Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,735 μέλη και 2,437,917 μηνύματα σε 76,552 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 380 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;

Just a sweetie!! (Marguerite des près)

Δραστήριο Μέλος

H Marguerite des près αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H Just a sweetie!! έγραψε: στις 18:30, 25-08-13:

Νερό και γάλα :-P
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 20:06, 25-08-13:

Κάτι σάπιο/μουχλιασμένο/παπαριασμένο στο πίσω μέρος.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,741 μηνύματα.

H venividivici έγραψε: στις 01:39, 30-12-13:

Τώρα το χειμώνα
Μήλα...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 01:57, 08-02-14:

Γιαούρτι, φρούτα και λαχανικά.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H NastStorm I'm a survivor..and i'm a fighter έγραψε: στις 16:34, 23-10-18:

Γαλα, αυγα, τυρι και ,λαχανικα
Παράθεση

Physiognomist

Περιβόητο Μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηχολήπτης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,399 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 18:12, 23-10-18:

Μαγνητάκια
Παράθεση

grtt

Δραστήριο Μέλος

Ο grtt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 152 μηνύματα.

O grtt έγραψε: στις 00:25, 24-10-18:

Λοιπόν κρύο νερό σίγουρα, γιατί πίνω κρύο χειμώνα καλοκαίρι.
Ντομάτες, μου αρέσουν πολύ.
Κάποιου είδους αναψυκτικά, λίγες μπύρες και χυμούς
τυρί και αλλαντικά
κάποια λαχανικά, όπως μπρόκολο, κουνουπίδι, καρότα, αγγουράκια, πιπεριές
Περισσευούμενα φαγητά, προσπαθώ να μην πετάω φαγητό, αν και δεν τα καταφέρνω πάντα

Στην κατάψυξη κρεατικά, αλλαντικά επίσης για να μην χαλάσουν, προτηγανισμένες πατάτες (πολλές φορές βαριέμαι να καθαρίζω) και κάποιες φορές καταψυγμένα λαχανικά όπως μπάμιες, αρακά, φασολάκια.
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 11:06, 26-10-18:

Παγωμένο νερό, πορτοκάλια, λαχανικά, τυρί φέτα ή/και κότατζ, κρασί, μπύρες με και χωρίς αλκοόλ, μαργαρίνη, μαρμελάδες,
αβγά, γιαούρτια, χυμούς φρούτων.
Στην κατάψυξη: παγάκια (απαραίτητα), κατεψυγμένα λαχανικά (πάντα), ψάρια και κρέατα.

Α και το φαγητό της γάτας.
Παράθεση

jj!

Συντονιστής

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 4,620 μηνύματα.

O jj! έγραψε: στις 17:09, 26-10-18:

Βούτυρο.

Νομίζω ότι όλοι οι φοιτητές έχουν ταυτιστεί...
Παράθεση

NastStorm (Αναστασία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 16 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 118 μηνύματα.

H NastStorm I'm a survivor..and i'm a fighter έγραψε: στις 19:58, 26-10-18:

Αρχική Δημοσίευση από jj!
Βούτυρο.

Νομίζω ότι όλοι οι φοιτητές έχουν ταυτιστεί...

μονο φετες με βουτυρο θ τρως Jj..... Τι εγινε...σε πειραζουν τα φασολακια της λέσχης;;;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm, harry akritas, grtt