Τα χαρτιά των αποτελεσμάτων

*Kate*

Νεοφερμένος

Η *Kate* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Σας εχουν ερθει τα χαρτια με την αναλυτικη βαθμολογια σας ή οχι ακομα?...Εγω εδωσα περσι β1 τον μαιο και δεν εχουν ερθει ακομα τα χαρτια ενω τις προηγουμενες χρονιες τα χα παρει νωριτερα...Αυτο συμβαινει κ σ αλλους ή μονο εγω ειμαι που δεν τ χω παρει? Κι αν οντως συμβαινει αυτο ξερετε ποτε περιπου πρεπει να τα περιμενουμε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Σας εχουν ερθει τα χαρτια με την αναλυτικη βαθμολογια σας ή οχι ακομα?...Εγω εδωσα περσι β1 τον μαιο και δεν εχουν ερθει ακομα τα χαρτια ενω τις προηγουμενες χρονιες τα χα παρει νωριτερα...Αυτο συμβαινει κ σ αλλους ή μονο εγω ειμαι που δεν τ χω παρει? Κι αν οντως συμβαινει αυτο ξερετε ποτε περιπου πρεπει να τα περιμενουμε??

Πλάκα κάνεις;Έπρεπε να έχουν έρθει από τον Ιούλιο...:!::!::!:

Αν δεν έχει έρθει ακόμα το χαρτί των αποτελεσμάτων,τότε θα πρέπει να κάνεις ένα τηλέφώνημα στο γαλλικό ινστιτούτο....!!!
Αν και έχει περάσει πάρα πολύς καιρός:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Χμμ.Χαρτια η πτυχιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Εγώ παντως εδώσα Β2 το Μαιο....το χαρτι οτι περασα μου ήρθε αλλά το πτυχίο ακόμη......Και δεν ξερω ποτε θα ερθει..Οντως περασαν αρκετοι μήνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγώ παντως εδώσα Β2 το Μαιο....το χαρτι οτι περασα μου ήρθε αλλά το πτυχίο ακόμη......Και δεν ξερω ποτε θα ερθει..Οντως περασαν αρκετοι μήνες

Το πτυχίο αργεί..Απαιτείται ένας χρόνος από τα διπλώματα του γαλλικού ινστιτούτου...Αν και κάπου πήρε το μάτι μου πως φέτος θα έρθουν πιο νωρίς.(Με κάθε επιφύλαξη)

Αν όμως κάποιος το έχει ανάγκη άμεσα υπάρχει η δυνατότητα να πάρει κάποια βεβαίωση από το Γαλλικό ινστιτούτο που θα πιστοποιεί πως είναι κάτοχος του αντίστοιχου διπλώματος.
Αλλά το θέμα είναι για το χαρτί των αποτελεσμάτων κι όχι για τα διπλώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Καλά εγώ το χαρτί των αποτελεσμάτων του Β1 (το οποίο έδωσα τον Δεκέμβριο του '09) ακόμα το περιμένω.:fss:
:P:P
(Από πτυχία μόνο το Α1 μου έχει έρθει, μετά από καθυστέρηση 2,5 χρόνων:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Kate*

Νεοφερμένος

Η *Kate* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Οντως δεν εχουν ερ8ει σε εμας...Θα το κοιταξουμε με την καθηγητρια οταν ανοιξει το φροντηστηριο...Οσο για το πτυχιο ως χαρτι τουλαχιστον Αθηνα, Πειραια και ετσι μας ειπαν οτι πας εσυ ο ιδιος απ τ Γαλλικο Ινστιτουτο και το παιρνεις. Τωρα κατα ποσο ισχυει δεν ξερω...Εγω δεν τα χω παρει ακομα στα χερια μου και επειδη μας ειπαν αυτα και πρεπει ναπας εσυ ο ιδις με ταυτοτητα κ το χαρτι θα παω αφου πρωτα ο θεος δωσω και παρω φετος το Β2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4kR!bn:)

Νεοφερμένος

Η Ακριβή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ούτε σε σας έχουν έρθει?Και έλεγα ότι θα τα χασε ο καθηγητής στο φροντιστήριο γιατί είναι λίγο...:sΕμάς δεν έχει έρθει τίποτα,στο ιντερνετ τα βρήκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Kate*

Νεοφερμένος

Η *Kate* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Και γω απο το ιντερνετ τα μαθα...Το θεμα ειναι πως ο αλλος που κανουμε μαζι μαθημα ξερει οτι περασε αλλα δεν ξερει με ποσο μιας και οταν καταφερε να μπει ιντερνετ να το δει ηταν κλειστη η σελιδα και τωρα περιμενει πως και πως τα χαρτια ν μαθει την βαθμολογια του

Απλα μου κανε και μενα εντυπωση που δεν εχουν ερθει ακομα...ευτυχως δεν ειμαι κ η μονη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

izygaki

Νεοφερμένος

Η Ιωαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
από A1 μέχρι B1 που έχουν έρθει μέχρι τώρα όλα τα χαρτιά, πάντα η αναλυτική βαθμολογία m ερχόταν ένα-μιση μηνα μετά ενώ το πτυχίο μετά από 10-11 μήνες...Τώρα είμαι σε αναμονή για τα αποτελέσματα του B2 που έδωσα το δεκέμβρη..Καλύτερα να κανεις ένα τηλεφωνάκι στο γαλλικό ινστιτούτο, μήπως έχουν κάνει κάποιο λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Εγώ τί να πω βρε παιδιά...Από το 2006 που έδωσα το Delf A1 δεν μου έχει έρθει κανένα certificat...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
τα convocation σου έρχονται κανονικά; μπορεί να έχει γίνει κάποιο λάθος στα στοιχεία σου. ένα τηλεφώνημα στο ifa θα ήταν καλή ιδέα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σοφιστής

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 779 μηνύματα.
Φυσικά έχω όλες τις convocations αλλά από certificats τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top