Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,815 μέλη και 2,441,799 μηνύματα σε 76,734 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 272 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Γιατί αυτό το ψευδώνυμο;

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:07, 19-06-05:

Ποιός ο λόγος που βάλατε το συγκεκριμένο ψευδώνυμο???

Εμένα μου αρέσουν τα κουνέλάκια και ο Βugs bunny
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 10,258 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 17:23, 19-06-05:

Εμένα επειδη ολόκληρο το όνομα μου είναι Μιχαήλια, μου είχε πει η καθηγήτρια των γαλλικών (είχα πάει για 2 χρόνια και μετα το γύρισα σε γερμανικά) ότι στα γαλλικά το όνομα μου είναι Michelle και μου άρεσε!
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 17:42, 19-06-05:

Εμένα είναι έτσι για να ρωτάνε τι σημαίνει

Περα από την πλάκα κάνω copy-paste ένα pm που είχα στείλει σε μια κοπέλα σε άλλο φορουμ με την ίδια απορία μουχαχχαχε έτσι κάνεις γνωριμίες σήμερα

<<Το nick είναι λίγο άκυρο. Παλιά (γυμνάσιο - λύκειο) με ένα φίλο μου λέγαμε 'y0 MaN', όταν συναντιόμασταν (εντάξει τίποτα το ασυνήθιστο ως εδώ). Αλλά όταν θέλαμε να χαιρετίσουμε με ουσιαστικό τι να κάναμε; Έτσι βγάλαμε ένα ουσιαστικό: Yomanation, που σημαίνει Yo Man, απλά είναι ουσιαστικό. "Έλα ρε yomanation!!">>
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MissKit : 11-12-11 στις 17:38. Αιτία: Greeklish
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 17:43, 19-06-05:

Εγω το έχω πάρει απο το Quake 3: Arena και πιο συγκεκριμένα απο αυτόν τον γούτσου τύπο:

[img width=537 height=768]http://www.penza.com.ru/quake/galer/PIC_q3model/p_anarki.jpg[/img]

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:46, 19-06-05:

ναι όντως πολυ γουτσου γούτσου
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 17:50, 19-06-05:

Δεν κατάλαβα! :/
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 405 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 17:54, 19-06-05:

Του Rattlehead πρέπει να είναι από το όνομα του σκετελού που κοσμεί τα εξώφυλλα των MEGADETH!
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:56, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Δεν κατάλαβα! :/
γούτσου αν δεν κάνω λάθος λέμε για κάτι που είναι πολύ γλυκούλι και θες να το ζουζουνίσεις.
Ε και είπες πως αυτόν τον γούτσου τύπο,γι'αυτό σου είπα πως ναι είανι πολύ γουτσου γουτσου
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,207 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 18:04, 19-06-05:

χμμμ εμένα βγήκε το exposed γιατί όταν έπαιζα counter-strike για κάποιο λόγο με φώναζαν εκθετιμένος ε εγώ το εκάνα αγγλικό και μετά του κόλλησα το bone....

Όπως καταλάβατε δεν έχει κάμια σχέση με το τραγούδι bone exposed των malevolent creation
1
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:31, 19-06-05:

από ένα τραγούδι των a perfect circle
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 151 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 18:37, 19-06-05:

Εγω απο το ονομα μου Γιαννης,κρατησα το Gian και απο τον κεντρικο ηρωα των StarWars τον Ανακιν κρατησα το...Ανακιν!
Αρα το λογοπαιγνιο μας δινει το gianakin!
Παράθεση

gademis (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,298 μηνύματα.

O gademis "ένα προσωπικό μήνυμα" έγραψε: στις 21:40, 19-06-05:

Γιατι είμαι... Οτι και να πάω να κάνω, πάντα κάτι πά$_&H&S&@#H&0 _ _ &W2_&Aa,c_ω την ατυχία μου!!

** SMF warning: Checksum bad, post may be corrupted.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 23:05, 19-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
γούτσου αν δεν κάνω λάθος λέμε για κάτι που είναι πολύ γλυκούλι και θες να το ζουζουνίσεις.
Ε και είπες πως αυτόν τον γούτσου τύπο,γι'αυτό σου είπα πως ναι είανι πολύ γουτσου γουτσου
Α νόμιζα οτι το λες ειρωνικά και δε σου αρέσει ο θεός
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:40, 19-06-05:

Valder δε σημαίνει τίποτα, απλά δική μου επινόηση.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 23:50, 19-06-05:

Δηλώνει το ονομά μου χωρίς να το γράφω...σας μπέρδεψα ε;
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

O Anarki έγραψε: στις 23:54, 19-06-05:

Βίκυ;
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 23:57, 19-06-05:

είσαι προ τελικά αρνίμ.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 00:00, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Βίκυ;
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 6,596 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 00:07, 20-06-05:

Πολύ κ@βλ@ όνομα! (Μη παρεξηγηθείς Βίκυ για θα σου ξηλώσω τα βλέφαρα και θα σου μαστιγώσω το γόνατο )
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 00:11, 20-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Πολύ κ@βλ@ όνομα! (Μη παρεξηγηθείς Βίκυ για θα σου ξηλώσω τα βλέφαρα και θα σου μαστιγώσω το γόνατο )
'Ετσι όπως με εκβιάζεις δεν έχω άλλη επιλόγη από το να πω thanxxxxxxxx 8)
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος