Οι καλύτερες ατάκες στο e-steki

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Νόμιζα ότι το θέμα λεγόταν οι καλύτερες ατάκες στο στέκι όχι copy paste ολόκληρου του chat.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Μιλώντας για πιθανότητες,λένε στον house ότι το να πατήσει κάποιος 1 από 25 πλήκτρα ενός πληκτρολόγιου ,τυχαία,δεν είναι πείραμα στατιστικώς ανεξάρτητο,οπότε ακολουθεί ο εξής διάλογος.

Εγώ : DrHouse: Δε μπορώ να κατάλαβω πως είναι ανεξάρτητα τα γεγονότα.Αν θεωρούσαμε ότι το πληκτρολόγιο ήταν ζάρι με 25 γράμματα,ισοπίθανο δε θα΄ταν;
»μας δουλεύουν;

DrHouse
0χα0χ0α0χ0α0χ0α0χ0α0χ
»αχ0α0χ0α0χ0αχ0α0χ0α0χ0α0χ0α0χ
»αχ0α0χ0α0χ0α0χα0χ0α0χ0α0χ
»αχ0α0χ0αχ00αχ0α00χα00χα00χ0αχ0α
» πεθανα
»αυτο καντο
»ατακες
»στο στεκι

(εμένα πάντως δε με ενθουσίασε,αλλά δε χαλάω χατίρι στον house.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γιώργος Mt: DrHouse: Φακ,άφησα ανοιχτό το τσάι και εξατμίστηκε. :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Billy_Hero87
ελατε στο cool members
» !!!!
» ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!
23:17 Billy_Hero87 βγήκε από το δωμάτιο. (πάει στο Cool members)
23:17 JKaradakov
μην πάει κανείς
23:17 Γιώργος Mt βγήκε από το δωμάτιο. (πάει στο Cool members)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Μου αρέσει πως ο μτ στην υπογραφή του λέει ''η μάζα νικά πάντα τη δύναμη''.
Και πάει ο μαζοποιημένος να ούμε και ακολουθεί τον Μπιλι χίροου αχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
Μου αρέσει πως ο μτ στην υπογραφή του λέει ''η μάζα νικά πάντα τη δύναμη''.
Και πάει ο μαζοποιημένος να ούμε και ακολουθεί τον Μπιλι χίροου αχαχαχα

Όταν έχεις συνείδηση για το τι κάνεις,δε λέγεσαι Μάζα.Βάρος λέγεσαι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Γιώργος Mt: την αγαπώ ακόμα. :*)
Γιώργος Mt: έχεις πιει και είμαι λιώμα :*)
DrHouse εγω δεν την αγαπω ακομα
DrHouse :))
DrHouse :))
Γιώργος Mt: ε εγώ είμαι κολλημένος φίλε,άσε.
DrHouse με uhu?
DrHouse :))
Γιώργος Mt: ούτε μάγια να μου είχε κάνει.
Γιώργος Mt: με οξυγονοκόλληση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revenger

Νεοφερμένος

Ο Revenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 25 μηνύματα.

α να χαθειτε ειστε τοσο αστειοι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω:
Giannoutas: na xeso prota kai meta na kano mpanio?
Giannoutas: i na kano mpanio kai meta na xeso?
Giannoutas: kai ta duo tautoxrona?
Giannoutas: pffff eimai se trillimα
Polymnia: να κανεις μπανιο στη χεστρα μηπως?
Giannoutas: oraia tautoxrona
Giannoutas: alla xesimo stin mpaniera?
Giannoutas: i lousimo stin xestra?
JKaradakov: λούσιμο στην χέστρα
Polymnia: Giannoutas: στον καμπινε
Giannoutas: den ksero an ftanei to tilefono mexri tin xestra
Giannoutas: pao na do
............
τρελή φιλόσοφος Giannoutas: παρε το ασυρματο αν δε φτανει το κανονικο
ρεσιτάλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Όχι άλλοι διάλογοι στο τσάτ...Πλίζ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εγώ γελάω με ορισμένα πάντως :redface: Κάποια αξίζουν! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σημερα στο τσατ...


Polymnia: ζω για τη στιγμη που ο κραουλι θα μπει στο τσατ,αλλα που τετοια τυχη
Polymnia: :(


Μετα απο 1 λεπτο...

Mr. Crowley μπήκε στο δωμάτιο.
Mr. Crowley: To Athens Indymedia και ο 98fm βρίσκονται υπό καταστολή. Αύριο Παρασκευή 12 Απρίλη στις 13.00, συγκέντρωση στην κεντρική πλατεία στην Πολυτεχνειούπολη Ζωγράφου.Ζητούμε να αναμεταδώσετε το κάλεσμα αυτό.πρόσβαση με λεωφορεία :608 από Ακαδημία242 από σταθμό μετρό Κατεχάκη
Mr. Crowley βγήκε από το δωμάτιο. (έκλεισε)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.




Χαουζ,νομίζω πως αυτό πρέπει να αποτελεί ξεχωριστό τοπικ. :loltooth:
Δε μοστ σατανική σύμπτωση εβερ.
Όταν μπήκε,σκέφτηκα : ''Μα τι στο καλό,τόσο ζωντανή είναι η φαντασίωσή μου;'':stunned:

Και πάλι όμως,έστειλε το αναρχοautomessage του. Πφφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Και επειδή πάω κόντρα στο κατεστημένο,έχω μια twisted σηνήθεια να αναζητώ παλιά θρεντς
βρήκα τούτο το ποστ που δημοσίευσε ο Παπας ο Φλεσσας.:redface:
Μπορεί να το ανέβασε ήδη κάποιος/α εδώ,μα δεν πειράζει,αξίζει.:P
Στο γνωστό τοπικ ''Στήθος ή μπούτι;''



Διαφήμιση :
Είσαστε κοντός? Το τραπέζι στην κουζίνα είναι στο ίδιο ύψος με εσάς. Το 10χρονο ανιψάκι σας, σας ρίχνει μισό κεφάλι? Είσαστε σε θέση να Βλέπετε αν τα νύχια στα πόδια σας είναι κομμένα χωρίς να σκήψετε? Και απο κιλά πως είστε? Προλαβένει κάποιος να φάει δίπλα σας. Όταν τρώτε σαν χρεώνουν διπλό κουβέρ? Πάντα πληρώνετε δίκλινο ακόμα και όταν πάτε διακοπές μόνος σας? Μήπως οταν κάνετε ηλιοθεραπεία προσπαθούν να σας ρίξουν πάλι στην θάλασσα οι φιλοζωικές? Μην απελπίζεστε υπάρχουν γυναίκες που σας θέλουν, αρκεί να έχεται τύπο και πάνω απο όλα αυτοπεποίθηση. Χαρείτε υπάρχει πάντα μια όμορφη κοπέλα να σας αγαπήσει θυμηθείτε αυτοπεποίθηση και τύπο! Τηλεφωνήστε τώρα στο 90 11 992 3 372 171 2384 (Αudiotext Hellas 34,5 ευρώ/15 " + ΦΠΑ)και γνωριστείτε σήμερα κιόλας . Τα όνειρα σας μικρά η και μεγάλα μπορούν να γίνουν πραγματικότητα. Θυμηθείτε σας περιμένουν . Αν δεν έχετε τηλέφωνο μπείτε στο site μας WWW.POS_EISAI_ETSI.COM

:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
μας κοιτούσε με μισά μάτια σαν να ήμασταν ο Αλ Καπότε...

το είπε μια rafail0pafi κάπως έτσι σε ένα θέμα
θεϊκό πραγματικά

:clapup::blink::hehe::lol::jumpy::thumbsup::worship::upside::rofl::rofl::rofl::alljumpy::laugh::laugh::vroum::bounce::clapping::stunned::1eye::loltooth:
καλά πόσα έβαλα;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Άργησα να το βάλω, αλλά το κέρδισες επάξια Τζώρτζιο:

Και το επόμενο θέμα της Σύλβιας...
[How-to] Ο απόλυτος οδηγός flirting για να βρείτε τον άνθρωπο της ζωής σας στο Κατηχητικό της ενορίας σας.

Έχετε πατήσει τα 30; Ψάχνετε τον σταθερό δεσμό για το υπόλοιπο της ζωής σας; Αποζητείτε συντροφιά για τις ουρές του ΙΚΑ και για το φαρμακείο της γειτονιάς σας; Έχετε βαρεθεί τα "ξεκωλάκια" που κυκλοφορούν στα clubs, bars, μπυραρίες, καφετέρειες, γυμναστήρια, πλατείες, δρόμους, πορείες, σχολεία, πανεπιστήμια και κάθε λογής δημόσιες συναθροίσεις;

Αλλάξτε topics και στραφείτε στο πραγματικό μέρος που προσφέρεται για πραγματικά σοβαρές σχέσεις. Διαβάστε αναλυτικά τον απόλυτο οδηγό ζευγαρώματος, όπου καλύπτονται τα εξής hot θέματα της επικαιρότητας:

  • Γιατί πρέπει να σταματήσω να πηγαίνω σε bars και clubs; Πού πρέπει να ψάξω;
  • Βρες σήμερα το πλησιέστερο Κατηχητικό της γειτονιάς σου.
  • Όλη η διαδικασία: Πώς να γραφτώ; Τι dress code πρέπει να βάλω;
  • Θέλω σταθερότητα. Όλος ο οδηγός του πώς πρέπει να φερθείς και να σκρινάρεις. Εγγυημένα αποτελέσματα. Σχέση στην 2η ημέρα, αρραβώνας στον μήνα, γάμος στο δίμηνο, πρώτο σεξ στους τρεις μήνες και το πρώτο παιδί πάνω στον χρόνο.
  • Πώς να τον/την πείσεις να υπογράψετε προγαμιαίο συμβόλαιο... για να μην σε χωρίσει ποτέ.
  • Bonus ενότητα: mating tips από τον Αρχιεπίσκοπο Αθηνών και Πάσης Ελλάδος για να βρείτε την ΣΤΑΘΕΡΗ σχέση που αποζητάτε.
Νέα ενότητα: η Laina Morris, γνωστή και ως overly attached girlfriend, απαντά στις απορίες σας. Ατάκες που θα εξασφαλίσουν την σταθερότητα της σχέσης σας, όπως:

  • "Ανέβηκε η τιμή στο γάλα; Άφησέ με έγκυο και πιες το δικό μου γάλα!"
  • "Πρέπει να σταματήσουμε να κάνουμε σεξ μέχρι να παντρευτούμε. Έτσι θα προσπαθήσεις να με παντρευτείς νωρίτερα."
  • "Αν έσπαγα τον λαιμό σου... δεν θα μπορούσες να με αφήσεις ποτέ!"
  • "Θέλω να κάνω σεξ με σένα τώρα... αλλά μόνο αν βάλεις την φωτογραφία μου ως wallpaper στο smartphone σου."
  • "Αν πεθάνω πρώτη θα σας στοιχειώσω για πάντα... έτσι ώστε να βεβαιωθώ ότι δεν θα πας ΠΟΤΕ με άλλη κοπέλα!"
  • "Έχουμε φιληθεί 512 φορές. Τις μετράω!"
  • "Προσπαθώ να σε παχύνω, ώστε να μην σε θέλει καμία άλλη κοπέλα."
  • "Η παραγωγή του σπέρματός σου έχει πέσει τελευταία... μήπως αυνανίζεσαι πίσω απ' την πλάτη μου;"

(κι ας είναι κοροϊδευτικό προς εμένα, εγώ σε αγαπάω και ξέρω να αυτοσαρκάζομαι :kissing:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Όταν ο Άκης σκυλιάζει μας κουφαίνει.
Τρελόπαιδο,ξέρεις το πόσο σε λατρεύουμε.
Και ας βγάλαμε νοκ άουτ στο Παλέρμο.:redface:

Θέμα συζήτησης; Μα φυσικά ο Παντελίδης.:P
Akis_Megara: Τι μπορώ να κάνω για να μην νιωθει ευαλωτη ο Παντελιδης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
τρελή φιλόσοφος: Natalia Secret: μας δουλευεις
Natalia Secret: τρελή φιλόσοφος: :((
Natalia Secret: γτ το λες αυτο;
Natalia Secret: δε σου αρεσω? :((
τρελή φιλόσοφος: αφου και μια ελεν τσερυ ειχε τετοια φωτο
Natalia Secret: ε καλα
Natalia Secret: τοτε ημουν μικρο
Natalia Secret: :X
Natalia Secret: :O
Natalia Secret: :O
Natalia Secret: ποιααα;
thomas l.: Natalia Secret: ψεματα
Deutsch... Lover :))
Deutsch... Lover :))
Natalia Secret: την ιδια;;
Deutsch... Lover :))
Deutsch... Lover :))
Deutsch... Lover :))
Natalia Secret: τρελή φιλόσοφος: ψευτρα!
Deutsch... Lover δεν πας καλαααα
Natalia Secret: :X
Deutsch... Lover :))
Deutsch... Lover :))
Natalia Secret: τρελή φιλόσοφος: προφιλ της κοπελιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Αυτη η εικόνα ειναι πολυ ιδιαιτερη δεν εχει κατι ξεχωριστο για να παει το μυαλο καπου....
Οποτε απλα Οδογεφυρες στο Λονδίνο ...το google μας εσωσε ....
Μαλλον είναι αυτή
viaduct on Hampstead Heath:P

το βάιαντακτ στο χαμπστεντ βιλλατζ



εδιτ
με προλαβε η βββ.
να της ξηραθούν οι τριανταφυλλιές :P
Ρε παιδιά δεν ξέρω για σας,αλλά εγώ έλιωσα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top