Θα καταφέρω περάσω στο Τμήμα που επιθυμώ;

rheuli

Νεοφερμένος

Η Ρέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καταρχήν Καλησπέρα.. Είμαι καινούρια στην παρέα :)
Θα ήθελα την γνώμη σας στο "προβλημά" μου..
έχω 13920 και αυτή την στιγμή το τουριστικών επιχειρήσεων στην αθήνα έχει 13346 και απ 'όσο έχω διαβάσει πιθανολογειται οτι θα ανέβει μέχρι 500 μόρια..
Τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pouleles

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pouleles αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Σε μια Ελλαδα που ο τουρισμος ειναι η κυριαρχη πυγη εσοδων το τμημα αυτο εχει αρκετα καλες προοπτικες και με βαση τα μορια που εχεις βγαλει ειναι απ τις καλυτερες επιλογες πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mikerethymno

Νεοφερμένος

Ο mikerethymno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Xmm, ki εγω θα το βαλω επιλογη αν δε περασω σε αλλο...

Εχω 15150 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rheuli

Νεοφερμένος

Η Ρέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
λέτε να ανέβει παραπάνω απο 500 μόρια? :S
-----------------------------------------
αχχχ όχι :D.. μήν μου φάσ την θέση ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos88

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ALB αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 70 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
λέτε να ανέβει παραπάνω απο 500 μόρια? :S
-----------------------------------------
αχχχ όχι :D.. μήν μου φάσ την θέση ...

δεν ανεβαινουν παραπανω απο 200-300 μορια στο 5ο πεδιο παιδια....!!!!
τελος μην ανχωνεστε,,,!!!
οκ μπορει να υπαρξει και κανενα μαυρο προβατακι(σχολη εννοω...)που να κανει την διαφορα....!!!
αλλα γενικα δεν θα ανεβουν περισσοτερο απο τοσο...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
εισαι μεσα......... μην αγχωνεσαι τασμπα. θα ανεβει η σχολη αλλα δεν θα ανεβει τοσο ωστε να μεινεις απ'εξω. χαλαρωσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rheuli

Νεοφερμένος

Η Ρέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ελπίζω αυτό το μαύρο προβατάκι στο οποίο ανφέρεσαι να μην είναι το τουριστικών :D
-----------------------------------------
ρε γαμώτο όμως από 2007 μέχρι 2008 έπεσε 1100 μόρια... γιατί να μην ανέβει και τόσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top