Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,804 μέλη και 2,441,291 μηνύματα σε 76,714 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 293 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πίτσα

~kynthia (Κύνθια)

Δραστήριο Μέλος

H Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε: στις 20:45, 28-10-09:

Pepperoniiiii.
και τέσσερα τυριά με φρέσκια ντομάτα.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

roseberry

Πολύ δραστήριο μέλος

H roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 484 μηνύματα.

H roseberry έγραψε: στις 22:39, 28-10-09:

η καλυτερη πιτσα ειναι τησ μαμασ !!!!!!!!!!!!
Παράθεση

Evris7

Διάσημο Μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε: στις 13:27, 29-10-09:

Πίτσα μαργαρίτα. Σταθερή αξία. Απλή και υγιεινή. (Και φτηνή )
Παράθεση

M4dn3sS

Διάσημο Μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 649 μηνύματα.

O M4dn3sS έγραψε: στις 13:30, 29-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Evris7
Πίτσα μαργαρίτα. Σταθερή αξία. Απλή και υγιεινή. (Και φτηνή )
+1

Απλά άπαιχτη:xalara:
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 14:54, 29-10-09:

Εγώ προτιμώ αυτές που τις παραγεμίζουν με τυριά στο τέλος, με μοτσαρέλα, ή κρέμα φιλαδέλφεια, μου αρέσουν πάααααααρα πολύ... Και απο γεύση, μαργαρίτα, ναι, κλασσικά, αλλά πάντοτε με μανιτάρια...

Και με ανανά μ'αρεσει.
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O TheClash έγραψε: στις 14:56, 29-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Kansas Rocks!
Εγώ προτιμώ αυτές που τις παραγεμίζουν με τυριά στο τέλος, με μοτσαρέλα, ή κρέμα φιλαδέλφεια, μου αρέσουν πάααααααρα πολύ... Και απο γεύση, μαργαρίτα, ναι, κλασσικά, αλλά πάντοτε με μανιτάρια...

Και με ανανά μ'αρεσει.
Με ανανά;:wow::wow::wow:
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 982 μηνύματα.

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 15:05, 29-10-09:

Ναι ρε συ... Η Hawaiian...

^^
Δες τα κομμάτια ανανά...
Και φαντάσου την αυτή, με Philadelphia Crust, στις άκρες... Όνειρο...

Αχ, πάλι λιγώθηκα, και δεν έχω φάει ακόμα μεσημεριανό...
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O TheClash έγραψε: στις 15:12, 29-10-09:

Ναι ρε συ... Η Hawaiian...

^^
Δες τα κομμάτια ανανά...
Και φαντάσου την αυτή, με Philadelphia Crust, στις άκρες... Όνειρο...

Αχ, πάλι λιγώθηκα, και δεν έχω φάει ακόμα μεσημεριανό...
Ήταν ανάγκη να βάλεις φωτογραφία;Καλή φαίνεται πάντως.Και πως είναι η γεύση τυρί,μπέικον κλπ με ανανά;Ταιριάζει ή είναι άσχετη;(Πρώτη φορά ακούω τέτοια πίτσα).Εντάξει,η πίτσα με την Φιλαδέλφεια Κραστ στις άκρες είναι πολύ ωραία,και εμένα μου αρέσει.Και αυτή με το λουκάνικο αντί για τη Φιλαδέλφεια Κραστ.Όταν και όποτε τρώω δηλαδή.Τι έχεις για μεσημεριανό;Εγώ είχα...μπάμιες!(Εμένα μου αρέσουν,ό,τι και να λέτε)
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 15:27, 29-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από TheClash
Ήταν ανάγκη να βάλεις φωτογραφία;Καλή φαίνεται πάντως.Και πως είναι η γεύση τυρί,μπέικον κλπ με ανανά;Ταιριάζει ή είναι άσχετη;(Πρώτη φορά ακούω τέτοια πίτσα).Εντάξει,η πίτσα με την Φιλαδέλφεια Κραστ στις άκρες είναι πολύ ωραία,και εμένα μου αρέσει.Και αυτή με το λουκάνικο αντί για τη Φιλαδέλφεια Κραστ.Όταν και όποτε τρώω δηλαδή.Τι έχεις για μεσημεριανό;Εγώ είχα...μπάμιες!(Εμένα μου αρέσουν,ό,τι και να λέτε)

Μια χαρά ταιριάζει, δοκίμασε, θα πάθεις πλάκα... Ο ανανάς δίνει μια ωραία ιδιαίτερη γεύση. Σαν να κάνει την πίτσα πιο γλυκειά, και ξινή συνάμα. Δεν ξέρω πως γίνεται αυτό, εμένα μου αρέσει πάντως...
Ντολμαδάκια με γιαούρτι έχω για μεσημεριανό...
Δε μου αρέσουν οι μπάμιες... Από όλα τα φαγητά αυτού του στυλ, είναι το μόνο που δε μου αρέσει.
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

O TheClash έγραψε: στις 15:35, 29-10-09:

Μια χαρά ταιριάζει, δοκίμασε, θα πάθεις πλάκα... Ο ανανάς δίνει μια ωραία ιδιαίτερη γεύση. Σαν να κάνει την πίτσα πιο γλυκειά, και ξινή συνάμα. Δεν ξέρω πως γίνεται αυτό, εμένα μου αρέσει πάντως...
Ντολμαδάκια με γιαούρτι έχω για μεσημεριανό...
Δε μου αρέσουν οι μπάμιες... Από όλα τα φαγητά αυτού του στυλ, είναι το μόνο που δε μου αρέσει.
Αφού το λες,θα δοκιμάσω κάποια φορά.Καλή θα είναι μωρέ.Ντολμαδάκια με γιαούρτι!Πολύ ωραίο.Οι μπάμιες είναι πολύ ωραίες,αρκεί φυσικά να είναι καλομαγειρεμένες.Και με κρέας είναι ό,τι πρέπει.Παλιά τις σιχαινόμουν(όταν πήγαινα Δημοτικό),αλλά δοκίμασα μια φορά και ήταν άλλο πράμα.Και με φέτα τυρί ταιριάζει ωραία.Και με την σαλτσούλα να βουτάς το ψωμί.Καταπληκτικές.Αλλά έχω βγεί off:who::who:.Η Μαργαρίτα είναι ωραία,αλλά σχετικά απλή.Πάντως,η πίτσα θέλω να έχει απαραιτήτως μανιτάρια.Η σπέσιαλ είναι η καλύτερή μου
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,467 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 15:37, 29-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Nerya
και τέσσερα τυριά με φρέσκια ντομάτα.
Αυτά είναι
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 15:49, 29-10-09:

Αφού το λες,θα δοκιμάσω κάποια φορά.Καλή θα είναι μωρέ.Ντολμαδάκια με γιαούρτι!Πολύ ωραίο.Οι μπάμιες είναι πολύ ωραίες,αρκεί φυσικά να είναι καλομαγειρεμένες.Και με κρέας είναι ό,τι πρέπει.Παλιά τις σιχαινόμουν(όταν πήγαινα Δημοτικό),αλλά δοκίμασα μια φορά και ήταν άλλο πράμα.Και με φέτα τυρί ταιριάζει ωραία.Και με την σαλτσούλα να βουτάς το ψωμί.Καταπληκτικές.Αλλά έχω βγεί off:who::who:.Η Μαργαρίτα είναι ωραία,αλλά σχετικά απλή.Πάντως,η πίτσα θέλω να έχει απαραιτήτως μανιτάρια.Η σπέσιαλ είναι η καλύτερή μου

Η παπάρα*** και στη σαλάτα, απαραίτητη εννοείται... Γενικά όπου λαδερό, το ψωμί μαζί. Μην ξεχνιόμαστε. Στα φασολάκια πχ, που μου αρέσουν πολύ, εκεί δεν το αποφεύγεις...

Η Pizza Hut κάνει καλές τέτοιες, αν θες να δοκιμάσεις πάντως...

Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

O TheClash έγραψε: στις 15:55, 29-10-09:

Η παπάρα*** και στη σαλάτα, απαραίτητη εννοείται... Γενικά όπου λαδερό, το ψωμί μαζί. Μην ξεχνιόμαστε. Στα φασολάκια πχ, που μου αρέσουν πολύ, εκεί δεν το αποφεύγεις...

Η Pizza Hut κάνει καλές τέτοιες, αν θες να δοκιμάσεις πάντως...

Ναι ρε,η παπάρα είναι πολύ ωραία.Σε σαλάτες,φασολάκια,μπάμιες,μακαρόνια με κρέας και πήχτρα στην σάλτσα κλπ κλπ.Δεν ξεχνιέμαι,σ'αυτά είμαι πρωταθλητής.(στις...παπάρες)Ναι,η pizza hut κάνει τέτοιες,αν και πολλές φορές παίρνω απο την πιτσαρία παρακάτω απο το σπίτι μου που κάνει ωραίες πίτσες,με πολύ πράμα μέσα,και όταν βλέπω αγώνα στο σπίτι τις τσακίζω.Αλλά περισσότερες φορές παίρνω σουβλάκια πάντως.
Παράθεση

Ioanna ? (Dunno)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Dunno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

H Ioanna ? έγραψε: στις 15:59, 29-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από ξαροπ
Pizza Margarita. Οι άλλες δεν μου αρέσουν -τόσο.
το ιδιο κ εγω..βασικα οι αλλες δεν μ αρεσουν καθολου
Παράθεση

Kansas Rocks! (Δέσποινα)

Περιβόητο Μέλος

H Kansas Rocks! έγραψε: στις 16:09, 29-10-09:

Ναι ρε,η παπάρα είναι πολύ ωραία.Σε σαλάτες,φασολάκια,μπάμιες,μακαρόνια με κρέας και πήχτρα στην σάλτσα κλπ κλπ.Δεν ξεχνιέμαι,σ'αυτά είμαι πρωταθλητής.(στις...παπάρες)Ναι,η pizza hut κάνει τέτοιες,αν και πολλές φορές παίρνω απο την πιτσαρία παρακάτω απο το σπίτι μου που κάνει ωραίες πίτσες,με πολύ πράμα μέσα,και όταν βλέπω αγώνα στο σπίτι τις τσακίζω.Αλλά περισσότερες φορές παίρνω σουβλάκια πάντως.
Κι εγώ πρωταθλήτρια... Αν και είναι αγένεια λένε...

Χμ, ανάμεσα σε πιτσα και σουβλάκια και πιττόγυρα, προτιμώ πίτσα... Ειναι και πιο υγεινή νομίζω.
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

O TheClash έγραψε: στις 16:15, 29-10-09:

Κι εγώ πρωταθλήτρια... Αν και είναι αγένεια λένε...

Χμ, ανάμεσα σε πιτσα και σουβλάκια και πιττόγυρα, προτιμώ πίτσα... Ειναι και πιο υγεινή νομίζω.
Αγένεια;Γιατί;Δεν 'πα να λένε ό,τι θέλουν,εγώ θα συνεχίζω να παπαρίζω το ψωμί στην σαλάτα.
Άντε ρε,εγώ προτιμώ σουβλάκια αντί για πίτσα,εννοείται.Σουβλάκια>Πίτσα
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε: στις 01:25, 30-10-09:

χωρισ πιπεριεσ-μανιταρια!
Παράθεση

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 17:01, 04-11-09:

Παράθεση

christina141 (Χριστινα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 263 μηνύματα.

H christina141 έγραψε: στις 19:11, 04-11-09:

με απιστευτα πολλα πολλα πολλα μανιτάρια τα αλλα δεν με απασχολουν
Παράθεση

mechanicarts (Λάζαρος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψάχνω . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O mechanicarts τσιμπα το παπαρι έγραψε: στις 21:34, 07-11-09:

Μ αρέσουν τα εξής υλικά:
Τυρί
Τυρί 2
Τυρί 3
Τυρί 4
Τυρί 5
Έξτρα τυρί από πάνω
Μανιτάρια
Καλαμπόκι
Κρέμα Γάλακτος.

Ε εντάξει αυτά τα λίγα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Νόστιμη πίτσα με βάση έκπληξη - Από Isiliel
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 27-05-12 στις 18:34.
    • Ατομική πίτσα - Από Boom
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-03-11 στις 01:04.
    • Πικάντικη πίτσα - Από Noisette
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-03-10 στις 19:17.
    • Ζύμη για πίτσα - Από commie
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαγειρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-04-08 στις 10:23.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα