Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Δύο περιστέρια στο μπαλκόνι μου να φιλιούνται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Robin: Well at least you apologized ... You apologized, didn't you?
Ted: Oh yeah, "I'm sorry" were the first words out of my mouth
[Flashback]
Ted: I'm sorry but I'm not apologizing.

//

Barney: [talking with Lily about waiting in line for the wedding-dress sale] I canʼt go, Iʼve got this thing….
Lily: What thing?
Barney: ...a penis.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,876 μηνύματα.
Corpsίδιον σε συγχαίρω για την εξαιρετική σειρά που παρακολουθείς! It's legen....wait for it...dary!!!:clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πριν πήγαμε να πάρω ένα πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης. Κι όπως περιμέναμε να το σφραγίσουνε, μου λέει εκείνος κλεφτά στ' αυτί:
- Πάντως το άγαμη είναι μεγάλη ανακρίβεια. Τι κάνω εγώ πρωι, μεσημέρι, βράδυ δηλαδίΣ;

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Τα νεύρα, η κούραση, η ψιλοχάλια ψυχολογία, ο εκνευρισμός, η ζέστη, η γκαντεμιά μας και ένα βλέμμα με έκαναν να έχω σπαστικό γέλιο από το Πολυτεχνείο μέχρι την Ομόνοια! Ευτυχώς δεν ήμουν μόνη! :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αντιηλιακό λοιπόν... μην το ξεχάσεις
θα σας πρήξω!
Αν ειναι να μας πρηξεις ενταξει θα το βαλω.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara6079

Νεοφερμένος

Η antara6079 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Έχω μια βδομάδα που αποφάσισα να παρακολουθήσω μια ιδιωτική σχολή.
Στα 37 μου. Και ενώ όλα είναι "στρωμένα", εγώ λέω να αλλάξω σιγά σιγά επάγγελμα.
Από τότε χαμογελάω.............:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η μαμα μου που με περιμενε εξω απο το σταθμο λασρισης.
οταν την ειδα απο μακρια μετα απο δυο μηνες το χαμογελο δε μπορουσε να φυγει απο τα χειλη μου.


δε νομιζω να υπαρχει αλλο μελος στο στεκι που να γραφει συνεχεια για τη μαμα του.

εχω προβλημα :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Έχω μια βδομάδα που αποφάσισα να παρακολουθήσω μια ιδιωτική σχολή.
Στα 37 μου. Και ενώ όλα είναι "στρωμένα", εγώ λέω να αλλάξω σιγά σιγά επάγγελμα.
Από τότε χαμογελάω.............:)

Δεν είσαι η μόνη. Και με έκανες να χαμογελάσω κι εμένα με το ποστ σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η χθεσινή συζήτηση
- Τότε εκεί ρόλο είχε παίξει...
- Η Βουγιουκλάκη!
- Εεεεε, όχι! Το γεγονός οτι το σχολείο ήταν θηλέων!
- Α! :redface:

Μερικές φορές από χαζή μπορώ να γίνω πολύ χαζή! :redface::P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Η αγκαλια ενος μωρου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oasis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η oasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Η υπογραφή του jrot6!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Η υπογραφή του jrot6!

Εγω αντιθετως θα χαμογελουσα αν εβλεπα οτι εχει αλλαξει υπογραφη..:D

Aπο τοτε που ειμαι στο e-steki δεν εχει αλλαξει ουτε μια φορα.. :confused:

Πρεπει να του αρεσει πολυ μαλλον.. :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το "κυριλογκομενα" !!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Το χαμόγελο της...Νεράιδας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η μικρη 7χρονη ξαδρεφουλα μου, σημερα που οταν μακουσε να ωριομαι απο το θεαμα μιας κατσαριδας πηγε και τη σκοτωσε χωρις φοβο και παθος, ενω ο 9χρονος αδερφος της αρχισε να κλαιει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
η μικρη 7χρονη ξαδρεφουλα μου, σημερα που οταν μακουσε να ωριομαι απο το θεαμα μιας κατσαριδας πηγε και τη σκοτωσε χωρις φοβο και παθος, ενω ο 9χρονος αδερφος της αρχισε να κλαιει:P
Τα 'χει παιξει το σόι σας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top