Τι κάνετε στον ελεύθερο χρόνο σας;

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
και εγω τα ιδια θα εκανα, μα υπαρχει το νετ :confused:

Τα κάνεις στο νετ όλα. Ακόμα και αυτό με το σκυλάκι, μπαίνεις στο mydog.gr και ψαχνεις στα θρεντια για φροντιδες and shit.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
οκ, θα τον παω και βολτα στο second life O_o
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οκ, θα τον παω και βολτα στο second life O_o


συμβουλη : να τον ξυνεις βοηθαει στην εκγυμναση των τενοντων .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avisitor

Νεοφερμένος

Η Avisitor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
και εγω τα ιδια θα εκανα, μα υπαρχει το νετ :confused:


το νετ... διχτυ για μυγες και λοιπα εντομα; :P
κι εγω εχω συνδεση, αλλα αφιερωνω χρονο σε ολα τα ενδιαφεροντα μου... ολη την ωρα στο διαδικτυο χαζευεις! βεβαια ταινιες και μουσικες με αυτο κατεβαζω, αλλα τα βιβλια δε συγκρινονται με τα pdf ουτε τα ηλεκτρονικα ζωα εχουν καμια σχεση με τη χαρα και τη διασκεδαση που αντλεις με την ενασχοληση σου με ενα real pet ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
χαρα και διασκεδαση με την ενασχοληση σου με ενα real pet ;)


...εχω μια αραχνη στον τοιχο πανω απο το κρεββατι, πιανεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avisitor

Νεοφερμένος

Η Avisitor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
αν ανταλλασετε καμια ματια, ναι αμε! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Ρε παιδια ριχτε καμια ιδεα γιατι δεν.. :P εχουμε τοσο καιρο με ενα φιλαρακι εδω που μας περισευουν 1-2 ωρες τη βδομαδα και δε ξερουμε πως να τις γεμισουμε. Υπαρχει τιποτα καλο; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγω αρχισα να ασχολουμε επιτελους με το σκυλι μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fotini97

Νεοφερμένος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
πάω βόλτες, παίζω βόλλευ, ακούω μουσική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Delawere

Νεοφερμένος

Η Delawere αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γράφω κάτι σαν βιβλίο, παίζω κιθάρα, ζωγραφίζω, παίζω παιχνίδια στον υπολογιστή, ακούω μουσική.. αυτά πάνω κάτω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ακουω μουσικη,ζωγραφιζω, παω καμια βολτα,βλεπω ταινιες,διαβαζω βιβλια,ειμαι στο net ή κοιμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


Φωτογραφίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κανω κουρες ομορφιας, φτιαχνω τα νυχια μου, φτιαχνω παζλ, διαβαζω, μπαινω στο ιντερνετ, καθαριζω, πλενω το αμαξι, κοιμαμαι. Αλλα οταν εχω αρκετο ελευθερο χρονο, παιρνω δρομο, παω βολτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
πάω για τρέξιμο, διαβάζω βιβλία . . . .
και φυσικά βολτάρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ελευθερος χρόνος για μένα σημαίνει χαλάρωση ...άρα ακούω μουσική!:music::music::music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
αν δεν βλέπω ταινίες, συνήθως πάω καμιά βόλτα για καφέ, διαβάζω βιβλία, πάω για περπάτημα ή γιόγκα, κάθομαι στο λάπτοπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
ακουω μουσικη
βλεπω ταινιες
βολτα με φιλουςς
χαλαρα στο σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγάπη01

Νεοφερμένος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Στον ελεύθερο μου χρόνο συνήθως διαβάζω βιβλία και ζωγραφίζω!
Επίσης ακούω και μουσική!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
  • διαβάζω βιβλία
  • ακούω μουσική
  • λιώνω στο ίντερνετ
  • και από δω και στο εξής θα πηγαίνω και γυμναστήριο :hehe:
Προτείνετε τίποτα ενδιαφέρον που κάνετε και σεις, κατά προτίμηση να είναι έξω από το σπίτι, μην σαπίσουμε ακόμη περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,784 μηνύματα.
  • διαβάζω βιβλία
  • ακούω μουσική
  • λιώνω στο ίντερνετ
  • και από δω και στο εξής θα πηγαίνω και γυμναστήριο :hehe:
Προτείνετε τίποτα ενδιαφέρον που κάνετε και σεις, κατά προτίμηση να είναι έξω από το σπίτι, μην σαπίσουμε ακόμη περισσότερο.

Τρώμε μελομακάρονα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top