Αγαπημένο γλυκό

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αν και δε μου πολυαρέσουν, τρελαίνομαι για σοκολάτα πορτοκάλι του Παυλίδη!! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Κάθε είδους σοκολάτα (μεγάλη αδυναμία η κουβερτούρα)
Παγωτά
Σοκολατίνες/Τούρτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
πωπω, χτύπησα ένα εκμέκ του νικητή χτες το βράδυ στο ζαχαροπλαστείο "χαρά" στα άνω πατήσια... τι αμαρτία ήταν αυτή... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
waffle απο τα Haagen Dazs με παγωτό και σως σοκολάτα γάλακτος :<3: :<3: :<3:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rattlehead

Δραστήριο μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Σοκολατίνες, τι αλλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσουν σχεδον ολα τα γλυκα, οποτε τρωω λιγο απο ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
πω πω ρε παιδια τι μου κανετε πρωι πρωι ειμαι και σε διατα...
γενικα μπορω να πω οτι συμφωνω με το 99% των απαντησεων που δοθηκαν, δεν μπορω να αρχισω να τα γραφω γιατι θα αφηνιασω...
ΟΜΩΣ: θα αναφερω και το καλυτερο που πολλοί το ξεχασατε: κρητικα σκαλτσουνια ή λυχναρακια ή μυζηθροπιτάκια... μιλάμε για ΚΟΛΑΣΗ!!!!!!!!!
δε γραφω αλλο γιατι μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι καθως επισης με επιασαν και ταχυκαρδίες.... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πως μου ειχε διαφυγει αυτο το θεμα?! :hmm:

ΣΟΚΟΛΑΤΑ! Οτι εχει σοκολατα.. :clapping:
Και.. μιλφειγ.
Και.. τουλουμπακια.
Και.. μπακλαβας.
Και.. πολλα αλλα.
Δεν περιγραφω αλλο! :P :D


κρητικα σκαλτσουνια ή λυχναρακια ή μυζηθροπιτάκια... μιλάμε για ΚΟΛΑΣΗ!!!!!!!!!

+1

{Αχ βρε γιαγια, γιατι σταματησες να μαγειρευεις?! :( )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αφού έφαγα 2 φέτες ψωμί με Nutella απαντώ! Μου αρέσουν πολύ τα γλυκά και αν πρέπει να διαλέξω μερικά θα πω

Σιροπιαστά
Μπράουνις
Τζιζκέικ
Σουφλέ σοκολάτας
Τάρτες
Φοντί σοκολάτας και πολλά άλλα. Ας μην γίνω πολύ κουραστική!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μετά και την απάντηση της underwater προτεινω να καταργηθεί το συγκεκριμένο θεματάκι γιατί ωσονούπω θα αρχίσω να βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο...
:wall::wall::wall::wall::wall:

:P :P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σοκολατόπιτα, γαλακτομπούρεκο, προφιτερόλ (αν το έχουν πετύχει), τιραμισού και τζιζκέϊκ της μαμάς μου, καρύδες πάλι της μαμάς μου, ρυζόγαλο.. γενικώς τα κρεμοειδή! Αν και βασικά είμαι πιο πολύ του φαγητού, γλυκά δεν τρώω πολλά (μπορεί να κάνω κι έξι μήνες να φάω γλυκό!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
:blink: πώς μου ξέφυγε εμένα αυτό το θρεντ..??? :whistle:

λοιπόόν.. :D υπερλατρεμένο μου γλυκό είναι το τιραμισού.. :inlove: :clapup:
το όνομα και μόνο αυτού του γλυκού,τα λέει όλα..(tirami su στα ιταλικά,σημαίνει "πήγαινέ με ψηλά"..:inlove:)
επίσης,λατρεύω το σουφλέ σοκολάτας... :inlove: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
Σουφλε σοκολατας?τι μου θυμησες τωρα!!!που μπορω να βρω ????:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
:knife:
Σταματήστε..... δεν αντέχω άλλο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
μιλφέιγ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neraidoula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Πεγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
ΣΟΚΟΛΑΤΑ! Οτι εχει σοκολατα.. :clapping:
Και.. μιλφειγ.
Και.. τουλουμπακια.
Και.. μπακλαβας.
Και.. πολλα αλλα.
Δεν περιγραφω αλλο! :P :D


χεεεχ!γλυκα παιδακια μου!!εμενα μαρεσει αυτο το γλυκο που ειναι με σοκολατα και μπισκοτο και το βαζουμε στο ψυγειο...!!αχ πως λεγεται?μιααααμι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Κορμός νομίζω :P
Πείνασα :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
Αχ, οτιδήποτε περιέχει σοκολάτα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σοκολάταααα!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top