Τι θα έκανες αν....

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Xαρακίρι


Ποιά ήταν η τελευταία συναυλία που πήγες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τιποτα δικαιωμα σου

αν μου αρεσε εμενα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
θα σου έλεγα πως και εγώ το χαζεύω καμιά φορά(την ταινία)
όσων αφορά την ομορφιά...ε γουστα είναι αυτά

τι θα έκανες αν δεν ήθελες να φύγει για επαρχία η αδελφή σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Θα της έκανα λοβοτομή

Τι θα έκανες για να γυρίσει ο ήλιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Aντιστροφή ανατολής-δύσης σε όλες τις πυξίδες


Τι θα κάνεις απόψε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Αν και η ερώτηση είναι "Τι θα έκανες αν..." απαντώ:
Θα ξαπλώσω στο κρεβατακι μου και θα απολαύσω μια ταινιούλα τρώγοντας γαριδάκια!!!:D

Τι θα έκανες αν λόγω δουλειάς δε μπορούσες να απολαύσεις το σύντροφό σου όσο θα ήθελες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Υπομονή :(

Τι θα έκανες αν μετά τις σπουδές σου δεν έβρισκες δουλειά σχετική με αυτές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simadoula

Νεοφερμένος

Η simadoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Ό,τι έκανα: άλλες δουλειές (ταμίας σουπερμάρκετ, υπάλληλος αρτοπωλείου κ.ά.) για να ζήσω. Τελικά βρήκα και κάτι σχετικό, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία...

Τι θα έκανες αν ήσουν Γαλάτης και σου έπεφτε ο ουρανός στο κεφάλι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα έλεγα ευχαριστώ, άλλοι χριάστηκαν εκατομύρια χρόνια και να πληρώσουν άλλα τόσα εκατομήρια για να τον φτάσουν και εγώ παραπονιέμαι επιδή με χτύπησε στο κεφάλι; ανεπίτρεπτο:whistle:

Αν πήγενες σε σεμηνάριο και βαριώσουν τον κεντρικό ομηλητή, δεν μπορούσες να φύγεις και σε έπιανε μια τάση για ύπνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Θα έβγαζα το κινητό και θα άκουγα μουσική αμέριμνος και παίζοντας ότι προσέχω και κρέμομαι από τα χείλη του.Σε στιγμή καφρίλας στις ερωτήσεις που πιθανόν να δέχεται θα σήκωνα το χέρι μου με μεγάλη ζέση και θα τον ρώταγα που είναι η τουαλέτα!

Τι θα έκανες αν ήξερες ότι πρέπει για 2 βδομάδες να ξεχάσεις τον εαυτό σου και να μετατραπείς σε μηχανή διαβάσματος ξεχνόντας συναισθήματα και ότι άλλο πρόβλημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
θα έπαιρνα ισχυρές δόσεις καφείνης για να νιώθω δραστήρια κ έτοιμη για διάβασμα (λέμε τώρα) κ θα προσποιούμουν ότι όλα είναι καλά (όσον αφορά τα συναισθήματα κ τα άλλα προβλήματα) κ θα τα ανέβαλα για μετά τα διαβάσματα... Προτεραιότητες!!!

τι θα έκανες αν ήσουν μελαγχολικός/ή για κάτι το οποίο δεν αξίζει να είσαι? (για κατι δλδ που είναι ασήμαντο?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggeliki_33

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η aggeliki_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 159 μηνύματα.
Αν ήμουν μελαγχολική θα άλλαζα κάτι στην εμφανισή μου για να πάρω τα 'πάνω μου....!


Τι θα έκανες αν ένας άντρα ή μια γυναίκα σου ζητούσε να τα παρατήσεις όλα και να φύγεις μαζί του/της στο εξωτερικό....???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bugs Bunny

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bugs Bunny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Εδώ δεν έφυγα για το εσωτερικό... με τίποτα, είμαι μαμα/μπαμπα-κιας :D


Τι θα έκανες αν στη μέση μιας πολύ σημαντικής συνέντευξης για δουλειά, συνειδητοποιούσες ότι το φερμουάρ του παντελονιού σου είναι ανοιχτό; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Δεν εχω τετοια προβληματα εγω. Θα το εκλεινα επιδεικτικα :P

Τι θα εκανες αν σε απελυαν σημερα απο τη δουλεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
θα επαιρνα την αποζημιωση μου και θα εψαχνα για αλλη δουλεια

τι θα εκανες αν βαριοσουν στη δουλεια και ειχες ακομα 3,5 ωρες μπροστα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμμ...ειτε θα προετοιμασω κατι που ειναι για αργοτερα....ειτε θα σερφαρω στο νετ...

τι θα εκανες αν σου τυχαινε να ερωτευτεις καποιον ενω εισαι ηδη μεσα σε μια σχεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
δύσκολο να συμβεί (συνηθίζω να αφοσιώνομαι), αλλά αν συνέβαινε τουλάχιστον θα ήμουν ειλικρινής με την σχέση μου, δλδ θα του το έλεγα...

τι θα έκανες αν ενώ περπατούσες στο κέντρο της αθήνας με 12ποντη γόβα, σου έφευγε το ένα τακούνι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
δύσκολο να συμβεί (συνηθίζω να αφοσιώνομαι), αλλά αν συνέβαινε τουλάχιστον θα ήμουν ειλικρινής με την σχέση μου, δλδ θα του το έλεγα...

τι θα έκανες αν ενώ περπατούσες στο κέντρο της αθήνας με 12ποντη γόβα, σου έφευγε το ένα τακούνι?

χεχε! μου ειχε τυχει πριν πολλα χρονια...ενω γυριζα σπιτι μου απο τη σχολη..!:D μα ακριβως στο κεντρο!...μονο που ηταν μποτα και οχι 12ποντη..χαμηλοτερη..!...απλο...ετσι φρικαρισμενη που ημουν....και σαν κυρια με τσαντα...πηγα στο τσαγκαρικο που εχει επι της Πατησιων....;)

τι θα εκανες εαν ανακαλυπτες οτι ενας φιλος σου... σου εχει πει πολλα ψεματα και σε εχει εκθεσει προκειμενου να προστατεψει τον εαυτο του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
αααα, όλα κ όλα, το ψέμα δεν το αντέχω...παίζει να μη του μιλούσα κιόλας ξανά

τι θα έκανες αν ανακάλυπτες ότι ο φίλος σου ήταν γκέι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
θα του λεγα να μείνει μακρυά από το φίλο μου!:P Σοβαρά τώρα τι να του κάνω δλδ?!?!:)


Τι θα έκανες αν το deadline ήταν πολύ αυστηρό και δεν είχες ΚΑΜΙΑ διάθεση να κάνεις οτιδήποτε για να το ... προλάβεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top