Virtual φίλοι-virtual δώρα

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Χαιρετώ σας και δεν φιλώ σας γιατί κυκλοφορεί και η νέα γρίπη .
Λίγο πριν φύγω (θέλω να φύγω , να φύγω σαν τα κορίτσια που με αγάπησαν για λίγο) ,
προσπαθούσα να σκεφτώ ένα χριστουγεννιάτικο τόπικ πίνοντας μια κάιζερ ,
αν και δεν μου αρέσουνε τα χριστούγεννα και ο φαντ λέει ότι η κάιζερ είναι χάλια μπύρα .

Οπότε , πάρτε την θέση του άΐ-βασίλη (για τον νώα δεν θα είναι δύσκολο - υποχθόνιο γέλιο) και χαρίστε απλόχερα ένα δώρο σε κάθε στοκομέλος που αγαπάτε να μισείτε ή έστω δεν μισείτε και τόσο πολύ . Μπορείτε να ξοδευθείτε όσο θέλετε λαμβάνοντας υπόψη ότι όλα αυτά είναι μια ασφαλής υπόθεση , απλά να θυμάστε ότι στο ΔέκατοΤρίτο Πανελλήνιο Μύτηινγκ Στεκιτών , όταν ο τζέι τζέι ροτ [που έπαιρνε αβέρτα θετικές ψήφους στο τόπικ του κεράσματος με την μνημειώδη δήλωση <<εγώ δεν κερνάω από υποχρέωση αλλά επειδή γουστάρω τα φιλαράκια μου>>] μέτρησε ακριβώς 1 ευρώ και 45 λεπτά για τον δικό του ελληνικό καφέ , έγινε ρόμπα ξεκούμπωτη τόσο που ούτε η βάνα μπάρμπα σε φωτογράφιση δεν θα φορούσε .

Από ευγένεια και μόνο προς τον εαυτό μου , ας ξεκινήσω ( η λίστα είναι ενδεικτική , θα επιστρέψω) :

Αντωνάκης : Δωρεάν εισητήρια για δύο (2) άτομα στην Ντίζνευλαντ . Το μέλος που κρύβει ένα παιδί μέσα του , επίσης κρύβει την έμφυτη ανάγκη να φερθεί στοργικά στην σύντροφο του . Φημολογείται ότι σταμάτησε να γράφει στο στέκι γιατί τα έφτιαξε με την Μπρίτνευ Σπίαρς . Θα την μυήσει στο αρχαιοελληνικό μέτρο και στην παγανιστική φιλοσοφία . Αλλά θα ξαναβρεί και την χαμένη του ανεμελιά μαζί της όταν θα τους συλλάβουνε στο τρενάκι του τρόμου να κάνουνε πράγματα που δεν μπορούνε να περιγράψουνε ούτε οι νεκροκεφαλές . Όπως λέει και ο αντωνάκης : oοps i did it again

Ντάρκουλας Κρόνος : Τα άπαντα της δισκογραφίας του κερτ κομπέιν με υποχρεωτική συνεχόμενη ακρόαση τρεις φορές . Στο τέλος , θα αφήσει την μηχανή για ένα ΤΤ , θα κόψει τα μαλλιά σε καρφάκια , θα ντύνεται με ροζ πουκάμισα , θα πίνει φρέντο εσπρέσσο και όταν οι άλλοι θα κάνουνε σκοτεινές σκέψεις (αυτός πλέον δεν θα κάνει ποτέ) θα αναφωνεί : καλά την παλεύεις ; δεν θα σε πάρω μαζί μου venue στο λέω

ΝτόκτορΠερίεργηΑγάπη : Θέση μόνιμου συνεργάτη στο CERN . Με λίγο γοητευτικό γκρίζο στα μαλλιά και μια πίπα ξεχασμένη στην άκρη των χειλιών του , θα πηγαίνει μπρος πισω και ξανά μπρος σε μία κουνιστή πολυθρόνα σε ένα λιτό αλλά μοντέρνο δωμάτιο βυθισμένο πολλά μέτρα κάτω από τα γαλλοελβετικά σύνορα . Μια γάτα θα νιαουρίζει στην γωνιά και καθώς ο δόκτωρ θα απλώνει το χέρι του να την χαιδέψει ηδονικά στην αγκαλιά του (την γάτα) , θα μονολογεί ανάμεσα σε δαχτυλίδια καπνού : δεν υπάρχει νέο υποσωματίδιο , καλή μου , μόνο η αγάπη ήτανε η πρώτη ύλη , μόνο αυτή .

Γκαντέμης : Διαστημικό τηλεσκόπιο από αυτά που το μόνο που δεν θέλεις να παρατηρήσεις είναι η τιμή του . Στην ξύλινη σοφίτα του θα έχει πιάσει την πιο περίοπτη θέση και ο γκαντέμης θα το αφήνει μόνο για να φέρει το πανάκι σουίφερ να το ξεσκονίσει . Όλο το σόι θα πιστεύει ακράδαντα ότι το παιδί που πάντα τους έκανε περήφανους , θες στον μαθητικό διαγωνισμό ποίησης , θες στα μεταπτυχιακά , θες δεν θες , τώρα ασχολείται με την ανακάλυψη νέου πλανήτη . Λίγο καιρό αργότερα , όλες οι γειτόνισσες στην απέναντι πολυκατοικία θα αγοράσουν σκούρες κουρτίνες . Η υπόθεση θα ερευνηθεί και τώρα με το πασόκ λογικά θα χυθεί άπλετο φως .

Μούνλάιτ : https://www.mccullagh.org/db9/1ds-5/ferrari-enzo-2.jpg
Έξτρα δώρα : μια μπλούζα με ζωγραφισμένη πάνω μια ζώνη ασφαλείας , και δύο λαμπάδες με σχετικά τάματα στην παναγιά την ΦόρμουλαΈναούσα . Δεν θεωρώ ηθικά σωστό το δώρο , το ομολογώ , αλλά αν της έπαιρνα κανένα ταγιεράκι ή σετ πετσέτες , θα μου έπαιρνε για δώρο την (κατά τα άλλα ωραία) θέα της πλάτης της

Vkey : Θέση Διευθυντού σε σχολείο με πρωταθλητές ολυμπιακών αγώνων που θέλουνε να μάθουνε και αρχαία , θρησκευτικά , και ποίηση ώστε να έχουνε και κανένα προσόν για την αγορά εργασίας . Την ώρα της γυμναστικής , καθώς οι παίδαροι θα κάνουνε σκοινάκι και πουσ απς , ένα ζευγάρι μάτια θα τους παρακολουθεί προς έκπληξη όλου του υπόλοιπου σεβάσμιου καθηγητικού προσωπικού . Αλλά αυτό είχε στο μυαλό της όταν δεχότανε το δώρο .

Ιντρίλ : Πρόταση να συμμετάσχει στον Άρχοντα των Δαχτυλιδιών νούμερο 4 και να κρατήσει έπειτα την στολή της γυρίζοντας στην ψωροκώσταινα . Θα πάρει τον ρόλο τραγουδώντας το <<μου φαγες όλα τα δαχτυλίδια>> .

Όττο : Αρνείται για δώρο υλικά αγαθά , πονηρές υπηρεσίες και άλλα ανούσια . Για δώρο ζήτησε ο ίδιος μια μονομαχία με τον Νίκο Κούρκουλο με έπαθλο όποιος νικήσει να πρωταγωνιστήσει στο ριμέικ του όχι άλλο κάρβουνο .

Ισιλιέλ : Ζήτησε για δώρο να νικήσει στην μονομαχία ο Όττο και όχι ο κούρκουλος . Τελικά τζάμπα ευχή ήτανε γιατί ούτως ή άλλως θα νικούσε . Γι αυτό της δίνουμε για δώρο και τον νίκο κουρκούλη .

Καλυψώ : Η νέα ταινία ενός κάποιου Γούντι Άλεν θα έχει τίτλο : <<Βίκυ Καλυψώ , Παρίσι>> . Πέρα από τον πολυπόθητο ρόλο , ως δώρο του τόπικ αυτού είναι και ένας καφές στον πύργο του Άΐφελ , αλλά χωρίς κουλουράκι γιατί θα ξεφύγουμε από το μπάτζετ μας .

Ράσκαλ : Έδρα στο καλών τεχνών . Γυρίστηκε αργότερα και σε σίριαλ στον αντέννα με πρωταγωνιστές τον ίδιο και την λαβ έιντζελ . Αυτή είναι μια κακομαθημένη αλλά ευαίσθητη σερβιτόρα και αυτός ένας καθηγητής πανεπιστημίου που νοιάζεται μόνο για το σύγγραμά του <<το μεταυπερρεαλιστικό σύστημα στο βυζάντιο>> . Στο τέλος του σίριαλ αντέλαξαν αιώνιους όρκους ότι έχουνε ελεύθερη σχέση .

Λάβ Έντζελ : Τολμηρή σκηνή στο παραπάνω σίριαλ , όπου εμφανίζεται φορώντας μόνο μια μακέτα . Το σενάριο έλεγε ζακέτα , αλλά ο ράσκαλ επέμενε να είναι μια καλλιτεχνική μακέτα , έργο του ιδίου .

Ηρώ : Μια επίσκεψη του άγιου βασίλη ενώ αυτή όμως είναι ακόμα ξύπνια . Από μικρή πνεύμα αντιλογίας και αμφισβήτησης αλλά παρ΄όλα αυτά βαθύτατα ρομαντική , στο θέμα ενός καλού άγιου με άσπρα μουστάκια που αγαπάει όλον τον κόσμο , ήτανε διχασμένη . Τελικά είδε τον νώα σε ένα μύτηινγκ και ησύχασε

Νώευς : Μια ζωντανή συνομιλία με την ηρώ . Χρειάστηκε ολόκληρη σκευωρία , αλλά τελικά το πετύχαμε .

Μάρα Κουταμάρα : Μας ζήτησε να παραστεί σε λάιβ των arcade fire συνοδεία του γιάννη αΐβάζη . Στάθηκε αδύνατο να κατανοήσει ότι στην ζωή αυτή δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα : και ποιότητα και αμαρτία . Τελικά το δώρο θα είναι μια συναυλία του Παπακωνσταντίνου παρέα με τον Σάκη Μπουλά . Χρόνια πολλά στους κουρσάρους που σαλτάρισαν .

Εδάδ : Ένα διήμερο στο περίφημο ξενοδοχείο από πάγο , στο οποίο επιτέλους η καρδιά της θα νιώσει τόσο οικεία . Επισυνάπτονται τα σχετικά : βόλτες με ταράνδους , σφηνάκια με περίεργα χρώματα , πάγος στα μούτρα όποιου την σχολιάσει όταν θα τρώει τούμπες και ρομαντικά δείπνα με κοψίδια .

Κορπς : Ένα μονοήμερο στο ίδιο πακέτο διακοπών . Την δεύτερη μέρα δεν θα αντέξει την εδάδ και θα φύγει . Αφού της αδειάσει όλη την βαλίτσα από γουστόζικα φορεματάκια .

Μελιώ : Πρόταση για συγγραφή παραμυθιών για ενήλικες . Εξετάζεται το ενδεχόμενο κυκλοφορίας παραπάνω χιλιάδων αντιτύπων γιατί θα το αγοράζουνε μυστικά και παιδάκια ώστε να διαβάζουνε στο σκοτάδι για μειλίχια πάθη δοσμένα συχνά με απρεπείς εκφράσεις που θα έκαναν τον τζίμη πανούση να κοκκινήσει σαν παντζάρι .

Τζέιροτ : Ένα κοντέινερ παραγεμισμένο με άστελ . Για να μην ρίξω το επίπεδο του τόπικ του πρότεινα πολλά άλλα πιο πρέποντα για ένα νέο μηχανικό γεμάτο όρεξη για ζωή , αλλά η απάντηση ήτανε μονότονα ίδια κάθε φορά <<θα το σκεφτώ αν δέχομαι , πίνοντας μια άμστελ>>

Μπόρατ : Θέση διευθύνοντα συμβούλου στον οτε . Επί σειρά ετών , επιτυχημένος τηλεφωνητής , καριέρα που συνδυάστηκε με σπουδές και άφθονο σεξ , τώρα θα πάρει το αίμα του πίσω κάνοντας φάρσες στους ίδιους του τους υπαλλήλους και εκδίδοντας νέο τηλεφωνικό κατάλογο με τα τηλέφωνα μόνο των γλαστρών της τηλεόρασης για να τους κοροΐδεύει όλος ο κόσμος .

Γουάιτντραμ : Την κιθάρα του πρώτου μπασίστα των metallica η οποία χρησιμοποιήθηκε και σαν φονικό όπλο στον τσακωμό του ντράμερ με τον τραγουδιστή όταν διαφώνησαν σε συναυλία πώς θα πρέπει να παίξουνε ένα χιτ από τον πρώτο δίσκο .

Ομπσούρα : Ζήτησε η ίδια να μην κάνουμε το παραπάνω δώρο στην ντραμ γιατί φοβάται ότι αυτή θα το τρώει στο κεφάλι .

Ρεμπ
: Το σύνολο των ποστ του στεκιού για να σχολιάσει - ξανά




άσε κάτω το μελομακάρονο , ήρθε η σειρά σου

π.σ. εννοείται ότι αν υπάρχει άλλο θέμα , δεν έχω πρόβλημα να σβηστεί (το παρόμοιο θέμα)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
ΝτόκτορΠερίεργηΑγάπη : Θέση μόνιμου συνεργάτη στο CERN . Με λίγο γοητευτικό γκρίζο στα μαλλιά και μια πίπα ξεχασμένη στην άκρη των χειλιών του , θα πηγαίνει μπρος πισω και ξανά μπρος σε μία κουνιστή πολυθρόνα σε ένα λιτό αλλά μοντέρνο δωμάτιο βυθισμένο πολλά μέτρα κάτω από τα γαλλοελβετικά σύνορα . Μια γάτα θα νιαουρίζει στην γωνιά και καθώς ο δόκτωρ θα απλώνει το χέρι του να την χαιδέψει ηδονικά στην αγκαλιά του (την γάτα) , θα μονολογεί ανάμεσα σε δαχτυλίδια καπνού : δεν υπάρχει νέο υποσωματίδιο , καλή μου , μόνο η αγάπη ήτανε η πρώτη ύλη , μόνο αυτή .

Μήπως με μπερδεύεις με τον "συνεργάτη" μου και φημισμένο κακοποιό του στεκίου νανοβιοκατιτέτοιο Great Chaos ; 'Επειτα, πολύ γέρο με παρουσίασες και πολύ επιστημονικό, εγώ είμαι τρυφερούδι ανέμελο και ανυποψίαστο, δεν ξέρω τίποτα για το φόνο. Την τελευταία φράση την υπογράφω με χίλιες υπογραφές πάντωςςςς. :inlove: Για τα μαλλιά μου που ξέρεις ; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ασχολούμαι πολύ με τρίχες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ΝτόκτορΠερίεργηΑγάπη : Θέση μόνιμου συνεργάτη στο CERN . Με λίγο γοητευτικό γκρίζο στα μαλλιά και μια πίπα ξεχασμένη στην άκρη των χειλιών του , θα πηγαίνει μπρος πισω και ξανά μπρος σε μία κουνιστή πολυθρόνα σε ένα λιτό αλλά μοντέρνο δωμάτιο βυθισμένο πολλά μέτρα κάτω από τα γαλλοελβετικά σύνορα . Μια γάτα θα νιαουρίζει στην γωνιά και καθώς ο δόκτωρ θα απλώνει το χέρι του να την χαιδέψει ηδονικά στην αγκαλιά του (την γάτα) , θα μονολογεί ανάμεσα σε δαχτυλίδια καπνού : δεν υπάρχει νέο υποσωματίδιο , καλή μου , μόνο η αγάπη ήτανε η πρώτη ύλη , μόνο αυτή .

Γκαντέμης : Διαστημικό τηλεσκόπιο από αυτά που το μόνο που δεν θέλεις να παρατηρήσεις είναι η τιμή του . Στην ξύλινη σοφίτα του θα έχει πιάσει την πιο περίοπτη θέση και ο γκαντέμης θα το αφήνει μόνο για να φέρει το πανάκι σουίφερ να το ξεσκονίσει . Όλο το σόι θα πιστεύει ακράδαντα ότι το παιδί που πάντα τους έκανε περήφανους , θες στον μαθητικό διαγωνισμό ποίησης , θες στα μεταπτυχιακά , θες δεν θες , τώρα ασχολείται με την ανακάλυψη νέου πλανήτη . Λίγο καιρό αργότερα , όλες οι γειτόνισσες στην απέναντι πολυκατοικία θα αγοράσουν σκούρες κουρτίνες . Η υπόθεση θα ερευνηθεί και τώρα με το πασόκ λογικά θα χυθεί άπλετο φως .

ζηλευω!.......αυτα τα δυο τα θελω και εγω...
μαζι με ενα ταξιδι σε τροχια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
γιατι να μην εισαι ο αγ. βασιλης να μου την φερεις αυτη τη κοκκινη θεά!!!!!:inlove:
αλλα η σκεψη παντα μετραει στα δωρα οποτε τσακου ενα φιλακι για την τοσο ωραια σκεψη που εκανες:huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εγω δεν εχει δωρο?:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
τσου!:devil::P

ξανθο γεννηθηκα, ξανθο θε να ποθανω!!:redface:
Οι περαιτερω κι ενδιαμεσες(!)....... αποπειρες.... ητο απλως αποπειρες!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ισιλιέλ : [...] Γι αυτό της δίνουμε για δώρο και τον νίκο κουρκούλη .

Δεν τον θέλω, θα φάω μόνο τις πατάτες, ευχαριστώ. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
γαιδουρια ολοι μας! μονο ο σιδ μοιρασε δωρα?!
τσιφουτηδες ολοι μας!
σειρα μου! :D


mindcircus: μια δωροεπιταγη για τα νικολας αξιας 100 ε για μαυρη βαφη μαλλιων και ενα ζευγαρι μποτες χωρις τακουνια γιατι ειναι ηδη πανυψηλη και νιωθουμε μειονεκτικα:mad:

γιωργος: δωρο οι εργασιες του επομενου εξαμηνου απο εμενα. αν περασεις κανα μαθημα κανε μου τρυπα και στην αλλη μυτη. :P

sid: μια μονωτικη ταινια να τη χρησιμοποιει οποτε τον πιανουν κρισεις φλυαριας και ενα ταξιδι στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα. ή τη σκαρλετ. οτι προτιμας. αν προτιμας σκαρλετ παντως θα σου φορτωθω και γω:inlove:

rascal: μια δωροεπιταγη των 200e για τα virgin stores καθως και ενα εισητηριο για τη τελευταια συναυλια του kanye west.

exposed bone: 20.000 επιπλεον μελη στο e-steki καθως και το σιντ να συνεχισει να τρολαρει και να το κανει extra διασκεδαστικο :P

kalypso: την ευκαιρια να γινει εθελοντρια ψυχολογος.

dark_kronos: επιτυχια στις πανελλαδικες και παψη της γκρινιας:P

michelle: μια τρυπα στην ωραιοτατη και ολοκαινουρια μυτουλα της :D και επισης επιτυχια στο steki (που την εχει ηδη βασικα αφου εχει μελος εμενα:pfff:)

valder: μια μελαχρινη θεογκομενα με μυαλο και πλουσιο μπουστο που να του κανει ολα τα χατηρια και εκεινος να τη ριχνει με τις ατακες του!

isiliel: πρωταγονιστικο ρολο στη καινουριο σαπουνοπερα του φωσκολου-ζει ακομα αυτος?:hmm:

Great Chaos: περισσοτερες ευχαριστες στιγμες με την κορη του και πολυυυυ δουλεια.

borat: το εργοστασιο της heineken και τη sasha grey:P

Ηρω: ενα ταξιδι στην αδουλωτη Μανη με εμενα ξεναγο να τη πριξω και να πλακωθουμε για τις βυζαντινες εκκλησιες :P

Νωευς: αντικαταστατη αι-βασιλη για να ξεκουραστει φετος.

bill: αυτο:


μελιω: παρουσιαστρια σε talk show στο extra3:P

madrugada*: συμμετοχη στο x-factor3:P

αν ξεχασα κανεναν θα επιστρεψω.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν ξεχασα κανεναν θα επιστρεψω

ξεχασες εμενα!:mad:;)
δεν πειραζει θα το πω μονος μου:
τη Himela!:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
πολλους ξεχασα βασικα..:hmm:

δωρα και καλουδια by vik-vik No2:

mpourou: το χρυσο σε πρωταθλημα ξιφομαχιας!

pitg21: πτυχιο!

Vkey: μεταθεση για Βολο :P

neraida: ενα στυλατο φορεμα gucci.

fantasmenos: ξυριστικη μηχανη :P

δεσμωτης: ημερολογιο για να γραφει τα απομνημονευματα του!

αγγελος: τη himela αφου τη θες τοσο πολυ:P

himela: ενα κουκλι τεκνο :P

μαρω: μια polaroid

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
isiliel: πρωταγονιστικο ρολο στη καινουριο σαπουνοπερα του φωσκολου-ζει ακομα αυτος?:hmm:
Άμα θέλει ο Φώσκολος ένα ρολάκι σε δική μου σειρά, ευχαρίστως να του δώσω, αλλά σε δική του εγώ δεν παίζω, jamais των ζαμών! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Τα δώρα σας θα τα βρείτε εδώ: https://www.flickr.com/photos/isiliel/4223446560/

Ήταν πολλά και δεν χωρούσαν από την καμινάδα του e-steki. Αναγκάστηκα να τ' αφήσω απ' έξω :redface:

(πατήστε πάνω στην εικόνα για να βρείτε το δικό σας δώρο)

Όσοι δε βρείτε το δώρο σας, ή απλά σας ξέχασα :redface: ή δεν σας ξέρω αρκετά καλά και δεν ήξερα τι να σας πάρω :redface:.

Άντε και του χρόνου! :santa:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Isi!!!:redface:

Σου εύχομαι η χρονιά να είναι γεμάτη από όνειρα που πραγματοποιούνται, κι αυτή και όλες οι επόμενες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
αδελφουλα μου νομιζω οτι πετυχες και συ διανα:kissing:
παλια ειχα γεματο το ταβανι αστερια και φεγγαρι και με συντροφευαν στα ονειρα μου. απο παντα μου αρεσαν τα παραθυρα προς τον ουρανο και σου ευχομαι η ψυχουλα σου παντα να ειναι τοσο ελευθερη οσο τα αστερια:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
παλια ειχα γεματο το ταβανι αστερια και φεγγαρι

Κι εγώ! Ήταν μάλιστα τοποθετημένα σύμφωνα με τους αστερισμούς που γνώριζα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
isi: Με έκανες χαλί να με πατήσεις :redface:
Θενξ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
mindcircus: μια δωροεπιταγη για τα νικολας αξιας 100 ε για μαυρη βαφη μαλλιων και ενα ζευγαρι μποτες χωρις τακουνια γιατι ειναι ηδη πανυψηλη και νιωθουμε μειονεκτικα:mad:

Σε ευχαριστω!! (γινεται την επιταγη να τη χρησιμοποησω για τις ανταυγειες μου τωρα που χει διπλη ταριφα στα κομμωτηρια?:worry:)
Τη μποτουλα τη δεχομαι (ναναι καουμποικη παρακαλω):P

:kissing:

υσ. θελω κι εγω να σας κανω δωρα αλλα εχω 39 πυρετο και αδυνατω να βγω εξω...:/:

(cest pas possible oh lala merde!!!:redface::mad:)

Τα χρωστω ομως με υποσχεση!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top