Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,731 μέλη και 2,437,822 μηνύματα σε 76,548 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 395 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 332)
Κριός
23
6,93%
Ταύρος
25
7,53%
Δίδυμοι
31
9,34%
Καρκίνος
33
9,94%
Λεων
39
11,75%
Παρθένος
25
7,53%
Ζυγός
28
8,43%
Σκορπιός
29
8,73%
Τοξότης
27
8,13%
Αιγόκερως
22
6,63%
Υδροχόος
21
6,33%
Ιχθύες
29
8,73%

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,656 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε: στις 18:22, 14-07-05:

Ταυράκι και εγώ (με ωροσκόπο Σκορπιό)..τωρα δεν είναι ότι τα ποστεύω αλλά τη συνήθεια πχ με το που μπαίνω στο γραφείο να μπαινω σε ενα σαιτ και να διαβάζω το ωροσκόπιο μου το έχω!
Πάντως, δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά όλες μου οι σχέσεις είναι εναλλάξ με ψάρια και καρκίνους! Δεν ξέρω αν με πιάνουν σα χαρακτήρα αυτά των ταύρων αλλά με τόσο συγκεκριμένο target group επιλογών έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dedilou

Νεοφερμένος

H Dedilou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

H Dedilou έγραψε: στις 20:49, 14-07-05:

εγώ είμαι Κρυαράκι...μιας και γεννήθηκα στις 31 Μαρτίου ...εμένα ποτέ δεν μου έκατσαν οι προβλέψεις περί ζωδίων οπότε και δεν τα πιστεύω..καλά αυτά που δεν καταλαβαίνω καθόλου είναι τα περί ωροσκόπων ...έλεος..και από οτι βλέπω δεν πρόκειται να μπορέσω να τα μάθω ποτέ...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 63 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε: στις 21:08, 14-07-05:

Αιγοκερως 15-1 αλλα δεν πολλυ πιστευω βασι αυτα που λενε για τουσ αιγοκερους εγω ειμαι ......
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,140 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 21:48, 14-07-05:

Ταύρος (24/4), αλλά δε πιστεύω.
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 23:25, 14-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
]ifrit[ .... michelle..... δίδιμοι είστε??? Και δεν μοιάζετε καθόλου!!
Και εγώ Παρθένος είμαι ..... αλλα δεν το φωνάζω νιόθω άβολα
Ωροσκόπο δεν ξέρω τι έχω! Μπορώ να διαλέξω μόνος μου ? Αν ναί θέλω Υδροχόο, αν έχει τελέιώσε πιάσε μια ψάρια ! Στο κινέζικο τι να είμαι ? Κάποια μου είχε πει ότι είμαι γουρούνι και αναίσθητος.... Υπάρχουν τέτοια ζώδια? Πάντως το 3ο που μου είπε σίγουρα δεν ήταν ζώδιο.
Παππούλη κι εγώ παρθένος είμαι
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 13:07, 19-08-05:

ειμαι ιχθεις(14/03/92)και δεν πηστευω
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών . Έχει γράψει 3,056 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 13:19, 19-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny
Παππούλη κι εγώ παρθένος είμαι
To ξέρω βρε κουνελάκι για αυτο σε αγαπάω τόσο πολύ, ταιριάζουμε!
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,048 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε: στις 14:40, 19-08-05:

Είμαι Λέων αλλά δεν τα πιστεύω αυτά.
Παράθεση

lefteris

Νεοφερμένος

Ο lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O lefteris έγραψε: στις 13:08, 15-02-06:

Ειμαι Λεων 19/8 και πιστευω λιγακι και εγω οπως ολοι / ολες
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,788 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 13:11, 15-02-06:

Τοξότης 27/11 αλλά δεν πιστεύω
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 3,896 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:13, 15-02-06:

Καλως ήρθες lefteris
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 13:46, 15-02-06:

Ετσι οπως ειναι οι τελευταιες απαντησεις...
"ειμαι λεων και δεν πιστευω"
"ειμαι ταυρος και δεν πιστευω"
"ειμαι σκορπιος και πιστευω"
μου θυμιζουν ομαδες συγκεντρωσης αλκοολικων π.χ. που λενε "γεια σας, ειμαι ο Μαριος και ειμαι νηφαλιος 145 μερες"..."γεια σας ειμαι ο Χρηστος και δεν πινω 5 μηνες..."
ασχετο το ξερω....
Εγω ειμαι Καρκινος (με οτι συνεπαγεται αυτο...) με ωροσκοπο τα πρωτα 12ζωδια οτυ ζωδιακου κυκλου!
Παντως με παρα πολλους καρκινους που εχω γνωριστει δεν εχουμε καμια μα καμια ομοιτητα.
Γενικα στα ζωδια δεν πολυπιστευω.Ναι μεν μπορει να εχουν καποια κοινα χαρακτηριστικα ατομα που εχουν το ιδιο ζωδιο, αλλα δεν μου λεει κατι αυτο.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 13:56, 15-02-06:

Κοίτα εγώ η αλήθεια είναι οτι δεν πιστεύω αλλά και πιστεύω.
Δηλαδή κάποια βιβλία η περιοδικά που έχουν πέσει στα χέρια μου και λένε για καποια στοιχεία του χαρακτήρα του Παρθένου ναι είμαι έτσι.

Όμως δεν είμαι απο τα άτομα που θα στηρίζονται στις ατρολογικές προβλέψεις, αν πει προσέχετε τα ατυχήματα οτι δεν θα βγαίνω απο το σπίτι μην χτυπήσω.
Επειδή παίρνω περιοδικά ή και οι εφημερίδες που έχουν θα τα διαβάσω για πλάκα.
Κάποιες φορες πέφτουν μέσα στην κατάσταση που βρίσκεται η ψυχολογία μου και συγκεκριμένα ένα ένθετο που δίνει ο Ελεύθερος τύπος κάθε Κυριακή για το εβδομαδιαίο πρόγραμμα της τηλεόρασης.ΕΕ εκεί μένω λίγο μ@λάκας!
Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 308 μηνύματα.

O kynofilos έγραψε: στις 15:01, 15-02-06:

Είμαι Ιχθύς 24 "Φλεβουάριου" με Διδύμους ωροσκόπο και τον Άρη στον Ταύρο και την Αφροδίτη στον Υδροχόο. Η ανάλυση χαρακτήρα με βάση ημερομηνία και τον τόπο γέννησης (προσωπική πρόβλεψη επί πληρωμή) με έχει βοηθήσει πάρα πολύ να καταλάβω γιατί είμαι έτσι όπως είμαι. Μου έχει δείξει πώς μπορώ να γίνω επιστρατεύοντας την προσωπική μου δύναμη, τί παίζεται με τις σχέσεις μου (συναστρία) με τρομακτικά αντικειμενική θεώρηση και με ξυπνά από τις αυταπάτες μου.
Η αλήθεια είναι ότι το βρίσκω τρομακτικό πώς μπορεί να είναι γνωστά σε έναν αστρολόγο πράγματα κρυφά που κρατώ μόνο γιά μένα...
Με ενδιαφέρει και παρακολουθώ σε μια προσπάθεια να καταλάβω καλύτερα τον άλλο, τα κρυφά μυστικά της ζωής και τις τάσεις του μέλλοντος.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kynofilos : 15-02-06 στις 15:46.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 15:10, 15-02-06:

Αρχική Δημοσίευση από kynofilos
Είμαι Ιχθύς 24 Φλεβουάριου με Διδύμους ωροσκόπο και τον Άρη στον Ταύρο και την Αφροδίτη στον Υδροχόο. Η ανάλυση χαρακτήρα με βάση ημερομηνία και τον τόπο γέννησης (προσωπική πρόβλεψη επί πληρωμή) με έχει βοηθήσει πάρα πολύ να καταλάβω γιατί είμαι έτσι όπως είμαι. Μου έχει δείξει πώς μπορώ να γίνω επιστρατεύοντας την προσωπική μου δύναμη, τί παίζεται με τις σχέσεις μου (συναστρία) με τρομακτικά αντικειμενική θεώρηση και με ξυπνά από τις αυταπάτες μου.
Η αλήθεια είναι ότι το βρίσκω τρομακτικό πώς μπορεί να είναι γνωστά σε έναν αστρολόγο πράγματα κρυφά που κρατώ μόνο γιά μένα...
Με ενδιαφέρει και παρακολουθώ σε μια προσπάθεια να καταλάβω καλύτερα τον άλλο, τα κρυφά μυστικά της ζωής και τις τάσεις του μέλλοντος.
Δηλαδή αν σου στείλει κάποιος ημερομηνία γέννησης και ώρα μπορείς να κάνεις ανάλυση??
Παράθεση

kynofilos

Δραστήριο Μέλος

Ο kynofilos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 308 μηνύματα.

O kynofilos έγραψε: στις 15:19, 15-02-06:

Υπάρχει δωρεάν ανάλυση χαρακτήρα στο διαδίκτυο στο www.astroadvice.com και με δυνατότητα συναστρίας. Είναι περιεκτική αν και λακωνική και προσωπική. Είναι στα αγγλικά.
Παρακολουθώντας και το προσωπικό ημερήσιο ωροσκόπιο στην ίδια διεύθυνση για καιρό, μελετώ τον χαρακτήρα μου ακόμα περισσότερο.
Παράθεση

ines (Ινές)

Δραστήριο Μέλος

H Ινές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H ines έγραψε: στις 16:16, 15-02-06:

εγω ειμαι αιγοκερως και δεν πιστευω (με λενε ινες και ειμαι καλα, μαριο). και δεν πιστευω οχι μονο γιατι ειναι παραλογο, αλλα και γιατι για το ζωδιο μου λενε πως ειμαστε ψυχροι, τελειομανεις, συναισθημματα μακρια απο μας, σκεφτομαστε μονο καριερα κλπ.......
μη σας πω πως ειμαι το ΑΚΡΩΣ αντιθετο.......!!
(τελειομανης εγω?? )
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 483 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 22:33, 15-02-06:

Eίμαι και εγώ Αιγόκερως και δεν πιστεύω
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:34, 16-02-06:

Ρε παιδιά τώρα μου ήρθε εδώ είχα βάλει και δημοσκόπηση τα ζώδια ε??
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 12:39, 16-02-06:

Οκ την ξαναέβαλα

άντε αντε ξαναψηφίστε
μην βαριέστεε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Samael, Fotini_mp

Βρείτε παρόμοια