Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,736 μέλη και 2,437,929 μηνύματα σε 76,553 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 351 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αποκαλείτε το έτερον ήμισυ;

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 14:36, 12-05-07:

τωρα τελευταια μου κολλησε το τσοπανη μου...
αλλα σε μνμ... ζωη μου αντρουλι μου

κ αυτος δεν με εχει φωναξει ποτε με το ονομα μου εδω κ 3 1/2 χρονια με φωναζει μπεμπα... μια μερα ειμασταν αθηνα...
κ χαθηκαμε στο μετρο αυτος με εβλεπε εγω οχι κ αρχιζε να με φωναζει με το ονομα μου εγω ουτε που το ακουγα μολις φωναξε μπεμπα αμεσως γυρισα κ τον ειδα...
το μωρο μου...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,445 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 15:21, 12-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από Kakerlak
τωρα τελευταια μου κολλησε το τσοπανη μου...
αλλα σε μνμ... ζωη μου αντρουλι μου

κ αυτος δεν με εχει φωναξει ποτε με το ονομα μου εδω κ 3 1/2 χρονια με φωναζει μπεμπα... μια μερα ειμασταν αθηνα...
κ χαθηκαμε στο μετρο αυτος με εβλεπε εγω οχι κ αρχιζε να με φωναζει με το ονομα μου εγω ουτε που το ακουγα μολις φωναξε μπεμπα αμεσως γυρισα κ τον ειδα...
το μωρο μου...
στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι πολύ γλυκό αλλά έχω μία θεία που είναι γύρω στα 80-90 και της έχει μείνει και τη φωνάζουν 'μπέμπα', κι εγώ δηλαδή 'η θεία η μπέμπα' την γνωρίζω και όταν ήμουν μικρή έψαχνα απο ποιο όνομα βγαίνει το μπέμπα

το δικό μου προπρώην έτερον ήμισυ αυτοαποκαλούταν 'φεγγαρούλης' που είχε μείνει απο μία συζήτηση σε μία παραλία, και γενικότερα ήθελε να τον λέω έτσι. δεν μπορώ να πω οτι μου άρεσε τόσο αλλα οκ, τον έλεγα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

H Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Sleeping Beauty έγραψε: στις 02:55, 12-11-07:

τον αποκαλω love εκεινος μου το κολλησε
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

LiZardKing69 (Δημητρης)

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τουριστικά . Έχει γράψει 56 μηνύματα.

O LiZardKing69 http://farmaki-on.blogspot.com/ έγραψε: στις 03:05, 12-11-07:

Στην αρχη της σχεσης μας ειχαμε παει σε ενα νησι διακοπες και καποια στιγμη βγαινοντας απ το μπανιο σκουπιστηκε με μια μπλε πετσετα θαλασσης.Γυρναει λοιπον με περισσο ναζι και μου λεει οτι γεμισε μπλε χνουδακια αλλα ετσι οπως το ειπε ακουστηκε σαν να λεει "μπλιχνουδακια", ε αυτο ηταν, απο εκεινη την μερα ειναι το μπλιχνουδακι μου.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,328 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 03:46, 12-11-07:

χμμ...το καλυτερο μου ειναι το "ΑΤΙΑ"
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 12-11-07 στις 22:07.
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 19:03, 12-11-07:

Αυτό θα είναι που λένε "Η αγάπη ηρθε απο μακριά"...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,331 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 22:46, 12-11-07:

μπλιχνουδακι ;; !! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑχαχαχα
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 23:05, 12-11-07:

πλέον... μπαμπά
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 23:07, 12-11-07:

Σε έκανε πριν γεννηθεί ε;
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,269 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 23:09, 12-11-07:

Που είσαι ρε?
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,239 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 23:34, 12-11-07:

Eνα απο τα πολλα που λεω ειναι το "αφεντικο".
Παράθεση

NINJAKI (ΧΑ!!!)

Δραστήριο Μέλος

H ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,895 μηνύματα.

H NINJAKI έγραψε: στις 00:22, 13-11-07:

bioulaki
Παράθεση

Rempeskes

Επιφανές Μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,659 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 01:03, 13-11-07:

"Ψωνάκι μου" και "παραπονιάρα"...
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,269 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 01:06, 13-11-07:

Τι κάνει αλήθεια η Σουζυ σου??
Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,485 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε: στις 13:13, 13-11-07:

Έντερον μου ήμισυ
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 13:15, 13-11-07:

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 13:29, 13-11-07:

Επίσης "ψιτ εσύ".
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:14, 13-11-07:

καθίκι...σπασικλάκι...κακομαθημένο... λάθος της ζωής μου (κι έχω σε όλα δίκαιο εεεεεεεεεεε! )
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 19:18, 13-11-07:

Πολλα και διαφορα...
Παράθεση

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 148 μηνύματα.

O dimitris athens έγραψε: στις 20:10, 15-11-07:

Εγώ για κάθε νέο έτερο ήμισυ επιλέγω ένα φρούτο. Εχοντας εξαντλήσει πεπονάκι ,αχλαδάκι , συκαλάκι και διάφορα άλλα το τελευταίο το αποκαλώ κερασάκι λόγω χρώματος μαλλιών.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm, hl_amhxanos

Βρείτε παρόμοια