Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,724 μέλη και 2,437,574 μηνύματα σε 76,532 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 131 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι έχει πάντα το ψυγείο σας;

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 01:22, 18-01-07:

Όλοι έχουμε μερικά πράγματα που ποτέ δεν λείπουν από αυτό το πολύ ωραίο οικιακό είδος. Τι έχει ο καθένας;

Εγώ έχω πάντα:
  • γάλα
  • χυμό
  • ντομάτες
  • κάτι γλυκό
  • τυριά
  • σολωμό
  • κοτόπουλο
  • ψωμί
  • nutella
Τα άλλα τα βρίσκω.

Κι εγώ έχω νερό, αλλά εδώ στο κρύο το έχω στο δωμάτιο.

Κατάψυξη: είτε αρακά, είτε φασολάκια, παγάκια.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη underwater : 18-01-07 στις 16:02.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 01:25, 18-01-07:

νερο
λαχανικα
τυρι
αλλαντικα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 01:27, 18-01-07:

κρασί
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,086 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 01:28, 18-01-07:

Μουσταρδα, μπουκαλια με νερο, και στανταρ παιζει κανενα μπουκαλι με ληγμενο γαλα :p
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,073 μηνύματα.

O Founes έγραψε: στις 01:33, 18-01-07:

μπουκάλια νερό και διάφορα τυριά!!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:35, 18-01-07:

Αχ τι ωραίο θέμα! Έχω ψύχωση με τα τρόφιμα! Ο κυριότερος λόγος που μου λείπει τόοοοσο η Αμερική ήταν τα τόσα πρωτότυπα προιόντα στα supermarket της! Μπορούσα να χαζεύω για ώρες!
Τέσπα, ας πω κι εγώ, αν και αλλάζει κατα εποχές αυτό μιας και περιοδικά αλλάζουν και τα γούστα μου στο θέμα (πορώνομαι με κάτι, το τρώω συνέχεια, το βαριέμαι, πάμε γι'άλλα):
  • Κρέμα γάλακτος, μανιτάρια, τυρί τριμμένο, κρασί κόκκινο ξηρό, Bitam Culinesse (για την αγαπημένη μου μακαρονάδα αυτά)
  • Ψωμί για τόστ
  • Milner σε φέτες (μακραν νοστιμότερο απο κάθε άλλο τυρί για τόστ)
  • Κάποιο τυρί κρέμα (αυτό τον καιρό Philadelphia με ελιές) για άλλειμα σε φρυγανιές (αυτό τον καιρό Krispies)
  • Γιαπωνέζικη και κινέζικη σόγια σως (τις πίνω ακόμα και σκέτες)
  • Κάποιο είδος παγωτού
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 01:36, 18-01-07:

Πρωτοτυπο θεμα!Μπραβο!
Το δικο μου εχει παντα...μα παντα...παγο!!!!
Και οχι...δεν μιλαω γι' αυτον που βαζουμε στο ποτο...μιλαω για τον αλλο...

Περαν απο αυτο ομως εχει παντα,κρασι,γαλα,καποιο ειδος τυριου,κανα φρουτο...και παγο!(Α τον ειπα και πιο πριν... )
Παράθεση

Paty

Δραστήριο Μέλος

H Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H Paty έγραψε: στις 01:41, 18-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
  • Κάποιο είδος παγωτού

Για πρωινο...;;
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 01:51, 18-01-07:

Αμαν με αυτό! Κολλήσατε και οι δύο εκει! Όχι βρε κορίτσια, σας το έχω πει, μόνο το καλοκαίρι το κάνω αυτό! Για σνάκ το έχω! Λωλ!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 01:57, 18-01-07:

Εμένα πάντως δεν με χαλάει καθόλου και για πρωινό το παγωτό!!!

Χμ... ειδικά, ενα μινι χωνακι με σοκολατα το πρωι ειναι σουπερ!!!
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 01:59, 18-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Εμένα πάντως δεν με χαλάει καθόλου και για πρωινό το παγωτό!!!

Χμ... ειδικά, ενα μινι χωνακι με σοκολατα το πρωι ειναι σουπερ!!!
Πέστα βρε Φούνες! Τι ...φαγητορατσισμός είναι αυτός δηλαδή;
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,984 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε: στις 02:14, 18-01-07:

Πάντα μα πάντα έχει νερό, παγάκια(για το ποτό μου) και απομεινάρια φαγητού που δεν κατάφερα να τελειώσω(και μετά δεν μου κάνει κέφι να το φάω και φτιάχνω ή παραγγέλνω άλλο).
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 02:16, 18-01-07:

αααα ξέχασα να γράψω σόδες... ειδικά το καλοκαίρι σε μεγάλες ποσότητες!!!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 02:18, 18-01-07:

Η σόδα πως μπορεί να επιβαρύνει τον οργανισμό σε επίπεδο θερμίδων; Έκοψα τις μπύρες και πίνω σόδες!
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε: στις 02:20, 18-01-07:

χμ... σχεδόν καθόλου νομίζω...
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 02:22, 18-01-07:

Υπέροχα!!! Ευχαριστώ!
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,570 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 02:23, 18-01-07:

Αλλά έχει ανθρακικό και "φουσκώνει". Εμένα με χαλάει πολύ να πίνω σόδα και αναψυκτικά. Καμιά coca-cola στις λιγούρες!
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 491 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε: στις 02:23, 18-01-07:

Tυρι
αυγα
φιλαδελφεια
κοτοπουλο
χυμος
μανιταρια(τρελενομαι)
Αυτα κυριως
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε: στις 02:25, 18-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
και απομεινάρια φαγητού που δεν κατάφερα να τελειώσω(και μετά δεν μου κάνει κέφι να το φάω και φτιάχνω ή παραγγέλνω άλλο).
Χαχα αυτό το κάνω κι εγώ!

@Founes & Valder: Αν κατάλαβα καλά τι εννοείτε σόδα, έχει 0 θερμίδες
Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 515 μηνύματα.

O maik85 έγραψε: στις 02:25, 18-01-07:

Παγάκια
Γαλοπούλα
Κασέρι
Φέτες τοστ -σικάλεως κυρίως-
Σόδα
και τους καλοκαιρινούς μήνες πολλά μπουκάλια νερό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Aleksa, harry akritas, NastStorm, grtt