Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,735 μέλη και 2,437,917 μηνύματα σε 76,552 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 380 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Πώς αποκαλείτε το έτερον ήμισυ;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12,565 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:03, 14-09-06:

Με αφορμή το "συγγνώμη, λάθος" θέμα, για πείτε, εσείς πως τον ή την αποκαλείτε? Είστε άπαντες του διαδεδομένου "μωρό μου", ή έχετε κάτι πολύ ιδιαίτερο?

Και... είχατε άλλο ψευδώνυμο για τους πρώην ή αλλάζετε κάθε φορα?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:11, 14-09-06:

Τα κλασικα αγαπη μου, μωρο μου και το "ξερωριστο" κακουλα μου Δεν εχω τπτ αλλο ακομα, δεν μας εχει τυχει τπτ ωστε να μπορω να την λεω καπος αλλιως. Παντος εμενα με λεει τα κλασικα και κακουλη της και κουραδιτσα της
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 20:11, 14-09-06:

Ζουζουνάκι, μωρουλίνι, χαζουλίνο, γουτζούνι(από το γούτσου γούτσου. ) καρδουλίνο, αγαπουλίνι, χοντρουλίνο, πασάκο μου..... κ.α που δεν μου'ρχονται τώρα!Αυτά για τον αντρούλη μου . Στους πρώην ένα μωρό μου άντε και κα*λα μου την επίμαχη στιγμη να ανεβαίνει λίγο το ηθικό(και το ανήθικο)!
Εκείνος το πιο περίεργο που με έχει ονομάσει είναι κυταριτιδοειδές (γιατί ειδικά τώρα στη εγκυμοσύνη έχω γεμίσει!)Αλλά το πιο γλυκό του είναι μανουλίτσα και αγαπουλινινάκο...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη torry : 14-09-06 στις 20:20.
Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 563 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 20:15, 14-09-06:

αν και εγω ποτε δεν αποκαλουσα με κατι ξεχωριστο την εκαστοτε κοπελα μου(μωρο μου,καρδια μου,ματακια μου κλπ) η μια με ελεγε χαμογελακι της
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 364 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 20:16, 14-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Τα κλασικα αγαπη μου, μωρο μου και το "ξερωριστο" κακουλα μου Δεν εχω τπτ αλλο ακομα, δεν μας εχει τυχει τπτ ωστε να μπορω να την λεω καπος αλλιως. Παντος εμενα με λεει τα κλασικα και κακουλη της καικουραδιτσα της

Sorry αλλά κουραδίτσα?
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 20:20, 14-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από torry
[/b]

Sorry αλλά κουραδίτσα?
Ναι
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 20:28, 14-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από torry
να ανεβαίνει λίγο το ηθικό(και το ανήθικο)!
λωλ!

βασικά, νινί μου
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 20:37, 14-09-06:

Αχ εμενα το "νίνι μου" κανεις δεν το ήθελε. Καλά, ο δεύτερος ήταν και μαντράχαλος!

Εγώ πάλι αρνούμαι να αποκαλέσω κάποιον όπως και οποινδήποτε πρώην...

Ο ένας ήταν "γατούλης", ο άλλος "αγαπουλις" και ο ichliebedich μου είναι "ματάκια", κυρίως.

Η και "Schatz" (θησαυρός, στα γερμανικά, αλλα αυτό πιο σαρκαστικά!)

Κι ενώ το "μωρό μου" δε μου λέει κάτι λόγω διάδοσης, όταν το λέει ο ichliebedich τρελαίνομαι!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 14-09-06 στις 20:49.
Παράθεση

prime

Διάσημο Μέλος

H prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών . Έχει γράψει 1,019 μηνύματα.

H prime έγραψε: στις 21:03, 14-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Εγώ πάλι αρνούμαι να αποκαλέσω κάποιον όπως και οποινδήποτε πρώην...

+1

Τώρα είμαι free αλλά τον τελευταίο άντρα της ζωής μου τον φώναζα καμάρι μου ή μπουχεσάκο
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 8,690 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 21:39, 14-09-06:

Παίζουν τα κλασσικά "μωρό μου", "αγάπη μου", "ματάκια μου", αλλά τον αποκαλώ και "μίου" και "σαχλαμάρα" όποτε λέει βλακείες ή με πειράζει (δηλ σχεδόν πάντα! )

Εκείνος με λέει πολύ "νινί μου", "μουρμουρίτσα" (φαντάζεστε γιατί..) και "καρδιά μου" εκτός από τα κλασσικά..

Στους πρώην έλεγα βασικά τα κλασσικά, απλά με έναν είχαμε ειδικό κώδικα για να λέμε σ' αγαπώ, επειδή πολλές φορές είχε κόσμο δίπλα του και δεν μπορούσε να το πει κανονικά (τώρα πόσο φυσιολογικό είναι ν ακούς ξαφνικά κάποιον να φωνάζει "gazillioooooooooooooons" ξαφνικά πριν κλείσει δεν το ξέρω.. )
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 21:44, 14-09-06:

??????
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 22:08, 14-09-06:

αχουου!ντροπη.....
Παράθεση

Δεσμώτης

Επιφανές Μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,563 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 22:14, 14-09-06:

K@ύλ@ μου...

Alternatives:

Ζουζουμπίδι μου, ντουμπουντουμπουντούνι μου, τζουτζουκομπριτσούλι μου, μπιζέλι μου, βλαχάρα μου,παγουρομάναρο μου,τρυφερούδι μου..

Άμα μου τα'σπαγε:

όργιο,οργάντζα,μαργιόλα (μ=κ),σπασόμουτσα (μ=π),σπασομουτσίδου (μ=π), σαφρακιασμένη, μπατσοφύλακα, συνοριοφύλακα, ζήηηλεια μουυυυ,ποντικοκούραδο,δηλητηριώδης κισσός (!), κακιασμένη σαύρα, ξεφυγολεξοαστοχοανούσια,ζήηηλεια μουυυ (για έμφαση)
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 514 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 00:33, 15-09-06:

κουτσούνι μου
λατρεία μου
γούτσου γούτσου μου
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,991 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:56, 15-09-06:

μα τους 12 θεους του ολυμπου....

ωρη, εμενα λες ετσι!

λες κι ΑΥΤΟΝ?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

lilith (Ισιδώρα Π.)

Δραστήριο Μέλος

H Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας . Έχει γράψει 310 μηνύματα.

H lilith έγραψε: στις 01:38, 15-09-06:

Πάντα "αγάπη μου"!!!!
Παράθεση

tsus

Δραστήριο Μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 327 μηνύματα.

O tsus έγραψε: στις 01:57, 15-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από avaptistos
K@ύλ@ μου...

Alternatives:

Ζουζουμπίδι μου, ντουμπουντουμπουντούνι μου, τζουτζουκομπριτσούλι μου, μπιζέλι μου, βλαχάρα μου,παγουρομάναρο μου,τρυφερούδι μου..

Άμα μου τα'σπαγε:

όργιο,οργάντζα,μαργιόλα (μ=κ),σπασόμουτσα (μ=π),σπασομουτσίδου (μ=π), σαφρακιασμένη, μπατσοφύλακα, συνοριοφύλακα, ζήηηλεια μουυυυ,ποντικοκούραδο,δηλητηριώδης κισσός (!), κακιασμένη σαύρα, ξεφυγολεξοαστοχοανούσια,ζήηηλεια μουυυ (για έμφαση)
ελιωσα λεμε!
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 04:25, 15-09-06:

Μμμμ...αν και δεν είναι έτερον ήμισυ τον φωνάζω αγοράκι μου, ψωνάκι μου εσύ και πασά μου (όταν με πιάνει το υποτακτικό μου )
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10,125 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 10:51, 15-09-06:

χαρά μου, αγάπη μου, έρωτα μου, ζωή μου, φως μου, καρδια μου, λατρεία μου, άντρα μου, κολώνα του σπιτιού μου....

συνήθως... όλα αυτά μαζί... ταυτόχρονα
έχει μεγαλύτερη αξία αν λες όλον τον σιδηροδρομο μαζεμένο
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 11:05, 15-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
μα τους 12 θεους του ολυμπου....
ωρη, εμενα λες ετσι!
λες κι ΑΥΤΟΝ?

Ερωτα μου, για αυτό είπα ειρωνικά!! Εσύ είσαι ο θησαυρός μου!!

Aσε που εσένα σε λέω θησαυρουλη: Schatzilein!!

Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ
χαρά μου, αγάπη μου, έρωτα μου, ζωή μου, φως μου, καρδια μου, λατρεία μου, άντρα μου, κολώνα του σπιτιού μου....

συνήθως... όλα αυτά μαζί... ταυτόχρονα
έχει μεγαλύτερη αξία αν λες όλον τον σιδηροδρομο μαζεμένο
LOOOL!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γίδι : 15-09-06 στις 11:07. Αιτία: colors
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    NastStorm, hl_amhxanos

Βρείτε παρόμοια