Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Από τα Χρόνια πολλά της κορούλας της dooo(γνωστή και ως Πίκυ), που έχει λογοδοθεί στον γιοκαρίνο της ΚουΕ :P
Χρόνια πολλά και στη γυναίκα του Ωρίωνα! :clapup:

Να ζήσουν να ευτυχίσουν :P
δε ξέρω αν το έχεις καταλάβει, αλλά ζούμε πια στον 21ο αιώνα και τις συζύγους τις φωνάζουν με το όνομά τους, και όχι πια "γυναίκα":P:D
ο Ωρίωνας πάντως είναι τζέντλεμαν και δε θα το κάνει ποτές :pfff:

fielda, το Πίκυ προέκυψε από τα παιχνιδάκια που της κάναμε..πίκιπίκιπίκι στη κοιλίτσα , και τέτοια :)
Καλά... Εγώ σου λέω ότι η Πίκυ θα γουστάρει τον Ωρίωνα να της φωνάζει: "Γυναίκαααααα, παντόφλες!!" :P
με μένα μάνα, απο-και-κλείεται.
πάντως όλα είναι θέμα εκπαίδευσης....

αν αντί για "Γυναίκαααααααααα παντόοοοφλες" φωνάζει "Γυναικάρα μουυυυυυυυ θεάαααααα μουυυυυυ μπορείς να μου φέρεις τα παντοφλάκια μου? :redface:" να δεις πως θα του τα πηγαίνει :P
ούτε και τότε :D

αν το αλλάξει σε Μαρινούλα μου, αγάπη μου, μωρό μου ατελείωτο, θέλω να σε βάλω κάτω να σου αλλάξω τα φώτα, αλλά δε μπορώ χωρίς τις παντόφλες μου"...ΙΙΙΙΙΣΩΣ και να τα φέρει:P
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Lol έλιωσα :D :D. Οι ατάκες του ρεμπεσκέ μέτρησαν άσχημα όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Από το θέμα "Voyuerism vs Exhibitionism"

Kοίτα κατάσταση...


Λεπόν, δεν έχω πάρει *ηθελημένα* μάτι. Μα, χωρίς να το προκαλώ, έχω παρει πολλές φορές αυτί :worry: και είναι αίσχοζ! :mad:

Δε βαριέσαι. Αργά είναι, τσιγάρα τέλος, ποτό τέλος (χικ). Τη πρώτη φορά που έγινε, είχα κατατρομάξει. Όχι γιατί δεν ήξερα τι είναι το σεχς, είχα δει πως είναι τα όργανα σε μια εγκυκλοπαίδεια :redface: μα εδώ γινόταν ανάσταση. Σκέφτηκα ότι κάτι κακό πρέπει να γίνεται... :worry: Που να ξερα ο αθώος, πως ήταν μια φυσιολογικότατη επαφή, με μπόλικο ξύλο (και από τους δύο :P)

Την επόμενη φορά ήμουν πιο υποψιασμένος επειδή είχα κάνει ήδη σεχς (νομίζω δλδ. ήμουν λίγο τύφλα τότε.)
Ο γείτονάς μου, είχε το χούι να αφήνει ανοιχτές μπαλκονόπορτες, χώρια το άλλο του χούι να κάνει σεχς κάθε μα κάθε βράδυ :confused: πρέπει να ήταν επιδειξιομανής!:worry: Τέλος πάντων, ήταν αργάμιση, εγώ κάπνιζα αρειμανίως προσπαθώντας να καταλάβω μαθηματικούρες, και αρχίζει από δίπλα μια συμφωνική βογγητών :hmm:Εκείνη τη στιγμή εκνευρίστηκα που κάτι μου απέσπασε τη συγκέντρωση, και έβαλα μουσική (κάτι ήρεμο έτσι να ξελαμπικάρουμε, το chopped in half). Πρέπει να τους ξενέρωσα γιατί μετά δεν ακουγόταν τίποτα... (Περίεργοι άνθρωποι και αυτοί... Μα είναι δυνατόν να ξενερώσεις ακούγοντας Obituary???? :mad:)

Πέρασε λίγος καιρός, έμαθα να μην αντιδρώ σαν σπασαρχίδας όταν ο κόσμος θέλει να κάνει σεχς, και έπεσα σε άλλον αφασία γείτονα (αν και οι κακές γλώσσες λένε ότι αυτός έπεσε σε αφασία γείτονα :mad:). Θυμάμαι ήταν χημικός και η κοπέλα του φιλόλογος, τυπικό ζευγάρι θετικού+αρνητικής τέλος πάντων :P Δεν τους κατηγορώ που άφηναν μπαλκονόπορτες ανοιχτές πάντως, εκείνο το καλοκαίρι είχαμε βγάλει τη μπέμπελη από τη ζέστη. :look:

Ήταν θυμάμαι ψηλά το φεγγάρι του Αυγούστου, τα τριζόνια τραγουδούσαν το μονότονο σκοπό τους στις φυλλωσιές, οι επίτροποι μας κατηγορούσαν ότι καθυστερούμε με την ολυμπιάδα, και εγώ αργάμιση κάπνιζα αρειμανίως προσπαθώντας να καταλάβω μαθηματικούρες. Λοιπόν, ενώ γυρισαν από έξοδο και ήταν μέσα στα μέλια (αγάαααααπη μου εσύ! *ματσμουτς* θησαυρέεεεε μου! *μουτσματς*) έπεσε μια μικρή ησυχία απότομα :worry:


Κι ξαφνικά λες και μεταμορφώθηκαν. Τον άκουγα να ψελλίζει "Σου #@#$#@ τη #$@#$@, $%$%& μου" και εκείνη λάγνα να του απαντά "$#%#$% μου εσύ, #$#$ με σα $%#$%#$". Έμεινα στο τόπο! Συμφωνω ρε παιδί μου, να μιλάς την ώρα του σεχς, και πως δεν έχει σημασία καμμία βρισιά -εκτός από το "μικροτθούτθουνος"- ίσα ίσα φτιάχνει και ατμόσφαιρα (:confused:). Μα εδώ είχαν ζευγαρωθεί ο δαίμων και ο φειδίας, όσο χειρότερα έβριζε ο ένας τόσο φτιαχνόταν ο άλλος! Δεν μπόρεσα να συγκρατηθώ και, πάνω στη κορύφωση της αλληλοκατηγορίας, άρχισα να γελάω. :redface: Μάλλον δεν γέλαγα, λύθηκα. Ήταν τόσο αστεία παρανοϊκή η σκηνή (και δύσκολες οι μαθηματικούρες :mad:) που άφησα όλη την αρνητική ενέργεια να βγεί ως λυτρωτικό γέλιο, έδρασα ας πούμε ως καταλύτης.
Και, όπως ήταν αναμενόμενο, τους ξενέρωσα :( Πάλι. Και το έφερα βαρέως :(
Μα δε φταίω εγώ που είχαν ορθάνοιχτες μπαλκονόπορτες τις ώρες που τελώ ύπο πίεση... 'Ετσι δεν είναι? :(


Αυτες είναι και οι ωτακουστικές εμπειρίες μου. Οπτικές, να πάρω μάτι κάποιους να κάνουν σεχς, δεν είχα μέχρι πολύ πρόσφατα, και αυτή την εμπειρία προτιμώ να την αφήσω εκεί που είναι, όχι γιατί είμαι σεμνότυφος και σπαστικός (που είμαι) μα γιατί τους είχα για στρέητ και τους δύο :P και ήταν λίγο σοκ να δω πως απλώνουν τη μαρμελάδα και στις δύο πλευρές της φρυγανιάς. :P Τελος πάντων. Πάω να ανοίξω τη μπαλκονόπορτα γιατί έσκασα. Καληνύχτα.

ΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑΧΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Από το Εεε, πες μια ΚΑΚΗ κουβέντα ντε! με αρκετά off topics :P
Η kalypso για τον Rempeskes
Κάνει πως δε θυμάται πώς είναι να είσαι 16
Ο τρόπος με τον οποίο το είπε σε κάνει να νομίζεις ότι είναι 35 :P
είμαι σχεδόν 32 = δυο 16χρονων μυαλο
Με απλά μαθηματικά: είσαι 28= 2 επί 14χρονών μυαλό
:worry:
29 είμαι...δυο 14χρονα και ένα βρέφος :redface:
ή τρία οχτάχρονα και ένα νήπιο:hmm:
Όλο κολακείες είστε σήμερα... :redface:
Εγώ το κόβω 14 δίχρονα :P
29 είπαμε...

+ένα βρέφος μέσα στο μπούσουλα να τρέχει ξοπίσω :P
@ Οι από πάνω

Μετέτρεψαν σε κουβεντούλα το θαυμάσιο αυτό θέμα

Εδώ λέμε κακίες!!! ουγκ :P
Καλά ρε δύσκολε άνθρωπε... τι φωνάζεις

Κακία: Τρία επτάχρονα...
21 βρέφη dude 21 βρέφη, με αδικείς... Ακούς εκεί 3 επτάχρονα;!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και από το Χρόνια Πολλά σε όλους! και ευχές για τον Πρεβεζάνο vendetta:
Χρόνια Πολλά! Να ζήσει η Πρέβεζα!

Απαντά η επίσης Πρεβεζάνα Ηρώ
Μωρέ η Πρέβεζα να ζήσει, αλλά αυτή δεν είναι η Πρέβεζα:P
:oops:

Στο google να τα πεις. Τελικά το μάτι μου πέφτει πάντα στο λάθος...:D
Τόσες φωτογραφίες είχε, αυτή μου άρεσε εμένα...:confused:
Είναι μάλλον επειδή όλες οι υπόλοιπες ήταν της Πρέβεζας :P
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Απο το "Φαντάζεστε έναν κόσμο..."
Να ξυπνήσω και να χαμογελάνε όλα γύρω μου.
Να ανοίξω το παράθυρο και να μπει ο ήλιος στο δωμάτιό μου να με λούσει.
Να κατέβω τις σκάλες και να βρω μια γνώριμη αγκαλιά.
Να χαθώ μέσα της και να ταξιδέψω με τις μυρωδιές της.
Να κατέβω στην παραλία και να βυθίζω τις πατούσες μου στην αμμουδιά.
Να νιώσω ένα χέρι να αγγίζει τους ώμους μου.
και κλασικα... ο ρεμπεσκες δεν κρατιεται:

..."Δέκα ευρώ η ξαπλώστρα μανδάμ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ναι, ήταν ακόμα η χρυσή εποχή, πριν αρχίσει τις αλλεπάλληλες κρυάδες...:tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Έπειτα από τα Part I και Part II η Idril ξαναχτυπά με το ακόμα καλύτερο Part III:
Επειδή το βλέπω να αναβιώνει τελευταία το θέμα, κυριες και κύριοι επιτέλους κοντά σας το Vol 3 του ρεσιτάλ καψίματος. Διαβάζετε με δικη σας ευθύνη, εγώ δεν φταίω για τα εγκεφαλικά σας κύτταρα που θα κάνουν χαρακίρι κατά την ανάγνωση του post. (Από τα δικά μου όπως είναι προφανές δεν έχει μείνει και κανένα ζωντανό...)

Στο θέμα μας λοιπόν,

1. Exposed Bone - Michelle -----> excel (κάτω η Microsoft λαίμε ...)
2. Λοριέν - Chaos ------> ΛΑOΣ (το πιο εκρηκτικό ζεύγος του forum, τώρα ανανεωμένο και με τον Καρατζαφέρη κουμπάρο!)
3. Michelle - Crazyhelen -----> Michelen (τα καλύτερα ελαστικά εδώ και 30 χρονια)
4. Καλυψω - Fantasmenos ------> καλυμμένος (πλήρως θα έλεγα...)
5. doo- mania ------> Ντουμάνια (γκούχου, γκούχ, πίνω μπάφους και παίζω προ...και δε μας δίνουν κιόλας...)
6. Kakerlak - μάρα κουταμάρα ------> Καμαρα (μηνας του μέλιτος στη Σαλονίκη οπωσδήποτε...)
7. Borat - Ηρώ ------> Μπορώ! (μπορείς, μπορείς, είπα εγώ ότι δε μπορείς??? Ζητω το άρμεγμα προστάτη!)
8. Buggs -Phoebe ------> Μπάμπη (καμια σχέση με το Μπάμη το Σουγιά παιδιά? Η με το Μπάμπη???)
9. Resident evil - Ρουμάνα ------> Ρε μάνα! (Ρε??? Ρε να πεις τη μάνα σου ανάγωγο! Oh, wait...)
10. μάρα κουταμάρα - Tetragrammaton ------> μάμα τον! (πιπέρι Idril...)
11. Chaos - Γίδι------> Χάδι (awwww, how sweeeet)
12. Corpse bride - μάρα κουταμάρα ------> ΚΟΡΜΑΡΑ! (yeah babe, shake what God gave ya...)

μη βαράτε please...
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Από το θέμα Sex toys

Ερώτηση: εκτώς απο το δακτιλίδι πέους που δονήτε της ντιούρεξ ξέρει κανείς αν υπάρχει κάτι για το δάκτυλο;

Moνόπετρο.
Είναι κάπως ακριβό, αλλά άμα της το πάρεις δώρο θα περάσεις άμεσα σε νέες σεξουαλικές εμπειρίες.:redface:

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πέθανα στο γέλιο, πέθανα όμως...:P

Στο θέμα
Γιατί κάνατε σεξ πρώτη φορά;
...Έλα ντε!
Ομολογουμένως ήταν λάθος κίνηση,
Ήμουν ευτυχής στον κόσμο της Κουκουρούκου...:redface:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Από το θέμα Έκδοση βιβλίου. ένα από τα post που ο Rempeskes δίνει ρεσιτάλ ποιοτικού trolling :P
Η απάντηση του λοιπόν στο ερώτημα "Ξέρετε ποια είναι η διαδικασία για την έκδοση λογοτεχνικού βιβλίου από νέο συγγραφέα;":
Ώχου, το πιο εύκολο πράγμα στον κόσμο είναι...


Ανοίγεις την εφημερίδα και βρίσκεις χίλιους να στο τυπώσουν (:D ...πληρώνεις εννοείται)
Και μετά, γυρνάς πόρτα πόρτα, πωλώντας το σε τιμή ευκαιρίας, με ιδιόχειρη υπογραφή του συγγραφέα...

(μην γελάτε ρε. πάντα ψωνίζω από τέτοιους ποιητές κ λογοτέχνες :P)


Ας σοβαρέψω λίγο. Οι τυπογραφήσεις (τι είπα... λολ), ανεξαρτήτως του αν θα πωλήσει το βιβλίο ή όχι, είναι μια επιχείρηση από μόνη της. Να θυμήθούμε τον "Οίκο Garamond" (έκο). Οι τυπάδες σάρωναν την επαρχία, ψάχνωντας για "τελωνειακούς υπαλλήλους που κρύβουν ποιήματα στα συρτάρια τους" και τους παραμυθιάζουν για να πληρώσουν να δουν τις σελίδες τους τυπωμένες :P όπως γλαφυρά αποδιδόταν κάθε χρόνο στο "Αλμανάκ Λογοτεχνίας" του οίκου Γκαραμόντ... Πχ, για το 2004:



Ντι Λαμπεντούσα, Τζιουζέππε Τομάσι (1896-1957): Ιταλός λογοτέχνης, γνωστός για το έργο "Ο Γατόπαρδος".

Ρεμπεσκές (1979-χτύπα ξύλο): Λαμπρός Έλλην Λογοτέχνης και Ποιητής. Μέσα σε μια περίοδο δέκα ετών, οι συλλογές του έχουν επαναπροσδιορίσει τους σκοπούς και τα όρια της Λογοτεχνίας του πρώιμου ύστερου 21ου αιώνα. Κατοικεί στην Κάτω Ραχούλα μαζί με τις τέσσερεις γάτες του και τα επτά καναρίνια, έχοντας τελέσει μάλιστα Κοινοτικός Σύμβουλος. Ανάμεσα στα έργα αυτού του σημαντικού συγγραφέως, διακρίνονται οι ποιητικές συλλογές

1."Αχ. Μια Ωδή στην Ωδύνη" (2004)
2."Ερωτικέ Ερωτευμένε Έρωτα"(2004)
3."Μέρες δουλείας, Νύχτες αργίας" (2004)
4. "Βρωμαίος και Τσουλιέττα" (2004)
...
429. "Ταράξιον Εστί"(2004)
430. "Τα σημάδι στο λαιμό μου απ' τα σκυλιά σου" (2004)

...Μα και δεν υστερούν στο ελάχιστο τα μυθιστορήματα/συλλογές παιδικών διηγημάτων:

1. "Το θλιμμένο λαγουδάκι" (2004)
2. "Έχω στεναχώρια που κοιμάσαι μ' άλλα αγόρια" (2004)
3. "Από 'δω για το βαρελάκι του Αμοντιλλάδο" (2004)
4. "Τα λογια και τα χρόνια τα σιχαμένα" (2004)
5. "Φίλοι για πάντα μα πως σε λένε (2004)"
...
439. "Τέσσερεις άσσοι μα πάλι έκανα χάσι"(2004)
440. "Αυτοκτονία με καθαρκτικά χάπια" (2004)


μα και οι μελέτες κριτικής της παιδικής λογοτεχνίας:

1. "Βιβλία για να διαβάζουν, αντί να παίζουν και να κάνουν θόρυβο μεσημεριάτικα" (2004)
2. "Διαβάζοντας Λάβκραφτ ως παιδική λογοτεχνία: Κθούλου the Clown" (2004)
3. "Κάφκα για παιδιά: Η Μεταμόρφωση σε αρκουδάκι Κοάλα"
(2004)
4. "Ο Ευρυπίδης για παιδιά: Ο Προμηθέας συναντά τον Φιλικό Αετό" (2004)
5. "Υπαρξισμός για παιδιά: Ένας Δικός Μας Ξένος" (2004)
...
403. "Ξαναέλα στα 18. Διδαχές σεχσουαλικής εκπαίδευσης στην προσχολική ηλικία" (2004)
404. "Φαίνεσθαι εν Κρυπτώ"(2004)
405. "Επικοινωνώντας με το παιδί μέσα μας. 'Ουάααα'
"(2004)
Εμπνευσμένα :P

"Φίλοι για πάντα μα πως σε λένε" (2004)
:lol::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μοναδικος!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,435 μηνύματα.
Ναι η βασική μου απορία είναι πότε πρόλαβε να τα γράψει όλα αυτά μέσα στο 2004. Ολυμπιακούς δεν παρακολούθησε? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ρεμπεσκέ πραγματικά αδικείσαι ρε φίλε... Εσύ σατιρική εκπομπή στη τηλεόραση έπρεπε να βγάζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Δε γραφει καλα στο γυαλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Από τη Μίνι Συνέντευξη:

Ερωτηξεις:
1. ...
2. ...
3. ...
4. Τι πτυχια ξενων γλωσσων εχεις?
5. ...

1. ...
2. ...
3. ...
4. Proficiency, Mittelstuffe, παζλ με κάστρο, ημερολόγιο...oops, sorry, πήρα με τη σειρά όσα ήταν κρεμασμένα στον τοίχο και ξέχασα να σταματήσω :hehe:

:clapup: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ο Valder κάνει κατάθεση του προβλήματος του:

Σήμερα θα σας μιλήσω για τη λεκάνη μου. Αντέχει ότι και να της κάνω. Το βάρος μου, τις ανάγκες μου και πάει λέγοντας. Αδιαμαρτύρητα τα καταπίνει όλα. Ε τώρα αποφάσισε να μου τα... βαστάει μανιάτικα. Τι εννοώ! Βούλωσε! Το νερό φυσικά πάει κάτω, αλλά η εικόνα στον πάτο δε μ' αρέσει. Θέλω το μπάνιο μου (και κατα συνέπεια και τη λεκάνη) πεντακάθαρο να γυαλίζει, όχι να έχει διάφορα.

Κάθομαι λοιπόν επί 2 ώρες σα το Μέγα Αλέξανδρο με το σπαθί (σκουπάκι) και σπρώχνω, στρίβω, ξανασπρώχνω αλλά το "φίδι" δε λέει να φύγει. Έχει κουλουριαστεί στον πάτο και με κοιτάζει απειλητικά!

Επειδή δεν έχω όρεξη να παλεύω με το σκουπάκι για άλλες 2 ώρες κυριολεκτικά, σκέφτομαι να ρίξω κάτι στη λεκάνη. Ήδη έριξα λίγο υδροχλωρικό οξύ. Δεν έκανε τίποτα. Είχα ρίξει και χλωρίνη. Πάλι τίποτα. Έχετε καμιά ιδέα; Θα ρθει κανας άνθρωπος και θα θέλει να πάει να κατουρήσει και θα γίνω ρόμπα....

Σόρρυ για το σίχαμα αλλά δεν αντέχω άλλο. 2 ώρες παλεύω και κάνω είτε τον ξιφομάχο είτε τον χημικό... Μπετόν αρμέ βγάζω ρε γμτ....?

Και η dooo με κάνει να διπλωθώ στα γέλια:

για να καταλάβω...το σκατό δεν φεύγει????
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στο zeitgeist:


Kαι γω για τους γονεις και γενικα οσους χανουν εστω και ενα μερος απο το τι λεγεται. Ειτε στον κυκλο μου ειτε στο ίντερνετ.

Μην ανησυχεις, κατι ξερω κι εγω απο αγγλικά. Θα σου πω οτι καραφλιαζω σχεδον σε καθε μεταφραση που εχω βρει ετοιμη :P. Το μονο κολλημα που ισως υπαρξει, ειναι σε οικονομικη ορολογια.

Μόνο μην το κάνεις σαν τους κάγκουρες του ελληνικού ίντερνετ... :P
με το που τελειώνει η ταινία...

Subs by *~*^_^LoRieN^_^*~*
-=Ε_sTeKi=- TEAM ^+RuLeZ+^


:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ποιό Heroes καλέ :P ...από το "Πνεύμα των καιρών" είναι! :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:sorry:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top