Τι ηλικία έχετε;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Όλα τα forum έχουν απο έναν παππού και μια γιαγιά
Εμείς βρήκαμε τον
τώρα ψάχνουμε την γιαγιά :bleh:

27,5, λίγο πριν τα 28
Η γιαγιά βρέθηκε!!!! Περιμένω εφαπαξ και σύνταξη από το forum λιαν συντόμως, διότι είμαι και μεγάλη γυναίκα, έτσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
νομίζω πως η garfield σου ρίχνει λίγο :hmm:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless :
νομίζω πως η garfield σου ρίχνει λίγο :hmm:.

Ναι κι εγώ αυτό νομίζω αφού έχει κόρη 15 χρονών :/

Οπότε crazyHelen ξέχνα την σύνταξη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
Ναι κι εγώ αυτό νομίζω αφού έχει κόρη 15 χρονών :/

Οπότε crazyHelen ξέχνα την σύνταξη :hehe:

OK, αλλά είμαι η αμέσως επόμενη, έτσι? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

goldy

Νεοφερμένος

Η Χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και επαγγέλεται Γραμματέας. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
25 μαμά γερνάω............... :mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
25 τον Αύγουστο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ka-li :
25 τον Αύγουστο :mad:

Προς τι το :mad: καλε? Θα ήθελες να εισαι 19 σαν εμενα και όταν πας να πεις μια αποψη να σου φερνει ο αλλος σαν επιχειρημα οτι εισαι μικρή για να σου 'αποδειξει' οτι κάνεις λάθος? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Α ρε Michelle... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Πες τα ρε emufear. Βράζει το αίμα της απο αντίδραση :'( Τη φοβάμαι εγω, κάποια μέρα θα με φάει λάχανο, μ έχει στη μπούκα, το ξαναλέω :'( :'( :'( :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ka-li

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ka-li αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Προς τι το :mad: καλε? Θα ήθελες να εισαι 19 σαν εμενα και όταν πας να πεις μια αποψη να σου φερνει ο αλλος σαν επιχειρημα οτι εισαι μικρή για να σου 'αποδειξει' οτι κάνεις λάθος? :(
Θέλεις να τα ξαναπούμε όταν θα κλείνεις τα 25; Δεν έχει καθόλου πλάκα... Έχεις τελειώσει τη σχολή, δουλεύεις, οι διακοπές σου είναι 24 ημέρες το χρόνο και από πάνω τα 30 πλησιάζουν επικίνδυνα... :bleh:
Α! και να ξέρεις πάντα υπάρχουν άτομα μεγαλύτερα από εσένα που θα σου λένε είσαι μικρή ακόμα... :P ʼσε από αυτά δεν θα γλυτώσεις ποτέ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
27
Θα ήθελες να εισαι 19 σαν εμενα και όταν πας να πεις μια αποψη να σου φερνει ο αλλος σαν επιχειρημα οτι εισαι μικρή για να σου 'αποδειξει' οτι κάνεις λάθος?
Εννοείται ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ρε σεις θέλετε να παω να αυτοκτονήσω σήμερα ή να το αφήσω για αύριο? :P
Δηλαδή για να καταλάβω.... εγώ που είμαι 30+ τι πρέπει να κάνω???
(το πόσο + δεν το λέω, το αφήνω για την ώρα μέχρι να βρεθεί κι άλλο άτομο πάνω από 30 και να κονταροχτυπηθούμε :P)

πω πω.... είδα κάτι δεκαετίες του 90 :baby: και έπαθα πολιτισμικό σοκ! γενιόντουσταν και τοτε παιδιά??

:knife:


"Θεέ μου κάνε με αντέξω τα πράγματα που δε μπορώ να αλλάξω"
ωχ ωχ ωχ.... πάει γέρασα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ :
Ρε σεις θέλετε να παω να αυτοκτονήσω σήμερα ή να το αφήσω για αύριο? :P
Δηλαδή για να καταλάβω.... εγώ που είμαι 30+ τι πρέπει να κάνω???
(το πόσο + δεν το λέω, το αφήνω για την ώρα μέχρι να βρεθεί κι άλλο άτομο πάνω από 30 και να κονταροχτυπηθούμε :P)

πω πω.... είδα κάτι δεκαετίες του 90 :baby: και έπαθα πολιτισμικό σοκ! γενιόντουσταν και τοτε παιδιά??

:knife:


"Θεέ μου κάνε με αντέξω τα πράγματα που δε μπορώ να αλλάξω"
ωχ ωχ ωχ.... πάει γέρασα!!!

Και εγώ κοντά στα 30 είμαστε μειωνότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotetsi

Νεοφερμένος

Ο kotetsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Industrial designer. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Σε 28 μέρες κλείνω τα 23. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
16 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anaconda

Νεοφερμένος

Ο Anaconda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Νομίζω ότι μπορώ να "κονταροχτυπηθώ" με την Επιρροή για τον "μεγαλύτερο/η" του forum! Λοιπόν, είμαι 31,5...

Με την ευκαιρία να σας χαιρετήσω όλους, είναι το πρώτο μου μήνυμα στο forum  :) :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Anaconda :
Νομίζω ότι μπορώ να "κονταροχτυπηθώ" με την Επιρροή για τον "μεγαλύτερο/η" του forum! Λοιπόν, είμαι 31,5...

Με την ευκαιρία να σας χαιρετήσω όλους, είναι το πρώτο μου μήνυμα στο forum  :) :) :D

Καλώς ήρθες ;)

Μάλλον βρήκαμε την γιαγιά στο φόρουμ,ωραία θα παίρνουμε χαρτζιλίκι απο τον πάππου τώρα θα δίνει και η γιαγιά,άρα περισσοτερα λεφτα :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Καλως ήλθες Anaconda!

bunny μην είσαι και τόσο σίγουρη ότι η Anaconda είναι η πιο γιαγία εδω μέσα! Ούτε η ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ ούτε η garfield μας έχουν αποκαλύψει την ηλικία τους και δεδομένου οτι h garfield έχει κόρη 15 ετών νομίζω οτι σίγουρα ειναι πανω απο 31.5!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Καλως ήλθες Anaconda!

bunny μην είσαι και τόσο σίγουρη ότι η Anaconda είναι η πιο γιαγία εδω μέσα! Ούτε η ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ ούτε η garfield μας έχουν αποκαλύψει την ηλικία τους και δεδομένου οτι h garfield έχει κόρη 15 ετών νομίζω οτι σίγουρα ειναι πανω απο 31.5!

Δεν αναφέρθηγκα στην ανακόντα σε αυτό αλλά επειδή κάποια μου έιχε πει να μην στέλνω μήνυμα πάλι γιατί την κουράζει-εκνευρίζει τα έγραψα όλα μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TAZ250

Νεοφερμένος

Η TAZ250 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
michelle το οτι είσαι 19 χρονων δεν σημαινει ο,τι , οτι και να πεις θα είναι λαθος. ετσι να πεις σε οποιον σου λεει τετοιες .............. βλακειες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top