Σε ποια παιχνίδια είστε πραγματικά καλοί;

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ας είναι αθλητικά, ας είναι πνευματικά, ας είναι ηλεκτρονικά, οτιδήποτε. Αρκεί να είναι με τουλάχιστον 2 άτομα (μη πει κανένας πασιέντσα :P) και να μην βασίζονται αποκλειστικά σε τύχη (αλλιώς δεν έχει νόημα το "καλός"). Οποιουδήποτε είδους παιχνίδια που νιώθετε οτι είστε πραγματικά καλοί. Όχι πρωταθλητές αλλά ξέρω γω στο καλύτερο 20% όσων ξέρουν να τα παίζουν.

Για μένα:
Ναρκαλιευτής (στο msn είναι με 2 άτομα)
Πόρτες στο τάβλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Στην ποκα στα χαρτια.
Στις πορτες και στο φευγα στο ταβλι.
Στο UT2004 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Ναρκαλιευτης ,δεν με χουν νικησει μερχι τωρα .
Στα χαρτια ειμαι καλη.Σε ολα τα παιχνιδια με χαρτια γενικα.
Κι παντομιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
  • πορτες πλακωτο στο τάβλι (μου ξεφευγει το φεύγα γμτ :P)
  • παντομίμα :clapup:
  • αγωνία στα χαρτια
  • taboo
  • σκιτσογραφίες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Πλακωτό στο τάβλι
και σε διάφορα άλλα με χαρτιά (πόκερ, μπιρίμπα..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Σε αυτο που καθονται δυο ατομα απεναντι απο τον αλλων και οπιος γελασει χανει:P
Σε πολλα ηλεκτρονικα παιχνιδια
Σε επιτραπεζια γνωσεων
Σε ενα παιχνιδι που το εχουμε εδω κατω, πιθανος εφευρεση της παρεας μου, δεν ξερω αν υπαρχει και αλλου:P, χρεισιμοποιουμε τον δεικτη και το κ*λ*δαχτυλο, ενωμενα μεταξυ τους κ;αι τα υπολιπα μαζεμενα, 2 ατομα παιζουν παντα και χτυπαμε τα δαχτυλα του αλλου, μια ο ενας μια ο αλλος, οπιος εγκαταληψει πρωτος χανει

Δεν μου ερχονται αλλα προς το παρων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σκιτσογραφίες
Master Mind

...προσπαθώ να γίνω καλύτερη στο Scrable να κερδίσω το φίλο μου που παίζει χρόνια και δεν τον έχει κερδίσει ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Σε ενα παιχνιδι που το εχουμε εδω κατω, πιθανος εφευρεση της παρεας μου, δεν ξερω αν υπαρχει και αλλου:P, χρεισιμοποιουμε τον δεικτη και το κ*λ*δαχτυλο, ενωμενα μεταξυ τους κ;αι τα υπολιπα μαζεμενα, 2 ατομα παιζουν παντα και χτυπαμε τα δαχτυλα του αλλου, μια ο ενας μια ο αλλος, οπιος εγκαταληψει πρωτος χανει
Α ναι, το παιζουμε κι εμεις εδω :D Κι εμενα μ αρεσει :clapup:


(μεσος ρε, σεμνα :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μου θυμιζεις λιγο πως παιζετε;

Υπαρχουν δύο τρεις παραλαγές. Εγώ το έχω παίξει με χρώματα αλλά και με αριθμούς.

Ο ένας παίκτης κρύβει έναν συνδυασμό χρωμάτων και ο άλλος καλείτε να τον βρει σε 10 προσπάθειες. Σε κάθε προσπάθεια ο αντίπαλος του δίνει στοιχεία με άσπρα και μαύρα καρφάκια.
Τα άσπρα σημαίνουν πως έχει βρει το χρώμα αλλά όχι τη σωστή θέση στην τετράδα, και το μαύρο πως έχει βρει και χρώμα και θέση.

Πολύ ωραίο παιχνίδι και έχω καιρό να παίξω :(

Α! είμαι καλή και στο Zuma! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
@ifrit, αρα δεν ειναι δικι μας ανακαληψη:( :P Παντος δεν εχω χασει ποτε σε αυτο το παιχνιδι, ακομα και την πρωτη φορα που το επεξα, με τον κολιτο μου (που ειναι ητανε μεχρι να μπω εγω στην παρεα ο πρωτος:P) τον ξεσκισα... Μαλλον εχει να κανει με το οτι δεν εχω αιστιση του πονου γενικοτερα, και χωνω και γερες απο την αρχη:P

@isiliel ναι, τωρα το θυμιθικα! Το επεζα μικρος με την αδερφη μου, αλλα δεν θυμαμε αν την εσκιζα η με εσκιζε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.

πωωωωωωωωω εχω να παιξω χρονια!!!!
παλια ήμουν καλουλα... τωρα ποιος ξέρει :worry: :P




(αλήθεια... παιζει κανενας σας σουντόκου? :worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Στην "μπουκαλα"!!!!!!:D
.
.
.
.
.
Μαλιστα ημουν τοσο καλος που στο τελος παντα με αυτην εμενα.....:hmm: :whistle: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στο Uno. Και με δέκα άτομα να παίξω, στάνταρντ είμαι στους 2 τελευταίους που μένουν κι αν με ευνοήσει λίγο το χαρτί, κερδίζω αέρα (αν δεν με ευνοήσει, ..παίζεται! :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Στο μπάσκετ και quake III:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Εγώ σε ποδόσφαιρο,μπάσκετ και στη monopoly γιατί είμαι λίιιιγο κωλόφαρδος...:PΚαι από ηλεκτρονικά παιχνίδια στο quake,κυρίως στο 3...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Oποιος παιζει καλο ναρκαλιευτη ζητω αντιπαλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ναρκαλιευτης ,δεν με χουν νικησει μερχι τωρα .

Για όλα όπως είδες υπάρχει η πρώτη φορά ;):bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
Eιχα να παιξω πολυ καιρο.Κι εγω σε νικησα 2/1 αρα εγω νικησα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top