Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

The flower said
I wish i was a tree
The tree said
I wish i could be
A different kind of tree
The cat wished that it was a bee
The turtle wished that it could fly
Really high into the sky
Over rooftops and then dive
Deep into the sea

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish
A wish to be a big cactus
With a pink flower on it
And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish
A wish to be a big cactus
With a pink flower on it

And the flower
Would be its offering
Of love to the desert
And the desert
So dry and lonely
That the creatures all
Appreciate the effort

And the rattlesnake said
I wish i had hands so
I could hug you like a man
And then the cactus said
Don't you understand
My skin is covered
With sharp spikes
That'll stab you
Like a thousand knives
A hug would be nice
But hug my flower
With your eyes
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
....το ότι τα στεκομέλη μπέρδεψαν αυτό το θέμα με το track of the day :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή ... αλλά ακριβώς αυτή ... με κάνει να χαμογελάω ηδονικά ένα κουπάκι που βρίσκεται μπροστά μου, γεμάτο φράουλες, κρέμα πατισερί, σαντιγύ και σιροπάκι σοκολάτας!!!!! :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
Αυτή τη στιγμή ... αλλά ακριβώς αυτή ... με κάνει να χαμογελάω ηδονικά ένα κουπάκι που βρίσκεται μπροστά μου, γεμάτο φράουλες, κρέμα πατισερί, σαντιγύ και σιροπάκι σοκολάτας!!!!! :inlove:

Τσιμπολογάμε; Τσιμπολογάμε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τσιμπολογάμε; Τσιμπολογάμε;:P


για την ακρίβεια ..... ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΖΟΥΜΕ!!!! :P .... και το ευχαριστιόμαστε χωρίς φόβο και πάθος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,813 μηνύματα.
για την ακρίβεια ..... ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΖΟΥΜΕ!!!! :P .... και το ευχαριστιόμαστε χωρίς φόβο και πάθος.:P

Εγώ κάτι λουκουμάδες με σοκολάτα να τους τσακίσω; Τους έχω από χτες το βράδυ στις 12 μέσα στο φουρνάκι (όχι ξαναζεσταμένους):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αυτό:

Next time you call in Sick to work, tell em you have Anal Blindness. If they ask what that is? Tell em, "I don't see my ass coming to work."

:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

endless_dream

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η endless_dream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτολόγος/διατροφολόγος. Έχει γράψει 126 μηνύματα.
Γεια σας!Είμαι καινούρια εδώ!:)
Χμμ το τελευταίο πράγμα που με έκανε να χαμογελάσω ήταν μόλις τώρα η σκέψη του μηνύματος καληνύχτας του αγοριού που μου αρέσει...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το παρακατω αποσπασμα απο το μονολογο μιας Κυπριας...:D:D:D

"Χτες είδα για πρώτη φορά τζίνην τη κυπριακή σειρά με τους 35άρηδες που παίζουν τα μωρά του λυκείου ("Για την Αγάπη σου" νομίζω ο τίτλος).
Σοβαρά αναρωτιέμαι. Ποιός? ποιός κάμνει παρέα με καλογριές και παπάες? εννα μας πελλάνουν!
Μα ρε κουμπάρε γίνεται να υπάρχει παπάς της εκκλησιάς ή μοναχή σε ΚΑΘΕ γαμημένη κυπριακή σειρά?
Εγώ εν ξέρω κανέναν που να μιλά στο τηλέφωνο ή να πίνει καφέ με καλογριές. Αλλο λλίον εννα πηαίνουν τζαι σσιόππινγκ μαζί για εσώρουχα, για να μας δείξουν ότι οι καλογριές εν τρέντυ. Τσ τσ τσ..
Τζαι το άλλο? Ο Γραμματικόπουλος από ότι κατάλαβα έχει τα με μιαν μαθήτρια του λυκείου, οκ πρόβλημα τους, αλλά αρέσκει μου που τους δείχνουν να απολαμβάνουν τον ανέμελο και τρελλό έρωτα τους μες τα νερά ενός συντριβανιού, τάχα "Είμαστεν τόσο ερωτευμένοι που εν μας κόφτει αν μπούμε με τα ρούχα μες το συντριβάνι μέρα μεσημέρι, τζαι να κάμουμεν wet T-shirt contest".
Νέοι ωραίοι βρεμένοι και σέξυ ένα πράμα. Τολοιπόν, αύριο την τετάρτη που θα έρτει το νερό, θα πω του Μώρατσου να σταθούμεν μες την αυλή να αρκέψουμεν να γλειφούμαστεν τζαι να μας πυτά ο γείτονας με το λάστιχο που πάνω.
Τζαι αφού μας το παίζουν τόσο σέξυ, ας ανοίξουν το στόμα τους να βάλουν λλίην γλωσσούα. Ευτυχώς που οι "έφηβες" πρωταγωνίστριες εν έτσι κουκλούες να χαίρεται λλίον το ζαλισμένο μας το μάτι.
"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.

οι νέοι ροκ σταρς - σκληροί άντρες μέχρι το κόκκαλο :bleh::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Quino-Argentin1.gif
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Με διασκεδαζει πολυ η Κυπρια Cake!

"Ο Μώρατσος έκλεισε δωμάτιο στο Χίλτον για να το γιορτάσουμε. Σαν γέριμα φοιτητούθκια που ήμασταν, η διαμονή στο Χίλτον ήταν μεγάααλο γεγονός!!

Πάμε για τσεκ ιν.
Ρεσεπσιονίστας: "Χρειαζόμαστε 80 λίρες εγγύηση (ενέχυρο σε περίπτωση που φύουμεν με καμιάν κούννα παραπάνω) επιπλέον από τις 100 λίρες του δωματίου, και θα σας τις επιστρέψουμε όταν θα φεύγετε"
Μώρατσος: "εεεε..βασικά δεν έφερα μαζί μου τόσα λεφτά..μπορούμε να αφήσουμε την ταυτότητα μας για εγγύηση?"
Ρεσεπσιονίστας :"Όχι, αλλά μπορείτε να μας αφήσετε την βίζα σας"
Μώρατσος: ""εεε..βασικά δεν έχω βίζα..δεν υπάρχει κάτι άλλο που μπορούμε να κάνουμε?"
Ρεσεπσιονίστας: "Δεν ξέρω"
Μώρατσος: "......."
Cake: "Αν σας αφήσω το τάγκα μου για εγγύηση είμαστεν εντάξει?"
Μώρατσος: *χαμόγελο, κοκκίνισμα, και ψιθύρισμα* "γιατί ρε μωρό μου?? γιατι???"
Ρεσεπσιονίστας: ".............Αφήστε τις ταυτότητες σας και είμαστε εντάξει"

Μετά από 2 ώρες βρώσης Φαχίτας σε κοντινό εστιατόριο, επιστρέψαμε στο ξενοδοχείο και με τη συνηθισμένη μου κομψότητα και χάρη, κλώτσησα το ένα παπούτσι στη δύση και το άλλο στην ανατολή, ππήδησα πάνω στο κρεβάτι όπως το βόδι και άρχισα να βογγώ από το πολλύν φαϊ.

Ο Μώρατσος για κάποιο άγνωστο λόγο, εβούρησεν πρώτα στη δύση τζαι μετά στην ανατολή να μαζέψει τα παπούτσια μου, γονάτησε χαμέ και μου τα φόρεσε ωσάν να ήμουν μια σύγχρονη σταχτοπούττα.

"Μωράκι μου, πρέπει να σου πω κάτι και θέλω να φορέις τα παπούτσια σου" (φαντάζομαι για λόγους μπόχας)
Μόλις ξεμπερδέψαμε με τα υποδήματα, κάθησε δίπλα μου και άνοιξε ενα κουτάκι, με ένα πανέμορφο δακτυλιδάκι μέσα, εντελώς του γούστου μου, χωρίς τζίνο το καβλί το τεράστιο να εξέχει, πιττακωτό με σκόρπια διαμαντάκια ενσωματωμένα μέσα .

"Μωράκι μου..... αγαπώ σε πολλά..θέλεις να γίνεις γυναίκα μου?" "Ναι.."
"Να γεράσουμε μαζί?" "Ναι.."
"Να κάμουμε πολλά μωράκια?" "Όϊ.."

Κάπως έτσι αρραβωνιάστηκα τον Μώρατσο." "

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;


Κάτι φάρμακα, δε θυμάμαι.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.


Υπανάπτυκτοι ...αίσχος !!
Πως βάζετε ωρέ τις κολώνες στον αεροδιάδρομο
των καρμπιμπερίμ-νεφελίμ?? :mad:





:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.




:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top