο κομμάτια είμαι!:P ).

Στην συνέχεια μουσική, μερικές φορές ποτάκι και ονειροπολήσεις!

Μετά από αυτά τον ύπνο τον έχω στην κωλότσεπη!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Εκτός από το διάβασμα που με χαλαρώνει απίστευτα, κάτι άλλο που μ'αρέσει σαν τρελή να κάνω γιατί έτσι αδειάζει το μυαλό μου απ'όλες τις σκέψεις, είναι να καθαρίζω τη ψαλίδα απ'τα μαλλιά μου!!!! Το τραγικό είναι ότι τα τελευταία χρόνια δεν έχω ψαλίδα..... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
να διαβάζω

(τώρα αν πω ότι το number one χαλαρωτικό μου είναι να μιλάω μαζί του...ήταν τελοσπάντων ακούγεται κλισέ;):(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πολλά... αλλά περισσότερο απ όλα το σεξ :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jigsaw

Νεοφερμένος

Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Να κάθομαι στον αναπαυτικό καναπέ του σαλονιού και να βλέπω καμια καλή ταινία στη τηλεόραση. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

asterios2342

Νεοφερμένος

Ο asterios2342 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καναπες,μουσικουλα κ εφημεριδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μουσικη..
Κι ισως καμια καλη ταινια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Janis

Νεοφερμένος

Η Janis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Μια βόλτα στην παραλια!! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
Να κοιτάω την θάλασσα.... αλλά επειδή αυτό δεν είναι εφικτό στην Αθήνα αρκούμε σε ένα ...ζεστό αφρόλουτρό....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ο καναπές μου και dvd
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top