Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,734 μέλη και 2,437,901 μηνύματα σε 76,551 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 117 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Thread για νέα μέλη

κοσμοναύτης

Νεοφερμένος

H κοσμοναύτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19 μηνύματα.

H κοσμοναύτης έγραψε: στις 19:48, 19-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από sophie_96
Καλώς όρισες και επίσης κορίτσι αν και χθες που μιλήσαμε προτού γράψεις ότι είσαι φοιτήτρια σε είχα περάσει ότι ήσουν αγόρι . Αλλά όσοι με ξέρουν εδώ, γνωρίζουν ότι έχω αλλάξει φύλα στους περισσότερους, ακόμα αβατάρ

Ναι και σιγά το θέμα

Νομίζω ήτανα αναμενόμενο να συμβεί και από εσένα και από οποιονδήποτε
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,885 μηνύματα.

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 19:58, 19-06-18:

Αρχική Δημοσίευση από κοσμοναύτης
Ναι και σιγά το θέμα

Νομίζω ήτανα αναμενόμενο να συμβεί και από εσένα και από οποιονδήποτε
χαχαχα, καλά εγώ εδώ το κάνω σε όλους χωρίς να το θέλω τους αλλάζω τα "φώτα" χδ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

IntoTheBlue

Νεοφερμένος

H IntoTheBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H IntoTheBlue έγραψε: στις 03:21, 08-07-18:

Γεια σας
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 09:28, 08-07-18:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

sophie_96

Διακεκριμένο μέλος

H sophie_96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,885 μηνύματα.

H sophie_96 Εκείνο που θυμάμαι πιο πολύ .... έγραψε: στις 11:57, 08-07-18:

Παράθεση

IntoTheBlue

Νεοφερμένος

H IntoTheBlue αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H IntoTheBlue έγραψε: στις 17:45, 08-07-18:

Μα τι ωραιο καλωσορισμα ειναι αυτο
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kiris

Νεοφερμένος

Ο Kiris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Kiris έγραψε: στις 23:30, 27-07-18:

Καλησπέρα και απο εμένα !!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,428 μηνύματα.

H Aleksa έγραψε: στις 00:00, 29-07-18:

Καλησπέρα Kiris!

Παράθεση

Giannoutas

Περιβόητο Μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,219 μηνύματα.

O Giannoutas Άρης μέχρι τον παράδεισο έγραψε: στις 02:00, 23-09-18:

χαλόόόόόόόόόόουυυυυυυυ παιδάκια
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 22:52, 23-09-18:

Καλωσόρισες.
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,167 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 22:59, 23-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Giannoutas
χαλόόόόόόόόόόουυυυυυυυ παιδάκια
Εντωμεταξύ έχει 1100+ ποστ.
Παράθεση

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

H Aleksa έγραψε: στις 00:18, 25-09-18:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Εντωμεταξύ έχει 1100+ ποστ.
'Ακυρο το μήνυμα τότε.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Aleksa : 25-09-18 στις 01:58.
Παράθεση

Fotini_mp

Νεοφερμένος

H Fotini_mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Fotini_mp έγραψε: στις 18:31, 29-10-18:

Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.
Είμαι καινούριο μέλος και μου κάνετε όμορφη παρέα στο γραφείο όταν δεν έχω δουλειά
Ελπίζω να ταιριάξω στην παρέα σας !!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,145 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 18:35, 29-10-18:

Αρχική Δημοσίευση από Fotini_mp
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα.
Είμαι καινούριο μέλος και μου κάνετε όμορφη παρέα στο γραφείο όταν δεν έχω δουλειά
Ελπίζω να ταιριάξω στην παρέα σας !!

Καλωσόρισες Φωτεινή!!
Παράθεση

Αμελί

Δραστήριο Μέλος

H Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H Αμελί έγραψε: στις 21:35, 04-11-18:

Καλησπέρα παιδιά!!

Ήμουν παλαιότερα (προ 9ετίας) ενεργό μέλος, μετά το άφησα.
Χθες ωστόσο μετά από φλασιά λέω τι να κάνει αυτό το φόρουμ??

Χάρηκα που υπάρχει ακόμα και να 'μαι ξανά!!

Εύχομαι να περάσουμε όμορφα
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,145 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 22:01, 04-11-18:

Γεια χαρά Αμελί!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 12 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    harry akritas, Scandal, Αμελί, Fotini_mp