Ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που σε έκανε να χαμογελάσεις;

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Πριν το μάθημα, είχα πάει μόνη μου για καφέ :P
Εκεί που καθόμουνα αμέριμνη και σκεφτόμουνα τα αποτελέσματα, πώς να'χουν γράψει οι φίλοι μου, τι θα γίνει με το σχέδιο...(άκυρο το αμέριμνη) :confused:

με πλησιάζει μια γιαγιά και μου λέει:
- Τι το θες αυτό το πράμα κοριτσάκι μου; (εννοούσε το τσιγάρο)
- Εεεε... (με σχετική αμηχανία)
Και συνέχισε να μιλάει, χωρίς να της απαντήσω:
- Nα μου πεις τώρα θα βγει και νόμος
Εγώ παραμένω σιωπηλή. Και λέει το κορυφαίο:
- Άμα θέλει ο όμως Θεός να καπνίσεις!
Πάλι δε μιλάω. Παράλληλα καπνίζω.
Κάνει να φύγει και γυρνάει:
- Toυλάχιστον να μην το παίρνεις κάτω!

...:confused: :confused: :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
στη παραλια σημερα:P

λοιπον εγω ξερω καλο μπανιο, αλλα φοβαμαι να παω στα βαθεια οχι μη πνιγω απλα να μωρε... εχω ενα κολληματακι με τους καρχαριες...

τεσπα αφου εχω πριξει τα παιδια να μη παμε πολυ βαθεια, τα ακολουθω και γω μεσα στα βαθεια...
εκει που μιλαμε λοιπον κανει ενα παιδι απο την παρεα αχ κατι με τσιμπησε.(προφανως κανα μικρο ψαρακι:P) και βλεπεις εμενα να αχιζω τα σας τα ελεγα εγω και να αρχιζουν ολοι μαζι μου να κολυμπανε γρηγορα προς τη στερια... εν τω μεταξυ ενα παιδι που δεν ειχε παρει χαμπαρι τι παιζει να κολυμπαει γρηγορα μαζι μας και να λεει με ενα υφος γεματο απορια: ''γιατι τρεχουμε ρε παιδια , τι εγινε γιατι τρεχουμε?''
και να χουν εμενα την παλαβη να ωριομαι ''και σας τα ελεγα εγωωω''...
περιττο να σς πω τι δουλεμα εφαγα μετα και πως ειχα μεινει μενα χαμογελο καθολη τη διαρκεια του μπανιου! που και που μας ερχοταν και καμια αναλαμπη το θυμομασταν σκαγαμε στα γελια και μετα ξανα το χαμογελο!!

μιλαμε δε παω καλα!! για πολυ σουργελο μιλαμεεεε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
A little turtle. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
a special one :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Που νομίζω πως επιτέλους βρήκα να πουλήσω το αμάξι μου και θα το πάρει κι ένας κούκλος πυροσβέστης, αψηλός, με ολίγη προφορά (καλά αυτό μας χαλάει λίγο :P) και 23 χρονών! :P

Δεν θα πάει όπου κι όπου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πήρα με τον αδερφό μου το ίδιο παπούτσι.Αυτός σε μαύρο, εγώ σε λευκό.

Αλλά ούτε που το ξέραμε κι επίσης είμαστε κάτι εκατοντάδες χιλιόμετρα μακριά οπότε μιλούσαμε στο τηλέφωνο και του λέω πήρα παπούτσια.
Μου λέει κι εγώ.
Ε και σιγά σιγά καταλάβαμε ότι διαλέξαμε το ίδιο.

Επικοινωνία διδύμων.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μία καρδιά.. και ένας άνθρωπος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Η μικρή αδερφή μου που πήγε και έκανε μπάνιο με τη μαλακτική κρέμα για το σώμα, που μαυρίζει κιόλας...

Και μετά μου λέει το αφρολουτρό σου δεν είναι καλό..Ούτε αφρό δεν βγάζει!!!

Έλεος :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Η μικρή αδερφή μου που πήγε και έκανε μπάνιο με τη μαλακτική κρέμα για το σώμα, που μαυρίζει κιόλας...

Εμένα που μου την είχαν δώσει στην παραλία για σαμπουάν...και λέω γιατί δεν κάνει αφρό...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Μία συνομιλία και η σκέψη ότι όντως δεν είμαι μόνη μου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Η εδαδ

(μου στειλε φωτο της με μαγιο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
η υπογραφή του μπόρατ

π.σ. πιάστε ένα δωμάτιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επιμηθέας

Δραστήριο μέλος

Ο Επιμηθέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 553 μηνύματα.
Η εδαδ

(μου στειλε φωτο της με μαγιο)
Αποκλείεται.:pfff:
edad1.gif

https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=3350&page=546
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το ότι είναι η μοναδική μέρα που τα ποστ όλων μα όλων μου φαίνονται σαν του σιντ- βλέπω απλά γράμματα στη σειρά..

πς. πάλι καλά, γιατί αμα δω (κι άλλους) αριθμούς θα σεληνιαστώ :X :giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το οτι και σημερα πηγα να καψω το κατα τα αλλα ωραιοτατο και νοστιμοτατο βραστο μου κοτοπουλακι... στο τσακ το προλαβα.

δεν φταιω εγω. η απογορευτικη αρχη του Pauli και ο κανονας του Hud την εκαναν τη ζημια! σε συνδυασμο με την ηλεκτροαρνητικοτητα των στοιχειων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
To "η κοπελα ειναι εργοστασιακια"
:D:D

Ιλεος η νεα γενια!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Η ...Νεράιδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
η ατακα της αντζελας δημητριου..
΄δεν ειμαι οπως παλια, τωρα ειμαι σκεφτικη...΄:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
λοιπον εγω ξερω καλο μπανιο, αλλα φοβαμαι να παω στα βαθεια οχι μη πνιγω απλα να μωρε... εχω ενα κολληματακι με τους καρχαριες...
:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top