Virtual φίλοι-virtual δώρα

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μήπως νιώθετε την ανάγκη να κάνετε μερικά virtual δώρα στους virtual φίλους σας? :) Κάνω εγώ την αρχή... συνεχίζετε εσείς…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Για την Γυδι μου...σοκολατακια.:)
[FONT=&quot]

[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • sokolatakia gia thn gydi.jpg
    sokolatakia gia thn gydi.jpg
    11.3 KB · Εμφανίσεις: 369
Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Δωράκια, δωράκια.. :D
Άντε σας έβαλα και με αλφαβητική σειρά, μη μου χαθείτε :)
  • Αδέσποτο: Ένα diesel τζινάκι
  • Άρχοντας: Χρειάζεται κάτι; :P
  • Breather: Και σε σένα aDSL, το χρειάζεσαι..
  • Βίκυ: Μία ολοκαίρνουρια βαλίτσα για τα ταξίδια της σε Βόλο-Κόρινθο-Αθήνα καθώς και ένα DVD με όλες τις σκηνές της ελληνικής τηλεόρασης που περιέχουν τη φράση "Εγώ πότε θα γίνω μάνα;" :P
  • Bunny: Πολλά πολλά καρότα..!! Α, και ένα ρολόι τοίχου με λαγουδάκια..!! :D
  • Γιδάκι: Ένα τεράααστιο μάλλινο σκυλάκι, για πολλές αγκαλίιιιτσες και γούτσου-γούτσου καταστάσεις..!! :D
  • Γιώργος (εγώ ντε :P): aDSL
  • Dentonlene: Μία κολυμπύθρα να τον βαφτήσουμε..!! :P Νταξ, τα βιβλία "Την κυρία ή την τίγρη" και "Ο Cantor, το μηδέν και το άπειρο" (έχω ακούσει από τον μαθηματικό μου στο Λύκειο ότι αξίζουν)
  • faithplus: Το απολυτήριο.. ;)
  • Founes: Τι άλλο από ένα εισητήριο διαρκείας για το Καραϊσκάκι; :clapup: :clapup:
  • Hunter: Ticket για ταξίδι σε Ευρωπαϊκή ή Λατινοαμερικάνικη χώρα
  • ifrit: Κάνα pcgame τύπου unreal
  • io-io: Μία trendy ομπρέλα για τις βροχές της Αγγλίας
  • Isiliel: Βιβλία του Tolkin με ιστορίες για την Isiliel - The moon's Daughter
  • Κατερίνα: Για σένα ένα ζεστό μάλλινο πουλόβερ..!!
  • ΚουΕ: Ένα ολοκαίνουριο άρωμα για να μεθύσεις το σύζυγο!! ;)
  • Κρόνος: Μία ολοκαίνουρια ξυριστική μηχανή και τη Harley-Davidson
  • lilith: Παντόφλες με σκυλάκια :D
  • Maggie: Μία κουκλίτσα της Maggie Simpson
  • Neverland_fairy: Εφόσον έχεις ήδη καινούριο ραβδάκι και πολύ βενζίνη, θα σου πάρω ένα σετάκι πολύ ωραίων φτερών, να τρελαίνεις μικρούς και μεγάλους..!!
  • Νίκολας: Όσα CD's των Him και των Evanescence του λείπουν ..
  • Νιντζάκι: Ένα άλμπουμ με φωτογραφίες από πολλά πολλά μωράκια :baby:
  • ντουντούκα: Ένα μπλοκάκι να καταγράψει τις μ-ο-ν-α-δ-ι-κ-έ-ς ατάκες της :jumpy:
  • roumana: Μία digital camera για να κρατάς όλες τις στιγμές που περνάς με τα χαριτωμένα παιδάκια σου :)
  • smart: Πολλά λούτρινα αρκουδάκια για το μπάνιο..!! Α, και μία άδεια οδήγησης.. Τι σόι smart θα είναι χωρίς άδεια; :P
  • Τζοβαννάκι: Σέξυ εσώρουχα :P
  • Underwater: Μία αναπαυτική καρέκλα το γραφείο της..!!
  • Zanin-Paty: One-way ticket για Παρίσι


Και η λίστα συμπληρώνεται.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Giorgo, έγινες μέλος στο στέκι αφού εγώ είχα μπει στρατό γι'αυτό και δε σε ξέρω τόσο.Αλλά ήδη σε συμπάθησα και πρέπει να ανταποδώσω αυτό το φοβερό δώρο.
Πάρε ένα wireless router για την ολοκαίνουρια adsl που έκανες δώρο στον εαυτό σου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Giorgo θενξ :P :D
Τσίμπα καινούριο mousepad, huhu! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
roumana: Μία digital camera για να κρατάς όλες τις στιγμές που περνάς με τα χαριτωμένα παιδάκια σου :)
ευχαριστω πολυ.:)
παρε και εσυ ενα βιβλιο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Λοιπόν, για το γίδιον, ένα καλαθάκι με σαπουνάκια, αφρολουτράκι, σφουγγαράκι, και κολόνια ΒΑΝΙΛΙΑ :) (Don't worry, έχει κάρτα αλλαγής :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ααααχ ευχαριστώ πάαααρα πολύ, Ρουμάνα και Αδέσποτό μου!!!!
Εννοείται δε θα αλλάξω τίποτα... :) (οκ, μόνο το περιεχόμενο του δώρου της Ρουμάνας... θα αδειάσει!!! :D)

Δίνω:
Στο adespoto μία χουχουλιάρικη πιτζάμα, να είναι ομορφούλι και ροζούλι, ενώ κουρνιάζει σπίτι της και μας γράφει:

Στη Ρουμάνα μας, για τις ώρες που τα λέει με τα παιδάκια της και τους διηγείται κάτι ή τα βοηθάει με τα μαθήματά τους, ένα πονηρό ζευγάρι παντοφλάκια!!

Στην Underwater μία Hippy θερμοφόρα, να ταιριάζει το προχωρημένο στυλ της, εκεί στα κρύα της Σκωτίας!


Αλλά η Vkey θα πάρει κάτι... πιο πονηρό...! ;)


Στο καλό μου Ifritίδιο πάλι παντοφλάκια, αλλά επειδή τον φαντάζομαι τσαχπίνη, σαν ξωτικό (πως τα λέω!!) και χουχουλιάρη:


Πρέπει να φάω, επανέρχομαι!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Γιδάκι ευχαριστώ πολύ! Και σε σένα ένα πουλοβεράκι επειδή τα δουλεύεις από ότι σε έχω κόψει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Pullover-edc-by-Esprit_198__393502_20.jpg
    Pullover-edc-by-Esprit_198__393502_20.jpg
    5.4 KB · Εμφανίσεις: 162
Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Στην io-io φλιτζάνια τσαγιού για να πίνει στην Αγγλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 13903_med.jpg
    13903_med.jpg
    2 KB · Εμφανίσεις: 345
Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Στην Κατερίνα μια φούστα Custo.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 2186-1.jpg
    2186-1.jpg
    8.7 KB · Εμφανίσεις: 152

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ γιδάκι μου! (είπαμε που θα μου το στείλεις ε; :P)
Θα επανέλθω με δωράκια μόλις συγκεντρώσω το μυαλό μου :redface:

Γιωργάκι...απίστευτο το δώρο σου! Ακόμα γελάω σαν χαζή! Το δεχομαι ευχαρίστως :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ τέλειο, ευχαριστώ!!!!! :)

Στην io-io μας, που όλο για σκι και κρύα ρωτάει, κι είναι και στα κρύα, ζεστές μποτούλες:


Ενώ η μία και μοναδική Κουέ θα λάβει από μένα τα αξεσουάρ για να λάβει από τον άντρα της ένα τέεεελειο μασάζ!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Φλιτζανια τσαγιου και μποτες, yay! :jumpy:
Θενξ κοριτσακια!!!
Εγω προς το παρον θα δωσω σε ολους μια μεγααααααααλη αγκαλια, και απο αυριο που δεν θα κοιμαμαι ορθια θα "ξοδευτω" και περισσοτερο! :P

(δεν μου εφτανε το αγχος των χριστουγεννων για τα in real life δωρα, τωρα θα μου δημιουργηθει και για τα virtual:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γκλίνγκι γκλίνγκι!!!
Τέλειο!!!
Καλά, θα σκάσουν από τη ζήλεια τους οι άλλες στο μαντρί... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
ΚΕ δεν σε ξεχασα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • The Body Shop Vanilla Spice Collection.jpg
    The Body Shop Vanilla Spice Collection.jpg
    30.9 KB · Εμφανίσεις: 144

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
epote...books for you.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Amazon's Unholy Trinity.jpg
    Amazon's Unholy Trinity.jpg
    63 KB · Εμφανίσεις: 140

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
μόλις τελείωσα με τα δωράκια σε αληθινούς φίλους...
σε σας φάτσες πολλές αγκαλίτσες κ όσο σκέφτομαι θα σας λέω τι θα σας φέρει η αϊ-travellina!!!

γιδι: ενα βιβλίο με συνταγές αράβικες;)
αδεσποτο: λούτρινα παντοφλάκιαααα!!!
dooo: free ticket σε παδιοφωνικό σταθμό, να βγάλεις εκπομπούλα να σε ακούμε να λες αυτά τα υπέροχα πράγματα που κατεβαίνουν στο υπέροχο κεφάλι σου!!!! μήπως τελικά αυτό είναι δώρο για εμας;;;:whistle:
α ναι! κ μια polaroid να έχουμε επι τόπου φωτογραφίες αυρίο κ σε κάθε συνάντηση!! (όλο το συμφέρον μου κοιτάω)!:redface:
demelene: μια ζυγαριά ηλεκτρονική:P
roumana: βιβλίααααα! αν θες κ πρωτότυπα παραμυθάκια για τα παιζάκια!
torry:ζιπουνάκι με αρκουδάκια για το νεογέννητο κουκλί σου!
ninjaki: ενα βιβλίο με αυτοκόλλητες μωρουδίστικες φατσούλες
valder: μια κούκλα με πλούσια μπαλκόνια, ναγναντεύεις από εκεί το πέλαγος!!!:redface: ;)
μοναχός: την ανάλυση των ονείρων του freud (αν δεν το έχεις ήδη)!
κλέφτρα: βαλίτσα για να κάνουμε αρχή σχεδίων για ταξιδάκια.
γιωργάκη: με δυσκολεύεις ρε φάτσα!!! ενα μαγνητοφωνάκι να τραβήξεις τις καλύτερες ατάκες που θα ειπωθούν αύριο στην συνάντηση!!!:D
ελενάκι (crazy-helen) ένα βιβλίο για τις βαρετές ώρες στο γραφείο!
giostau: ένα μαγικό τηλεκοντρόλ για να πηγαίνεις την ώρα πιο γρήγορα όσο βρίσκεσαι στο γραφείο:P
μαγκυ: αρκουδάκια λούτρινα
smart: πυτζαμούλες!
κουεδίνι last but not least εκτός από μια μεγάλη αγκαλιά, ένα θεόρατο μπολ σοκολατάκια σπιτικά με σπιτικό κονιακ κ σεξυ εσωρουχα για φλογερές νυχτες:jumpy:

μόλις σκεφτώ κ τους υπόλοιπους επανέρχομαι. δεν έχω ξεχάσει κανέναν απλά κολλάει αυτό το ρημάδι το μυαλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Να 'μαι πάλι!!
Στην Travel lover μας, μία στολή για χορό της κοιλιάς, γιατί ήδη έχει επαφή με την ανατολική κουλτούρα, της αρέσουν και τα ταξίδια... ε, αν πάει σε ένα κλαμπ, να μην έχει κάτι να βάλει;; ;)


Στον Giorgos μας, που είναι και φοιτητής Πολυτεχνείου, και που τώρα ξεκινάει τη φοιτητική του ζωή, ένα ωραίο σακίδιο, γιατί του λέω: επιβάλλεται να κάνεις ταξίδια, erasmus, interrail... κι όλα αυτά τα φοιτητικά!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top