Χρόνια Πολλά σε όλους!

zouzouni3887

Νεοφερμένος

Η zouzouni3887 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Χρόνια Πολλά Φοίβη και από ένα καινούργιο μέλος!!!!!Ότι επιθυμείς!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Χρονια σου πολλά Dythor.. ο,τι επιθυμείς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Συνάδελφε :alljumpy:

Χρόνια πολλά!:clapup::clapup: Σου έυχομαι να αποκτήσεις ότι επιθυμείς και να παραμείνεις πηγή θετικής ενέργειας :P

Κι επειδή είμαι και large τύπος βρήκα τούρτα σοκολάτα. (μέχρι να βάλει το Γίδι καμιά καλύτερη φωτογραφία :P)



Σε ευχαριστώ πολύ συνάδελφε!!!! Η τούρτα είναι τέλεια και όλη με σοκολάτα!!! :D:D:D
Γειάαααααα!!!! :P

Φοιμπάκι!



Χρόνια πολλά να 'χεις και πάντα ευτυχισμένα με χαρές και πανηγύρια! :clapup::clapup::clapup::clapup:


Ευχαριστώ πολύ Γιωργάκη μου! Και εσύ ότι επιθυμείς!!! :D

Χρόνια πολλά Φοιμπς!!!! :clapup:

Ευχαριστώ πολύ fandago!!! :D


Χρόνια πολλά Φοίβη! Και στην Αννούλα πηγαίνει η ευχή φυσικά!

Μιας και έγινε της μόδας να προσφέρουμε τούρτες:


Ωωω ευχαριστώ! Τι τέλεια τούρτα!!!! Σοκολατίνα, έτσι όπως μου αρέσει! :D

Χρόνια πολλά και καλά κοριτσάκια!!!


Ευχαριστούμεεεεε! Ευχαριστώ και εκ μέρους της Αννούλας!!! :P

Xρόνια πολλά Φοίβη!!!:)

Ευχαριστώ πολύ borat!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Χρόνια πολλά σου Φοιμπάκι!!!:D

Και σε σας Cosette και Αννούλα χιλιόχρονες!


Ευχαριστώ πολύ Ηρώ μου!!! :D



Να περνάς ευτυχισμένη όλες σου τις Παρασκευές! ;)


Ευχαριστώ πολύ Idril!!! Μου έδωσες μια από τις καλύτερες ευχές!!! :D:D:D

Χρόοοοοοονια πολλά σε σένα, χρόοοοοοοονια πολλά και ευτυχισμένα, χρόοοοοοονια πολλά...ό,τι επιθυμείτε κουκλες!!!!
:cake: :birthday:


Ευχαριστούμε!!! :D

Χρόνια πολλά Φοιμπίδι!:clapup:


Ευχαριστώ πολύ Valder! Χθες είδα ένα σκάφος με το όνομά σου! Πολύ ωραίο ήταν!!! :D:D:D


Φοίβη χρόνια πολλά και ευτυχισμένα και από μένα!


Ευχαριστώ πολύ xanp μου!!! :D


Χρόνια Πολλά Φοίβη και από ένα καινούργιο μέλος!!!!!Ότι επιθυμείς!!!!


Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! :) Καλως ήρθες!!! :clapup::clapup::clapup:



Αννούλα Χρόνια Πολλά και από εμένα!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
χρονια πολλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Χρόνια Πολλά στους εορτάζοντες!!:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Γιώργο χρόνια πολλά!!!!!!!!!!Ό,τι επιθυμείς, ευχή μου...;):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Χρόνια Πολλά και στους υπόλοιπους που γιορτάζουν!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Χρόνια Πολλά και στους υπόλοιπους που γιορτάζουν!!:P

Γιώργο χρόνια πολλά!!!!!!!!!!Ό,τι επιθυμείς, ευχή μου...;):)

ευχαριστω παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
χρονια πολλα και απο μενα γιωργο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
χρονια πολλα και απο μενα γιωργο

ευχαριστω παρα πολυ SCULLY...

και συ ο,τι επιθυμεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Χρονια πολλα γιωργο ο,τι επιθυμεις :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenh

Νεοφερμένος

Η tzenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
χρονια πολλα Γιωργο!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 954 μηνύματα.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
χρονια πολλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
χρόνια πολλά !!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Χρόνια πολλά και ότι επιθυμείτε!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
άργησα αλλά δικαιολογούμαι! έλειπα σε ολιγοήμερες διακοπές!

χρόνια πολλά και καλά μικρή κι έξυπνη Φοίμπς! Για όμορφη δε λέω γιατί δεν σε έχω δει, αλλά μικρή σημασία έχει όταν έχεις τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσα άλλα χαρίσματα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top